12% zniżki na krzesła i stoły marki Paged!
Zrób zakupy już dziś, a otrzymasz meble przed Świętami!
Najczęściej zadawane pytania

1. Czy kupując fotel/krzesło z fakturą na firmę przysługuje mi prawo zwrotu?

Zgodnie z ostatnim rozporządzeniem prawo zwrotu produktu przysługuje Klientom indywidualnym oraz osobom prowadzącym działalność gospodarczą, ale tylko w przypadku gdy ta działalność gospodarcza nie jest bezpośrednio związana z zakupionym produktem. W rzeczywistości ten zapis przedstawia się następująco, gdy Klient chce kupić fotel do dalszej odsprzedaży, wówczas nie przysługuje mu prawo zwrotu.

2. Czy jest możliwość wysłania krzesła/fotela/pufy poza granice Polski?

Sklep CentrumKrzesel.pl realizuje zamówienia w kraju i poza granicami Polski. W kraju wysyłka jest bezpłatna, natomiast zagranicą koszt wysyłki towarów wyliczany jest przez Zespół Biura Obsługi Klienta po złożeniu takiego zamówienia.

3. Jakie modele krzeseł i foteli biurowych są polecane osobom legitymującym się wzrostem powyżej 185 cm?

Osobom o wysokim wzroście polecamy zwłaszcza fotel Smart marki Grospol w wersjach W i B. Model ten posiada wysokie oparcie, które w maksymalnej wysokości mierzy aż 80 cm. Dodatkowo oparcie wyposażono w funkcję regulacji głębokości profilu lędźwiowego. Co ciekawe, fotel Smart został wyprodukowany w technologii Smart Move, dzięki czemu unikalna konstrukcja oparcia i siedziska podąża za ruchami Użytkownika w fotelu.

Również fotele z serii Ioo są dedykowane Użytkownikom o wyższym wzroście. Ich integralnym elementem jest elastyczny zagłówek pracujący w 4 pozycjach: lewo-prawo, przód-tył i po skosach. Wśród przydatnych funkcji jest m.in. regulacja wysokości i głębokości siedziska oraz niezależna część lędźwiowa oparcia odpowiadają na ruchy Użytkownika.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym artykułem na blogu, w którym rozwijamy tę tematykę: Produkt skrojony na miarę. Fotele biurowe dla wysokich osób.

4. Czy kupując produkt w wysyłce 24 h on faktycznie dotrze do mnie w ciągu doby?

Jeśli produkt jest opatrzony znaczkiem z wysyłką 24 h oznacza to, że jest dostępny w naszym magazynie. Po potwierdzeniu zamówienia przez Zespół Biura Obsługi Klienta następuje jego realizacja. Dostawa do Klienta odbywa się kolejnego dnia roboczego. W weekendy nie realizujemy wysyłek.

5. Czy jest możliwość otrzymania próbek tkanin przed zakupem krzesła/fotela?

Tak, dla produktów marki Snap. Przeglądając dany produkt marki Snap i klikając w zakładkę Materiały (tkaniny) znajdującej się po lewej stronie opisu, zobaczą Państwo dostępne tkaniny dla tego produktu w różnych wybarwieniach. Tuż nad kolorami widnieje ikonka koszyka z napisem „Zamów próbki tkanin”. Zamówienie próbek tkanin kosztuje 20 zł (w cenę wliczony jest już transport). W jednym wzorniku może być maksymalnie 10 kolorów, za każdy kolejny jest dopłata w wysokości 2 zł.

6. Czy krzesła/fotele dotrą do mnie już zmontowane?

Zakupione produkty wymagają samodzielnego montażu. Do paczki zawsze dołączamy instrukcję jak poprawnie zmontować krzesło/fotel/stół.

7. Jakie modele krzeseł polecane są dla dzieci w przedziale wiekowym 7-9 lat?

Dla dzieci w tym przedziale wiekowym polecamy bajecznie kolorowe krzesła z serii Ministyle. To modele z płynną regulacją wysokości oparcia i siedziska. Krzesła Ministyle marki Nowy Styl cieszą się popularnością wśród naszych małych Klientów. Posiadają podłokietniki z nakładką, choć są też modele bez podłokietników. Dzięki nim dzieci uczą się prawidłowego siedzenia.

8. Jaka jest nośność krzeseł w ofercie CentrumKrzesel.pl?

Krzesła biurowe obrotowe dostępne w naszym sklepie badane są zgodnie z wymaganiami normy europejskiej PN EN 1335. Według przyjętych zasad krzesła przeznaczone są do 8-godzinnego użytkowania przez osoby ważące do 110 kg.

W podkategorii Fotele wzmocnione prezentujemy modele z nośnością do 150 kg. Są wśród nich: fotele z rodzin Ioo i Ergohuman, fotele Orlando UP 24/7 ESPT i UP XXL, fotel Sonata XXL.

9. Czy mogę zapłacić kurierowi kartą po wybraniu opcji płatność przy odbiorze?

Kurierzy DPD mają przy sobie terminal płatniczy, co pozwala na płatność kartą bankową.  

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top