Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
Do końca:
Wylicytuj ergonomiczny fotel biurowy Ioo!

Krzesło Xenon 10SFL - wysyłka 24 H

1657 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Krzesło Xenon 10SFL marki Profim.
Nowoczesne, ergonomiczne krzesło biurowe zaprojektowane przez niemiecką grupę ITO Design. Łączy w sobie wysokie parametry ergonomiczne przy dbałości o staranną estetykę i nowoczesny design.
Zobacz jego dodatkowe zdjęcia by lepiej go poznać.
Posiada szereg innowacyjnych rozwiązań ergonomicznych takich jak regulowaną podpórkę lędźwiową, multi regulowany podłokietnik czy świetny mechanizm ruchowy. Wszystkie funkcje zostaną dokładnie opisane poniżej.
W prezentowanym krześle zastosowano synchroniczny mechanizm do SFL. Gwarantuje on nieustanne podparcie pleców Użytkownika podczas pracy. Oparcie podąża w synchronicznym ruchu z siedziskiem śledząc ruchu Użytkownika w krześle.
Mechanizm SFL:

Opisany powyżej mechanizm SFL pozwala na synchroniczny ruch siedziska z oparciem z możliwością blokady w 4 pozycjach. Siła oporu jaki stawia oparcia jest regulowana co pozwala dostosować ją do wagi Użytkownika.
Pozycja "minus" na rysunku to pochył siedziska ku przodowi - funkcja wyróżniająca SFL - pozwala uniknąć ew. ucisku w uda i zapewnia lepsza wsparcie oparcia dla pleców,
Pełen opis mechanizmu Synchro SFL również na filmie: Prezentacja Synchro SFL (kliknij).
Krzesło posiada także regulację głębokości siedziska, która ogranicza ryzyko ucisku na uda oraz pozwala skorzystać z funkcji oparcia zarówno wysokim jak i niskim Użytkownikom.

Ważną innowacją krzesła Xenon jest podpórka lędźwiowa o regulowanej głębokości i wysokości.
System SmartADLS - innowacyjne rozwiązanie, zastosowane w model Xenon i Xenon Net. Za pomocą jednego pokrętła możesz wyregulować głębokość podparcie lędźwiowego dla lepszego podparcia dolnego odcinka kręgosłupa, tak jak lubisz, potrzebujesz, czujesz. W każdej chwili możesz zmniejszyć lub zwiększyć podparcie. - ZOBACZ FILM.

Kolejnym elementem poprawiającym znacznie ergonomię pracy jest podłokietnik (symbol P59PU), regulowany we wszystkich dostępnych płaszczyznach. Pozwala na ergonomiczne ułożenie przedramienia (m.in. 90 stopni względem tułowia).

Siedzisko oraz oparcie są tapicerowane, w prezentowanej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa 3 kolory trwałej i praktycznej tkaniny EVO, dostępne w naszym magazynie, gotowe do niezwłocznej wysyłki.
W naszej ofercie znajda Państwo także prezentowany model w szerszej gamie tkanin i kolorów ale z dłuższym terminem dostawy - zapraszamy do zakładki PODOBNE "Produkty z Rodziny".
Siedzisko i oparcie wykonane zostały z pianki w technologii wylewania co gwarantuje jej odpowiednią sprężystość i wieloletnie użytkowanie bez utraty właściwości.
Pięcioramienna podstawa jezdna dostępna w prezentowanej ofercie występuje w kolorze czarnym.
Już w standardzie otrzymają Państwo wysokie (65 mm) kółka MIĘKKIE do powierzchni twardych (parkiet, panele), które świetnie sprawdzą się także na dywanie.
Krzesło objęte jest 5-letnią gwarancją, posiada Certyfikat Wytrzymałości i Bezpieczeństwa GS oraz pozytywną oceną ergonomiczną Instytutu Ergonomii Pracy.

5 lat gwarancji                     

W naszej ofercie znajdą Państwo również wersję 11 - z zagłówkiem oraz wersję Xenon Net z siatkowym oparciem - znajdziesz je w zakładce PODOBNE Produkty z Rodziny.
Krzesło dostarczymy do Państwa zawsze absolutnie bezpłatnie pod wskazany adres na terenie kraju.
Wymiary krzesła:


Tkaniny (1 rodzaj)

Evo dla Xenon 10SFL - 24h

Evo jest bardzo odporną tkaniną na ścieranie, otrzymała wynik aż 150 000 cykli Martindale’a. Plecionka ma delikatną pęte... czytaj więcej

Pokaż zdjęcia tkanin na żywo
EV-5 (czerwony)

Cennik

Dostępne materiały
Wersja Evo dla Xenon 10SFL - 24h
Xenon 10SFL P59 PU czarny 1657 zł

Prezentacja 360


Film

Prezentacja filmowa produktu Krzesło Xenon 10SFL - wysyłka 24 H - Profim <b>Szereg INNOWACYJNYCH rozwiązań</b>, świetna ergonomia i jakość, zaawansowany mechanizm.&nbsp;Wysyłka 24 h, Sprawdź! 2019-04-13 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/cf8d79987b09df63b3ddbc107d723a28a8834d22.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Fotel Xenon Net 111 SFL - 24h
Fotel Xenon 11SFL/STL
Krzesło Xenon Net 101 SFL/STL
Fotel Xenon Net 111 SFL
Krzesło Xenon 10SFL/STL
Fotel Modo
Fotel Moon
Fotel Level BS
Krzesło Playa 11SL - wysyłka 24 h
Fotel Veris Net 111SFL - szybka wysyłka 24h
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top