Uttario Velvet, Zoya i antywirusowa Strong!
Nowe tkaniny w ofercie produktów marki Snap.

Fotel Level WS HD White FX04 - OUTLET

1118 zł
695 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Fotel Level WS White marki Grospol.
Dostępny od ręki w szybkiej 24-godzinnej dostawie i SUPERCENIE!
OSTATNIA SZTUKA!
Fotel z ekspozycji może nosić niewielkie ślady użytkowania w 100% sprawny.
Zmontowany, możliwość obejrzenia na ekspozycji w warszawie.
Oferowany fotel został obity tkaniną Flex w kolorze zielonym (FX04).
Level to rodzina ergonomicznych foteli biurowych o nowoczesnej stylistyce, szeregu ważnych rozwiązaniach ergonomicznych, szerokiej palecie wykończeń i wyraźnych profilach siedziska oraz oparcia.
Prezentowana wersja WS HD oznacza BIAŁE (W) wykończenia (rama oparcia, podłokietniki) oraz siatkowe oparcie (S) i tapicerowany regulowany zagłówek (HD).
W naszej ofercie znajdą Państwo także wersje z czarnymi wykończeniami i siatkowym oparciem (BS) oraz wersje z czarnymi wykończeniami i tapicerowanym oparciem (BT) - znajdą je Państwo w zakładce PODOBNE
Zapraszamy Państwa także do obejrzenia prezentacji fotela, gdzie pokazujemy wybrane cechy serii Level opisane dokładnie poniżej:

Po zwolnieniu blokady mechanizm ruchowy Synchro Plus umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia naśladujący ruch Użytkownika w fotelu, gwarantujący tym samym ergonomiczne podparcie pleców na całej długości.
Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem (ruch oparcia jest szybszy i dalszy) dając jednocześnie możliwość blokady wybranego kąta wychylenia w kilku pozycjach,
Opór jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowany co pozwala dostosować fotel do wagi i potrzeb Użytkownika.
Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.
Zwrot Plus oznacza, że mechanizm wyposażony jest także w regulację głębokości siedziska (odległości od oparcia), co pozwoli dostosować je do wzrostu Użytkownika. Odpowiednia głębokość siedziska pozwala w pełni wykorzystać funkcje oparcia a także dostosować długość siedziska do długości uda.
Regulacja podłokietników góra - dół pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Wysokość podłokietników regulowana jest w zakresie 7,5 cm.
Ważną regulacja jest możliwość zmiany kąta położenia nakładki w zakresie +/- 15 stopni. Ułatwia to pisanie na klawiaturze czy wstawanie z krzesła.
Podłokietniki posiadają także regulację długości nakładki, aby można było dostosować ją do długości przedramienia. Zakres regulacji to 6 cm.
Siedzisko i zagłówek są tapicerowane. 
Oparcie jest ergonomicznie profilowane a jego wysokość jest stała.
Co ważne oparcie wyposażone jest w podporę lędźwiową o regulowanej wysokości co pozwoli dostosować ją do wzrostu Użytkownika.

Tapicerowane jest najwyższej jakości czarną siatką Runner o wysokiej odporności na ścieralność (70 tys. cykli), atestem trudnopalności, która świetnie dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika i bardzo dobrze przepuszcza powietrze.

Prezentowana wersja "HD" wyposażona jest w tapicerowany regulowany zagłówek.
Pozwala on na regulację wysokości oraz kąta położenia podpórki pod głowę.
Stelaż zagłówka jest również biały.
W naszej ofercie znajdą Państwo również wersje fotela bez zagłówka - zapraszamy do zakładki PODOBNE - Produkty z rodziny.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego, pozwoli dostosować go do wzrostu Użytkownika.
Pianka wypełniająca siedzisko zalewana jest w technologii wtryskowej co zapewnia jej większą trwałość i odpowiednią sprężystość nawet po wielu latach.
Pięcioramienna podstawa jezdna występuje w kolorze białym.
Już w wyposażeniu standardowym posiada kółka miękkie o średnicy koła 65 mm bezpieczne dla powierzchni drewnianych (parkiet, panele, terakota).
Fotel objęty jest 3 letnim programem gwarancyjnym producenta, świadczonym w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.
Fotel dostarczymy do Państwa zawsze BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.

                    

Fotel posiada Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego, z dopuszczalnym obciążeniem 150 kg.
Jeśli nie spełni on Państwa oczekiwań, mają Państwo prawo do jego bezproblemowego zwrotu w ciągu 14 dni od dostawy.
Wymiary modelu:


Siedzisko: 500 (szerokość) x 400-460 (głębokość)


Cennik

Fotel Level WS HD White FX04 - OUTLET 695 zł

Prezentacja 360


Pozostałe prezentacje 360

Level WS HD chrome - tkanina Flex FX04 - kliknij

Level WS HD chrome - tkanina Flex FX09 - kliknij


Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Level WS HD White FX04 - OUTLET - Grospol <p><b><font color="#ff0000">OSTATNIA SZTUKA!</font></b> Nowoczesna stylistyka oraz&nbsp;<span style="font-weight: 700;">świetna ergonomia.</span>&nbsp;<span style="font-weight: 700;">Zagłówek</span>&nbsp;regulowany.&nbsp;<span style="font-weight: 700;">Siatkowe</span>&nbsp;oparcie z białym stelażem.&nbsp;<b>Zagłówek i siedzisko tapicerowane zieloną tkaniną Flex. </b>Zobacz!<br></p> 2021-03-08 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/4a6031d24510590b39c1c24c407f0231.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Krzesło Level V WT
Krzesło Level Cross WT
Fotel Level WS HD
Fotel Level WS
Fotel Level BT HD
Fotel Level BT
Krzesło Level Cross BS
Krzesło Level Cross WS
Krzesło Level V BS
Krzesło Level V WS
Krzesło Level V BT
Krzesło Level Cross BT
Krzesło Level 4L BS
Krzesło Level 4L BT
Krzesło Level 4L WT
Fotel Level BS
Krzesło Level 4L WS
Fotel Level BS HD
Fotel Futura 4S Plus
Krzesło Accis Pro 150SFL TYP B Jasnoszare
Fotel MaxPro WS HD
Fotel Ioo WS KMD31
Fotel Veris Net 111SFL - szybka wysyłka 24h
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top