Nasz produkt w Twojej aranżacji.
Zrób zdjęcie i wygraj nagrody!
Fotele biurowe Relaks - od lat z nami
#ergonomia #biuro

Rodzina foteli biurowych Relaks jest obecna w naszej ofercie od 2007 roku, przechodząc w międzyczasie szereg zmian i usprawnień technologicznych. Dziś w segmencie foteli ekonomicznych jest wyróżniającym się produktem. Najtańsza wersja - fotel Relaks tapicerowana jest naturalną skórą dwoinową, fronty w pozostałych wersjach oznaczonych symbolem SG tapicerowane są naturalną skórą licową w trzech kolorach do wyboru. Podstawa jezdna fotela może być czarna nylonowa lub aluminiowa polerowana (wersje steel).

W Relaksach zastosowano atestowany trwały siłownik pozwalający na regulację wysokości siedziska w zakresie 10 cm. Precyzyjne obszycia, trwałe pianki, stabilne i trwałe połączenie siedziska z oparciem, obszerne komfortowe wymiary a przede wszystkim atrakcyjny stosunek ceny do jakości wykonania to główne zalety rodziny. 2-letnia gwarancja, atest wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania dopełniają całości.

Poniżej znajdą Państwo krótką filmową prezentację.

 

 

 

 

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top