Świętuj z nami Dzień Chłopaka! 🧓👨‍🦰👦
Do końca:
Kup fotel gamingowy lub biurowy z 10% zniżką!

Fotel Intrata M 23 HRUA M15 - OUTLET

1915 zł
1295 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Intrata - dawniej Infinita - to rodzina nowoczesnych, ergonomicznych foteli menadżerskich.
DOSTĘPNA TYLKO JEDNA SZTUKA.
SZYBKA WYSYŁKA I ATRAKCYJNA CENA.
Tapicerowany pomarańczową tkaniną Micro.
Fotel może nosić niewielkie ślady montażu, które nie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie. Poniżej zdjęcia wad.Wyróżnia się wysoką ergonomią, na którą składa się bardzo dobry mechanizm ruchowy Epron Syncron Plus z regulacją głębokości i pochyłu siedziska, a także przyjazny profil oparcia, regulowany zagłówek i podłokietniki.


W budowie siedziska wykorzystano piankę wylewaną, która daje wyższy komfort użytkowania (poprzez lepszą sprężystość i amortyzację), a ponadto jest wyjątkowo trwała.


Mechanizm ruchowy Epron Syncro Plus pozwala na jednoczesne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady wybranego kąta wychylenia w 5 pozycjach.
Ruch oparcia jest szybszy i wyraźniejszy niż ruch siedziska.
Głównym atutem mechanizmu jest ciągły kontakt oparcia z plecami Użytkownika - jeśli wybrana pozycja nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika, gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.
Siła oporu (podparcia pleców) jaki stawiać będzie oparcie jest regulowana, co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika. W mechanizmie Epron Syncron Plus regulacji dokonujemy za pomocą ergonomicznie umieszczonego pokrętła.
Słowo "Plus" w nazwie mechanizmu to:

- regulacja głębokości siedziska (odległości od oparcia), w którą wyposażony jest fotel; regulacja głębokości sprawia, że funkcje oparcia dostępne będą zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników,

- regulacja kąta pochylenia siedziska. Siedzisko można pochylić do kąta ujemnego, aby ograniczyć tam samym ucisk na uda Użytkownika.

Regulacji wysokości siedziska dokonujemy osobną dźwignią.


Wysokie siatkowe oparcie zapewnia odpowiedni komfort użytkowania, dobrze dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika, a także zapewnia sprawną cyrkulację powietrza.
Rama oparcia jest chromowana.


Zagłówek oraz siedzisko są tapicerowane pomarańczową tkaniną Micro.


Fotel został wyposażony w podłokietniki o regulowanej wysokości (symbol R20I), co pozwoli Państwu na ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia). To znacząco odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy.
Profilowane nakładki podłokietników gwarantują wygodne ułożenie przedramienia.

Zagłówek, wersja HRUA, pozwala na wsparcie głowy podczas pracy i w chwilach relaksu. Jest regulowany w zakresie góra-dół oraz w zakresie kąta nachylenia podpórki pod głowę.

Siatkowe czarne oparcie fotela zostało wyposażone w podparcie części lędźwiowej kręgosłupa o regulowanej wysokości - symbol producenta LU2-CR, co pozwala na jej dostosowanie do wzrostu Użytkownika.

Nowoczesna, stabilna i trwała pięcioramienna podstawa jezdna to kombinacja polerowanego (do koloru chrome) aluminium (symbol producenta ST44 POL).
wyposażeniu standardowym fotel posiada kółka miękkie (ograniczające zużycie powierzchni drewnianych). Świetnie sprawdza się także na dywanach czy wykładzinie.

W naszej ofercie znajdą Państwo również pozostałe modele biurowe, konferencyjne z rodziny Intrata - zapraszamy do zakładki Produkty podobne.


Fotel posiada atest wytrzymałości wydany przez PUR Remodex oraz protokół oceny ergonomicznej wydany przez Instytut Medycyny.

 

Model objęty jest 5-letnią gwarancją świadczoną w systemie door to door dla Państwa pełnego komfortu; ewentualne usterki naprawiane są przez serwisanta w miejscu użytkowania fotela.
Fotel dostarczymy do Państwa BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju
Co WAŻNE: zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych towarów, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.


                   


Wymiary modelu:


Cennik

Fotel Intrata M 23 HRUA M15 - OUTLET 1295 zł
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Krzesło Intrata V32 CF CR Arm
Krzesło Intrata O 11 R20I
Krzesło Intrata O 12 R20I
Krzesło Intrata O 12 HRU R20I
Krzesło Intrata O 13 HRUA
Krzesło Intrata O 13 R20I
Krzesło Intrata V31 FL
Krzesło Intrata V31 CF CR Arm
Krzesło Intrata V31 FL Arm
Krzesło Intrata V32 FL CR Arm
Krzesło Intrata V32 FL
Fotel Intrata M 22 HRUA
Krzesło Intrata O 12 R20I Ring Base
Krzesło Intrata White O12 HRUA R20I
Fotel Intrata M 23 HRUA
Fotel Ergohuman Basic BS KMD31
Fotel Futura Mesh
Fotel Valio BS HD
Fotel MaxPro BS HD
Fotel Level BS HD
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top