PIERWSZY DZWONEK JUŻ TUŻ TUŻ...
Do końca:
SKORZYSTAJ Z KODU NAUKA10 NA WYBRANE PRODUKTY
Dzień Darmowej Dostawy

Raz w roku organizowana jest akcja pod nazwą Dzień Darmowej Dostawy. To święto zarówno dla kupujących jak i sprzedawców. Ci pierwsi bowiem mają zagwarantowaną tego dnia darmową wysyłkę, a Ci drudzy powiększają swoje zyski. Ale właściwie od czego to wszystko się zaczęło…


Dzień Darmowej Dostawy w Polsce i na świecie

Początków zakupowego święta należy upatrywać za wielką wodą, czyli w Ameryce. To tu 12 lat temu, czyli w 2008 roku, założyciele Coupon Sherpa i FreeShipping.org – Luke i Maisie Knowles (https://en.wikipedia.org/wiki/Free_Shipping_Day) zorganizowali pierwszą edycję Dnia Darmowej Dostawy, by zachęcić konsumentów do kupowania w sieci. Czy im się udało? Oceńcie sami. W Polsce Dzień Darmowej Dostawy miał swoją inaugurację dwa lata później, w 2010 roku. Tak więc 10 grudnia będziemy obchodzić dziesięciolecie tego wydarzenia. DDD zawsze wypada w połowie grudnia. W Stanach Zjednoczonych uczestniczą w nim mali i więksi przedsiębiorcy, gwarantując bezpłatną dostawę produktów jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Pierwsza amerykańska edycja wydarzenia cieszyła się wielkim zainteresowaniem mediów. Z każdym kolejnym rokiem przybywało kupców i kupujących, a sprzedaż internetowa zyskała miano bezpiecznej, szybkiej i bezproblemowej.


Dzień Darmowej Dostawy w CentrumKrzesel.pl

W CentrumKrzesel.pl kierujemy się zasadą, że Dzień Darmowej Dostawy trwa u nas codziennie. I nie są to puste frazesy. Zamówiony asortyment dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej. W dodatku oferujemy także darmowy zwrot produktów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Najpierw zamówione przez Was krzesła, fotele, pufy wykonujemy na tzw. produkcji (stolarnia, tapicernia, lakiernia). Gdy już są gotowe, trafiają do magazynu, gdzie są pakowane, by wkrótce wyruszyć w podróż do swojego przyszłego właściciela. Czasem pokonują setki kilometrów, ale zawsze dostawa w CentrumKrzesel.pl jest darmowa.


© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top