Świętuj z nami Dzień Chłopaka! 🧓👨‍🦰👦
Do końca:
Kup fotel gamingowy lub biurowy z 10% zniżką!

Fotel Veris 111 SFL Black ST-65095 - OUTLET

2513 zł
1795 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Nowoczesny, ergonomiczny fotel biurowy z zaawansowanym mechanizmem, regulowanych : zagłówkiem i podłokietnikami, a także Innowacyjnym oparciem.
DOSTĘPNA OSTATNIA SZTUKA w tak ATRAKCYJNEJ CENIE.
SZYBKA WYSYŁKA W 24H.
Fotel nowy bez uszkodzeń, może nosić niewielkie ślady montażu.
Tapicerowany ciemnoszarą tkania STEP ST-65095.


Mechanizm ruchowy Synchro  umożliwiający zdrowy ruch w krześle i gwarantujący prawidłowe podparcie pleców podczas pracy.
Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1 (ruch oparcia jest szybszy i dalszy) dając jednocześnie możliwość blokady wybranego kąta wychylenia w kilku pozycjach.

Siłę nacisku (podparcia pleców) jaką będzie stawiało oparcie podczas wychylania mogą Państwo regulować dostosowując ją do wagi Użytkownika.
Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.


Główną Innowacją modelu Veris jest zaś oparcie, które prócz regulacji wysokości posiada także możliwość dodatkowego wychylenia, ponad to co zapewnia mechanizm Synchro. Dolna część oparcia podczas ruchu wychylania wsuwa się pod plecy i lędźwie dając dodatkowe mocniejsze podparcie.
Oparcie wersji 111SFL posiada także mechanizm Schukra, czyli regulację głębokości (wielkości) podpórki lędźwiowej oparcia.

W oferowanym przez nas modelu zamontowano podłokietniki P54PU. Regulacja wysokości, w zakresie 8 cm, pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.
Podłokietniki w prezentowanej wersji P54PU posiadają ponad to miękką, profilowaną, poliuretanową nakładkę, która umożliwia komfortowe ułożenie przedramienia.
Mechanizm Synchro w oferowanej wersji SFL posiada także dodatkową funkcję : daje możliwość pochylenia przedniej części siedziska.

Fotel w prezentowanej wersji 111SFL wyposażony jest również w regulacje głębokości siedziska, czyli odległości oparcia od siedziska w zakresie 5 cm (od 400 do 490 mm).
Funkcja ta pozwala wykorzystać właściwości oparcia (odpowiednie podparcie pleców podczas pracy) zarówno wysokim jak i niskim Użytkownikom;
Co ważne mechanizm pozwala także na dodatkowe pochylenie ku przodowi całego siedziska wraz z oparciem o 3 stopnie. Jest to regulacja niezależna od pochylenia przedniej części siedziska opisanej powyżej.
Prezentowana wersja wyposażona jest także w zagłówek o regulowanej wysokości i regulowanym kącie położenia podpórki pod głowę.
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego,
Pianka wypełniająca oparcie i siedzisko zalewana jest w technologii wtryskowej co zapewnia jej większą trwałość i sprężystość. Gęstość pianki to 80kg/m3
Pięcioramienna podstawa jezdna w kolorze czarnym.
Kółka miękkie do powierzchni typu parkiet, panele są już w wyposażeniu standardowym. Dobrze sprawdzą się także na powierzchniach dywanowych.


Krzesło posiada tapicerowane siedzisko oraz oparcie.
Veris posiada pozytywną ocenę ergonomiczną krzesła do pracy przy komputerze zgodną z rozporządzeniem MPiPS z 1 grudnia 1998 r.
Krzesło objęte jest 5 letnim programem gwarancyjnym producenta,
Krzesło dostarczymy do Państwa zawsze BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju,
Co WAŻNE : zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych krzeseł, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań,

 

Wymiary modelu:


Cennik

Fotel Veris 111 SFL Black ST-65095 - OUTLET 1795 zł
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Fotel Veris Net 111SFL
Krzesło Veris Net 101SFL
Fotel Veris 111SFL
Fotel Veris Net 111SFL - szybka wysyłka 24h
Fotel Valio BT HD
Fotel Smart B
Fotel MaxPro BT HD
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD31
Fotel Ioo BT KMD31
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top