ODKRYJ PRAWDZIWY RELAKS
Do końca:
FOTELE DO SALONU 10% TANIEJ
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Najczęściej zadawane pytania

1. Czy kupując fotel/krzesło z fakturą na firmę przysługuje mi prawo zwrotu?

Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem prawo zwrotu produktu przysługuje Klientom indywidualnym oraz osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą (jednoosobowa działalność gospodarcza), ale tylko w przypadku gdy ta działalność gospodarcza nie jest bezpośrednio związana z zakupionym produktem. W rzeczywistości ten zapis przedstawia się następująco, gdy Klient chce kupić fotel do dalszej odsprzedaży, wówczas nie przysługuje mu prawo zwrotu.

2. Czy jest możliwość wysłania krzesła/fotela/pufy poza granice Polski?

Sklep CentrumKrzesel.pl realizuje zamówienia w kraju i poza granicami Polski. W kraju wysyłka jest bezpłatna, natomiast zagranicą koszt wysyłki towarów wyliczany jest przez Zespół Biura Obsługi Klienta po złożeniu takiego zamówienia.

3. Jakie modele krzeseł i foteli biurowych są polecane osobom legitymującym się wzrostem powyżej 185 cm?

Osobom o wysokim wzroście polecamy zwłaszcza fotel Smart marki Grospol w wersjach W i B. Model ten posiada wysokie oparcie, które w maksymalnej wysokości mierzy aż 80 cm. Dodatkowo oparcie wyposażono w funkcję regulacji głębokości profilu lędźwiowego. Co ciekawe, fotel Smart został wyprodukowany w technologii Smart Move, dzięki czemu unikalna konstrukcja oparcia i siedziska podąża za ruchami Użytkownika w fotelu.

Produktem godnym uwagi jest także fotel Futura 4S Plus, który posiada szereg właściwości ergonomicznych pozwala dostosować wysokość oparcia, zagłówka i podłokietników do wzrostu użytkownika. Ponadto fotel posiada regulację głębokości siedziska, co pozwala uzyskać prawidłową pozycję do pracy przy komputerze.

Również fotele z serii Ioo są dedykowane Użytkownikom o wyższym wzroście. Ich integralnym elementem jest elastyczny zagłówek pracujący w 4 pozycjach: lewo-prawo, przód-tył i po skosach. Wśród przydatnych funkcji jest m.in. regulacja wysokości i głębokości siedziska oraz niezależna część lędźwiowa oparcia odpowiadają na ruchy Użytkownika.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym artykułem na blogu, w którym rozwijamy tę tematykę: Produkt skrojony na miarę. Fotele biurowe dla wysokich osób.

4. Czy kupując produkt w wysyłce 24 h on faktycznie dotrze do mnie w ciągu doby?

Jeśli produkt jest opatrzony znaczkiem z wysyłką 24 h oznacza to, że jest dostępny w naszym magazynie. Po potwierdzeniu zamówienia przez Zespół Biura Obsługi Klienta następuje jego realizacja. Dostawa do Klienta odbywa się kolejnego dnia roboczego. W weekendy nie realizujemy wysyłek.

5. Czy jest możliwość otrzymania próbek tkanin przed zakupem krzesła/fotela?

Tak, dla produktów marki Snap. Przeglądając dany produkt marki Snap i klikając w zakładkę Materiały (tkaniny) znajdującej się po lewej stronie opisu, zobaczą Państwo dostępne tkaniny dla tego produktu w różnych wybarwieniach. Tuż nad kolorami widnieje ikonka koszyka z napisem „Zamów próbki tkanin”. Zamówienie próbek tkanin kosztuje 20 zł (w cenę wliczony jest już transport). W jednym wzorniku może być maksymalnie 10 kolorów, za każdy kolejny jest dopłata w wysokości 2 zł.

6. Czy krzesła/fotele dotrą do mnie już zmontowane?

Zakupione produkty wymagają samodzielnego montażu. Do paczki zawsze dołączamy instrukcję jak poprawnie zmontować krzesło/fotel/stół.

7. Jakie modele krzeseł polecane są dla dzieci w przedziale wiekowym 7-9 lat?

Dla dzieci w tym przedziale wiekowym polecamy bajecznie kolorowe krzesła z serii Ministyle. To modele z płynną regulacją wysokości oparcia i siedziska. Krzesła Ministyle marki Nowy Styl cieszą się popularnością wśród naszych małych Klientów. Posiadają podłokietniki z nakładką, choć są też modele bez podłokietników. Dzięki nim dzieci uczą się prawidłowego siedzenia.

8. Jaka jest nośność krzeseł w ofercie CentrumKrzesel.pl?

Krzesła biurowe obrotowe dostępne w naszym sklepie badane są zgodnie z wymaganiami normy europejskiej PN EN 1335. Według przyjętych zasad krzesła przeznaczone są do 8-godzinnego użytkowania przez osoby ważące do 110 kg.

W podkategorii Fotele wzmocnione prezentujemy modele z nośnością do 150 kg. Są wśród nich: fotele z rodzin Ioo i Ergohuman, fotele Orlando UP 24/7 ESPT i UP XXL, fotel Sonata XXL.

9. Czy mogę zapłacić kurierowi kartą po wybraniu opcji płatność przy odbiorze?

Kurierzy DPD mają przy sobie terminal płatniczy, co pozwala na płatność kartą bankową. 

10. Czy ceny prezentowane w sklepie są cenami brutto ?

Tak, wszystkie ceny prezentowane w naszym sklepie są cenami brutto, a więc zawierają podatek VAT.


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top