Szukasz narożnika, sofy, fotela albo pufy?
Poznaj markę Eltap! 🙂🛋

Fotel Level BT Black K05 - OUTLET

902 zł
655 zł
Wysyłka 24-48h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Level to rodzina ergonomicznych foteli biurowych o nowoczesnej stylistyce.
Dostępna OSTATNIA SZTUKA!
Fotel powystawowy może nosić niewielkie ślady użytkowania.
Oferowany model jest tapicerowany szarą tkaniną Kosma (K05)
Możliwość obejrzenie fotela na ekspozycji w Warszawie.
Level to rodzina ergonomicznych krzeseł biurowych o nowoczesnej stylistyce, wielu ważnych rozwiązaniach ergonomicznych, szerokiej palecie wykończeń i wyraźnych profilach siedziska oraz oparcia.
Prezentowana wersja BT oznacza CZARNE (B) wykończenia (rama oparcia, podłokietniki) + tapicerowane oparcie (T).
W naszej ofercie znajdą Państwo także wersje z białymi wykończeniami i siatkowym oparciem (WS) oraz wersje z czarnymi wykończeniami ale siatkowym oparciem (BS) oraz wersje z zagłówkiem - znajdą je Państwo w zakładce PODOBNE.
Zapraszamy Państwa także do obejrzenia prezentacji fotela, gdzie pokazujemy wybrane cechy serii Level opisane dokładnie poniżej:

Po zwolnieniu blokady mechanizm ruchowy Synchro Plus umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia naśladujący ruch Użytkownika w fotelu, gwarantujący tym samym ergonomiczne podparcie pleców na całej długości.
Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem (ruch oparcia jest szybszy i dalszy) dając jednocześnie możliwość blokady wybranego kąta wychylenia w kilku pozycjach.
Opór jaki będzie stawiało oparcie podczas wychylania mogą Państwo regulować dostosowując fotel do wagi Użytkownika.
Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.
Zwrot Plus oznacza, że mechanizm wyposażony jest także w regulację głębokości siedziska (odległości od oparcia), co pozwoli dostosować je do wzrostu Użytkownika. Odpowiednia głębokość siedziska pozwala w pełni wykorzystać funkcje oparcia, a także dostosować długość siedziska do długości uda.
Wersja BT (tapicerowane oparcie) poprzez piankę tapicerską zastosowaną w oparciu ma nieco mniejszą dostępną głębokość siedziska aniżeli wersje Level WS/BS (tapicerowane siatką) dlatego polecamy ją Użytkownikom o wzroście do 175 cm.
Regulacja podłokietników góra - dół pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Wysokość podłokietników regulowana jest w zakresie 7,5 cm.
Podłokietniki posiadają także regulację długości nakładki, aby można było dostosować ją do długości przedramienia. Zakres regulacji to 6 cm.
Kolejną regulacją podłokietnika jest zmienny kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni, który ułatwia pisanie na klawiaturze lub wstawanie z fotela.
Siedzisko i oparcie są tapicerowane.
Oparcie jest ergonomicznie profilowane a jego wysokość jest stała.
Co ważne oparcie wyposażone jest w podporę lędźwiową o regulowanej wysokości co pozwoli dostosować ją do wzrostu Użytkownika. Zmiany wysokości możemy dokonać bez konieczności wstawania z fotela, przyciskiem wskazanym na zdjęciu poniżej.

                                  

Prezentowana wersja NIE POSIADA ZAGŁÓWKA.
W naszej ofercie znajdą Państwo wersje Level HD wyposażoną w regulowany tapicerowany zagłówek - pozostałe modele Level znajdą Państwo również w zakładce PODOBNE.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego, pozwoli dostosować go do wzrostu Użytkownika.
Pianka wypełniająca siedzisko oraz oparcie zalewana jest w technologii wtryskowej co zapewnia jej większą trwałość i odpowiednią sprężystość nawet po wielu latach.
Pięcioramienna podstawa jezdna w kolorze czarnym.
Fotel objęty jest 3-letnim programem gwarancyjnym producenta, świadczonym w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.
Fotel dostarczymy do Państwa zawsze BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.

          

Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, z dopuszczalnym obciążeniem 150 kg.
CO WAŻNE: Jeśli fotel nie spełni on Państwa oczekiwań, mają Państwo prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od dostawy.
Wymiary modelu:

Siedzisko: 500 (szerokość) x 400-450 (głębokość)


Cennik

Fotel Level BT Black K05 - OUTLET 655 zł

Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Level BT Black K05 - OUTLET - Grospol <p><span style="font-weight: 700;"><font color="#ff0000">OSTATNIA SZTUKA!&nbsp;</font></span>Fotel z wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi. Świetna stylistyka.&nbsp;<span style="font-weight: 700;">T</span><span style="font-weight: 700;">apicerowane siedzisko oraz oparcie tkaniną Kosma w kolorze szarym.</span>&nbsp;Fotel z ekspozycji. Zobacz!<br></p> 2021-06-24 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/26c35cef8a2c9da5dc44a78e29187b56.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 19:00
Krzesło Level V WT
Krzesło Level 4L WS N07 - OUTLET
Krzesło Level Cross Roll WT K02 - OUTLET
Krzesło Level Cross BT MD13 - OUTLET
Fotel Level WS HD
Fotel Level WS
Fotel Level BT HD
Fotel Level BT
Krzesło Level Cross BS
Krzesło Level Cross WS
Krzesło Level V BS
Krzesło Level V WS
Krzesło Level Cross WT
Krzesło Level Cross BT
Krzesło Level 4L BS
Krzesło Level 4L BT
Krzesło Level 4L WS
Krzesło Level 4L WT
Fotel Level BS
Krzesło Level V BT
Fotel Level BS HD
Fotel Valio BT
Fotel Kim
Fotel Pofit BT
Fotel MaxPro BT
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top