Szukasz narożnika, sofy, fotela albo pufy?
Poznaj markę Eltap! 🙂🛋

Fotel Pofit G-Racer Blue

1999 zł
Wysyłka 10-15 dni
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Ergonomiczny fotel gamingowy Pofit G-Racer to najnowszy standard zdrowego siedzenia i ergonomii pracy. Stosuje technologię, która zapewnia ponadprzeciętne wsparcie i ochronę kręgosłupa, szczegóły opisujemy poniżej.
Rodzina Pofit została rozszerzona o unikalny model stworzony z myślą o graczach.Prezentowany wersja BLUE oznacza niebieski kolor siatki, podstawy jezdnej - tak jak na zdjęciach produktu.
Więcej o produktach tej marki można przeczytać na dedykowanej stronie o fotelach gamingowych G-Racer (kliknij).
W naszej ofercie znajda Państwo także wersje gamingowe Pofita w kolorze czerwonym i szarym.


Chętnie pokażemy Państwu także film prezentujący rodzinę foteli Pofit w wersji "cywilnej":

To niezwykły fotel biurowy łączący w sobie wszystkie zasady ergonomii z dodatkowymi funkcjami skierowanymi dla osób spędzających dużo czasu na grach komputerowych i telefonach komórkowych.


Zaawansowana technologia elastycznego szkieletu oparcia zapewnia prawidłowe wsparcie oraz ochronę kręgosłupa podczas użytkowania.
Pionowy szkielet w oparciu podzielony jest na części. Każda z nich odpowiada za inną część kręgosłupa (szyjny, piersiowy, lędźwiowy, krzyżowy). Szczegóły pokazujemy w dalszej części opisu.
Szkielet poziomy zapewnia zaś wsparcie i ochronę na całej szerokości pleców.
Szkielet poziomy i pionowy jest dynamiczny. Porusza się w odpowiedzi na ruch pleców Użytkownika. Funkcja dodatkowego trzymania (na niebiesko) opisana jest w dalszej części opisu.Zagłówek 5D. Regulowany w 5 płaszczyznach zapewni dopasowanie do indywidualnych potrzeb:
- 1D regulacja wysokości podpórki pod głowę,
- 2D regulacja wysokości całej konstrukcji zagłówka (niezależna od regulacji samej podpórki),
- 3D regulacja pochylenia całej konstrukcji zagłówka (niezależna od regulacji kąta położenia samej podpórki)
- 4D regulacja kąta nachylenia podpórki pod głowę,
- 5D Dynamiczna autoregulacja kształtu: podpórka pracuje razem z Twoją głową, jest elastyczna odpowiada na jej ruchy, zapewniając możliwie najlepsze podparcie.Fotel Pofit również w wersji gamingowej został zaprojektowany z myślą o ergonomii i komforcie Użytkownika. "Otwarta" część naramienna umożliwia swobodne opieranie a siatka umożliwia odpowiednie dopasowanie i sprawną cyrkulację powietrza.Dynamiczny pionowy szkielet oparcia: 9 sekcji pełnego wsparcia: 3 kręgów odcinka piersiowego, 5 kręgów odcinka lędźwiowego i 1 kręgu odcinka krzyżowego. Tego typu wsparcie pozwoli na zredukowanie bólu pleców podczas długich godzin pracy.


Regulacja profilu wypchnięcia. 7 stopniowa regulacja zapewnia prawidłowy profil i optymalne dopasowanie do Użytkownika. Ty decydujesz jak wysoko i głęboko ma być położony punkt wsparcia pleców oraz jak mocno ma on działać na Twoje plecy.
Oparcie spełnia wszystkie swoje innowacyjne funkcje dla Użytkowników o wzroście do 185 cm.
Tapicerowane jest siatką Mesh o wysokiej odporności na ścieranie - aż 100 tys. cykli Martindale'a.Stałe wsparcie odcinka lędźwiowego podczas ruchu oparcia. Specjalna ruchoma dolna część oparcia zmienia swój kąt, kiedy wychylasz się w oparciu. Unikamy tym samym braku podparcia pleców nad samym pasem Użytkownika.Regulacja 3D podłokietników:


Model Pofit G-Racer w wersji gamingowej został wyposażony w multi-regulowany podłokietnik przystosowany dla osób grających na joystickach, telefonach i tabletach jak również, ale osób czytających w pozycji półleżącej.

Nakładka podłokietnika została wydłużona dla jeszcze większego komfortu i wsparcia przedramienia, dodatkowo posiada możliwość regulacji kąta nachylenia dla jeszcze lepszego wsparcia barków i przedramienia.

Funkcja regulacji wysokości umożliwia ergonomiczne ułożenia przedramienia (90 stopni względem tułowia) co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Regulacja głębokości siedziska to ważna funkcja, która pozwala na dostosowanie długości siedziska do wzrostu użytkownika. Wybraną głębokość (długość) siedziska ustawiamy z przodu łapiąc oburącz za siedzisko i stopniowo przesuwając do przodu. Odpowiednie ustawienie głębokości siedziska pozwoli w pełni wykorzystać funkcje oparcia i siedziska. Ogranicza też ryzyko drętwienia uda podczas długiej pracy.Fotel wyposażony jest w synchroniczny mechanizm ruchowy, który umożliwia łączne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady w jednej z 4 wybranych pozycji.
Jeśli synchroniczny ruch oparcia i siedziska jest włączony, fotel naśladuje ruch Użytkownika i zapewnia mu nieustanne podparcie pleców i głowy na całej długości.
Zwolnienie ruchu lub blokady wybranej pozycji dokonujemy przy pomocy estetycznego Joysticka, co pokazujemy na poniższej animacji.
Opór jaki stawia oparcie podczas ruchu automatycznie dostosuje się do Państwa wagi.
Płynnie regulowana wysokość siedziska sterowana Joystickiem.


 W siedzisku znajdą Państwo także pokrętło regulacji napięcia siedziska. Dostępne są 2 tryby: sztywny i miększy. Pozwoli to dostosować twardość siedziska do Państwa preferencji.

Zintegrowany podnóżek:

Model gamingowy G-Racer został wyposażony w składany podnóżek dla jeszcze większego komfortu i podparcia podczas wielogodzinnej pracy oraz gry.

Istnieje możliwość całkowitego złożenia podnóżka pod siedzisko dzięki czemu fotel nie zajmuje dużo miejsca, element można wysunąć/schować w dowolnym momencie.

Mechanizm jest niezwykle prosty w obsłudze.


Dzięki wymienionym rozwiązaniom i funkcją fotel zapewnia profesjonalne i ergonomiczne wsparcie całego ciała poczynając od głowy kończąc na stopach.


W naszej ofercie znajdą Państwo także klasyczne biurowe modele z rodziny Pofit (kliknij) w tym fotele w wersji podstawowej tapicerowane siatką oraz skórą naturalną. Wszystkie do obejrzenia w zakładce - PODOBNE po lewej stronie w menu.
Wersja gamingowa Pofita dobrze oczywiście odnajdzie się także w przestrzeni biurowej.


Pięcioramienna, metalowa podstawa w kolorze szarym jest bardzo estetyczna i efektowna.
Już w wyposażeniu standardowym otrzymają Państwo wysokie (60 mm) kółka miękkie bezpieczne dla parkietu czy paneli. Świetnie sprawdzą się także na dywanie.
Kółka dostosowane są kolorystycznie do koloru podstawy jezdnej.


Fotel objęty jest 5 letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu. W przypadku usterki fotel jest od Państwa odbierany przez kuriera i dostarczany niezwłocznie po jej usunięciu.
Rodzina foteli Pofit w wersji biurowej otrzymała Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR Remodex Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.
Fotel dostępny jest w naszym magazynie, gotowy do wysyłki niezwłocznie po złożeniu zamówienia.
Fotel dostarczymy do Państwa zawsze absolutnie BEZPŁATNIE na terenie całego kraju.Co WAŻNE : Jeśli fotel nie spełni Państwa oczekiwań zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od dokonania zakupu bez konieczności tłumaczenia takiej decyzji.
Wymiary modelu:


          Cennik

Fotel Pofit G-Racer Blue 1999 zł

Prezentacja 360


Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Pofit G-Racer Blue - Grospol <p>Ergonomiczny fotel gamingowy z rodziny Pofit wersja <b>BLUE</b>. Wyposażony w ergonomiczne funkcje, zaawansowana technologia bionicznego szkieletu umożliwia pełne wsparcie dla kręgosłupa. Do tego regulacja kąta nachylenia podłokietników oraz zintegrowany podnóżek. Sprawdź!</p> 2019-09-06 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/pofit-g-racer-blue-11
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 19:00
Fotel Pofit LE
Fotel Pofit BS
Fotel Pofit WT
Fotel Pofit BT
Fotel Pofit WS
Fotel Pofit G-Racer Red
Fotel gamingowy G-Racer Premium
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD35
Fotel Ergohuman G-Racer Blue
Zestaw 1 Ioo
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top