Fotel Supreme i Uszaki 10% taniej!
Do końca:
Superokazja na Dzień Babci i Dziadka! 👵🧓

Otwórz się na NOWOŚCI! W CentrumKrzesel.pl mamy ich bez liku!

Seria otwieranych puf Vinci zachwyci Cię bogactwem kolorów, kształtów i zdobień.


W skład kolekcji wchodzą pufy okrągłe, kwadratowe i prostokątne, z pikowanym siedziskiem oraz całkiem gładkie.

Wszystkie mają funkcję otwierania wieczka, dzięki której zachowasz porządek w domu, tak by drobne przedmioty (zabawki, koc, itp.) były w Twoim zasięgu, ale nie oczu, a ręki. 😉


Pufy Vinci sprawdzą się i u Ciebie! Sprawdź!


Pufa Vinci Square 45x45 Chesterfield
289 - 339 zł
Kolory: 91 do wyboru
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 15-25 dni

Otwierana pufa-kuferek w formie sześcianu z ozdobnym pikowaniem na siedzisku. Dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Sprawdzi się jako dodatkowe siedzisko lub pojemnik na przechowywanie drobnych przedmiotów. Sprawdź!


Pufa otwierana Vinci Round
239 - 289 zł
Kolory: 91 tkanin do wyboru
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 15-25 dni

Pufa z okrągłym siedziskiem o średnicy 45 cm. Zaletą mebla jest funkcjonalny schowek, który uwidacznia się, gdy zdejmiesz wieczko. Pufa dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej tapicerki. To idealny dodatek do Twojego


Pufa Vinci Round Chesterfield
279 - 329 zł
Kolory: 91 tkanin do wyboru
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 15-25 dni

Otwierana pufa z ozdobnym pikowaniem na siedzisku. To elegancki mebel z funkcją schowka idealny do salonu, przedpokoju czy hotelowego lobby. Pufa dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów. Przekonaj się, czym zachwyci Cię Vinci Round Chsterfield!


Pufa Vinci 45x90 Chesterfield
419 - 469 zł
Kolory: 91 tkanin do wyboru
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 15-25 dni

Prostokątna pufa z funkcją otwierania wieczka. Siedzisko ozdobione pikowaniem Chesterfield stanowi doskonały efekt wizualny, a wewnętrzny schowek ucieszy i dużych, i małych. Pufa dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na szereg możliwości aranżacyjnych. Zobacz, jak pięknie zaprezentuje się u Ciebie!


Pufa Vinci 45x90
369 - 419 zł
Kolory: 91 tkanin do wyboru
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 15-25 dni

Pufa o geometrycznej formie (prostokąt 45x90 cm) i z funkcjonalnym schowkiem na drobne przedmioty. Może stanowić dodatkowe siedzisko albo element dekoracyjny we wnętrzu. Pufa dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Warto mieć ją u siebie, sprawdź!


© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top