Promocja w mistrzowskim stylu. Sprawdź!
Do końca:
Razem z nami kibicuj olimpijczykom! 🏆

Fotel Level BT Black K05 - OUTLET

902 zł
769 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Level to rodzina ergonomicznych foteli biurowych o nowoczesnej stylistyce.
Dostępna OSTATNIA SZTUKA!
Fotel powystawowy może nosić niewielkie ślady użytkowania.
Oferowany model jest tapicerowany szarą tkaniną Kosma (K05)
Możliwość obejrzenie fotela na ekspozycji w Warszawie.
Level to rodzina ergonomicznych krzeseł biurowych o nowoczesnej stylistyce, wielu ważnych rozwiązaniach ergonomicznych, szerokiej palecie wykończeń i wyraźnych profilach siedziska oraz oparcia.
Prezentowana wersja BT oznacza CZARNE (B) wykończenia (rama oparcia, podłokietniki) + tapicerowane oparcie (T).
W naszej ofercie znajdą Państwo także wersje z białymi wykończeniami i siatkowym oparciem (WS) oraz wersje z czarnymi wykończeniami ale siatkowym oparciem (BS) oraz wersje z zagłówkiem - znajdą je Państwo w zakładce PODOBNE.
Zapraszamy Państwa także do obejrzenia prezentacji fotela, gdzie pokazujemy wybrane cechy serii Level opisane dokładnie poniżej:

Po zwolnieniu blokady mechanizm ruchowy Synchro Plus umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia naśladujący ruch Użytkownika w fotelu, gwarantujący tym samym ergonomiczne podparcie pleców na całej długości.
Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem (ruch oparcia jest szybszy i dalszy) dając jednocześnie możliwość blokady wybranego kąta wychylenia w kilku pozycjach.
Opór jaki będzie stawiało oparcie podczas wychylania mogą Państwo regulować dostosowując fotel do wagi Użytkownika.
Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.
Zwrot Plus oznacza, że mechanizm wyposażony jest także w regulację głębokości siedziska (odległości od oparcia), co pozwoli dostosować je do wzrostu Użytkownika. Odpowiednia głębokość siedziska pozwala w pełni wykorzystać funkcje oparcia, a także dostosować długość siedziska do długości uda.
Wersja BT (tapicerowane oparcie) poprzez piankę tapicerską zastosowaną w oparciu ma nieco mniejszą dostępną głębokość siedziska aniżeli wersje Level WS/BS (tapicerowane siatką) dlatego polecamy ją Użytkownikom o wzroście do 175 cm.
Regulacja podłokietników góra - dół pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Wysokość podłokietników regulowana jest w zakresie 7,5 cm.
Podłokietniki posiadają także regulację długości nakładki, aby można było dostosować ją do długości przedramienia. Zakres regulacji to 6 cm.
Kolejną regulacją podłokietnika jest zmienny kąt położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni, który ułatwia pisanie na klawiaturze lub wstawanie z fotela.
Siedzisko i oparcie są tapicerowane.
Oparcie jest ergonomicznie profilowane a jego wysokość jest stała.
Co ważne oparcie wyposażone jest w podporę lędźwiową o regulowanej wysokości co pozwoli dostosować ją do wzrostu Użytkownika. Zmiany wysokości możemy dokonać bez konieczności wstawania z fotela, przyciskiem wskazanym na zdjęciu poniżej.

                                  

Prezentowana wersja NIE POSIADA ZAGŁÓWKA.
W naszej ofercie znajdą Państwo wersje Level HD wyposażoną w regulowany tapicerowany zagłówek - pozostałe modele Level znajdą Państwo również w zakładce PODOBNE.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego, pozwoli dostosować go do wzrostu Użytkownika.
Pianka wypełniająca siedzisko oraz oparcie zalewana jest w technologii wtryskowej co zapewnia jej większą trwałość i odpowiednią sprężystość nawet po wielu latach.
Pięcioramienna podstawa jezdna w kolorze czarnym.
Fotel objęty jest 3-letnim programem gwarancyjnym producenta, świadczonym w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.
Fotel dostarczymy do Państwa zawsze BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.

          

Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, z dopuszczalnym obciążeniem 150 kg.
CO WAŻNE: Jeśli fotel nie spełni on Państwa oczekiwań, mają Państwo prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od dostawy.
Wymiary modelu:

Siedzisko: 500 (szerokość) x 400-450 (głębokość)


Cennik

Fotel Level BT Black K05 - OUTLET 769 zł

Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Level BT Black K05 - OUTLET - Grospol <p><span style="font-weight: 700;"><font color="#ff0000">OSTATNIA SZTUKA!&nbsp;</font></span>Fotel z wieloma rozwiązaniami ergonomicznymi. Świetna stylistyka.&nbsp;<span style="font-weight: 700;">T</span><span style="font-weight: 700;">apicerowane siedzisko oraz oparcie tkaniną Kosma w kolorze szarym.</span>&nbsp;Fotel z ekspozycji. Zobacz!<br></p> 2021-06-24 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/26c35cef8a2c9da5dc44a78e29187b56.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Krzesło Level V WT
Krzesło Level Cross WT
Krzesło Level Cross WT K07 - OUTLET
Krzesło Level 4L WS N07 - OUTLET
Krzesło Level Cross Roll WT K02 - OUTLET
Fotel Level BS HD Chrom FX01 - OUTLET
Fotel Level BT HD Chrome N05 - OUTLET
Krzesło Level Cross BT MD13 - OUTLET
Fotel Level WS HD
Fotel Level WS
Fotel Level BT HD
Fotel Level BT
Krzesło Level Cross BS
Krzesło Level Cross WS
Krzesło Level V BS
Krzesło Level V WS
Krzesło Level V BT
Krzesło Level Cross BT
Krzesło Level 4L BS
Krzesło Level 4L BT
Krzesło Level 4L WT
Fotel Level BS
Krzesło Level 4L WS
Fotel Level BS HD
Fotel Valio BT
Fotel Pofit BT
Fotel Kim
Fotel MaxPro BT
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top