MEBLE DLA MAŁYCH MARZYCIELI
Do końca:
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI 10% - SPRAWDŹ
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Meble przydatne podczas konferencji

Meble przydatne podczas konferencji

Sala konferencyjna często przybiera rolę wizytówki firmy. To tutaj odbywają się szkolenia i konferencje, gości się w niej partnerów biznesowych, czy przeprowadza rozmowy rekrutacyjne. W zależności od przeznaczenia, wielkość i układ takiego pomieszczenia mogą się różnić. Warto pamiętać, że w tego typu wnętrzach spotkania trwają nawet kilka godzin, dlatego najważniejszy powinien być aspekt ergonomiczny przy wyborze odpowiednich elementów wyposażenia.


fotel Fan 10H marki Profim


Przydatne elementy wyposażenia sali konferencyjnej

Żyjemy w czasach, gdzie zewsząd otaczają nas nowoczesne rozwiązania technologiczne i elektronika. Aranżując wystrój sali konferencyjnej warto pamiętać o przygotowaniu projektora z dobrej jakości ekranem, co umożliwi prelegentom i prowadzącym szkolenia przekazać treści za pomocą prezentacji multimedialnych. Jeśli decydujemy się na projektor, należy również zwrócić uwagę na odpowiednio dopasowane oświetlenie - najlepszym rozwiązaniem jest możliwość regulacji jasności, co zapewni uczestnikom komfortowy odbiór prezentowanych treści.

Goście takich spotkań często są wyposażeni nie tylko w notatnik i długopis, ale również we własne laptopy, tablety czy inny sprzęt elektroniczny. Warto więc zagwarantować im wygodny dostęp do źródeł energii, na przykład do podłączenia ładowarki. Innowacyjnym rozwiązaniem, idealnym do przestrzeni takich jak sala konferencyjna, jest nowość od marki Grospol - stolik bankietowy Jula Tower Inductive Charger. Wysoki stolik o smukłej, nowoczesnej linii, wyposażony w ładowarkę indukcyjną na środku blatu. Dzięki tej funkcji, każdy uczestnik wydarzeń branżowych czy konferencji może w łatwy sposób podładować swój telefon.

Bardzo ważnym aspektem, który decyduje o komforcie uczestników, jest odpowiednia temperatura we wnętrzu. Warto w sali konferencyjnej zamontować klimatyzację, żeby uniknąć uczucia znużenia i rozdrażnienia spowodowanego zbyt wysoką temperaturą powietrza.

Przy aranżacji takiego wnętrza mile widziane jest także zapewnienie niewielkiego kącika kawowego. Wystarczy umieścić w nim stoliki bankietowe, np. te z rodziny Jula, szafkę, ekspres do kawy, świeżą wodę, a także przekąski wraz z niezbędną zastawą i sztućcami.


stolik bankietowy Jula Tower Inductive Charger marki Grospol


Ergonomiczne stoły i krzesła

Jak wiadomo, siedzący tryb życia nie wpływa korzystnie ani na nasz kręgosłup, ani na samopoczucie. Dlatego wybierając wyposażenie sali konferencyjnej, należy zwrócić szczególną uwagę na ergonomię krzeseł, foteli i stołów.

Jeżeli sala jest niewielka, a przestrzeń na to pozwala, warto wybrać fotele konferencyjne z odpowiednio profilowanym oparciem, miękkim siedziskiem i komfortowymi podłokietnikami. Takie meble zajmują jednak sporo miejsca, a wiele pomieszczeń tego typu daje nieco mniejsze możliwości. Wtedy dobrym wyborem będą komfortowe, tapicerowane krzesła z możliwością sztaplowania, np. krzesła Set Net. Pozwoli to maksymalnie wykorzystać przestrzeń na miarę aktualnych potrzeb użytkowników.

Równie istotną decyzją jest wybór odpowiedniego stołu. Możemy zdecydować się na jeden obszerny stół w kształcie prostokąta, koła czy kwadratu. Taki model zapewni łatwe nawiązanie kontaktu między uczestnikami, ale także między uczestnikami a prowadzącym spotkanie, czy prelegentem na konferencji. Innym sposobem, często wykorzystywanym we wnętrzach przeznaczonych do prowadzenia szkoleń, jest ustawienie kilku mniejszych stołów, rozmieszczonych na wzór szkolnych ławek. Wtedy osoba prowadząca jest zwrócona twarzą do wszystkich osób na spotkaniu.

Niezależnie od układu, na który się zdecydujemy warto pamiętać, że stół ma przede wszystkim zwiększać komfort uczestnictwa w danym wydarzeniu. Powinien być stabilny, o odpowiedniej wysokości i wymiarach blatu, a jego nogi nie powinny utrudniać zachowania wygodnej pozycji osobom, które z nich korzystają.


krzesło 2ME 4L ARM marki Nowy Styl


Pamiętajmy, że sala konferencyjna pełni rolę wizytówki naszej firmy. Dlatego wybierając jej wyposażenie należy pamiętać, aby poszczególne elementy były nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale także spójne wizualnie i odpowiednio dopasowane kolorystycznie. Na początku warto zastanowić się, w jakim stylu chcemy zaaranżować przestrzeń. Czy ma to być nowoczesna sala z krzesłami w wyraźnym, żywym kolorze? Czy może stawiamy na klasykę, elegancję, naturalne i stonowane barwy?

Stojąc przed decyzją jak wyposażyć salę konferencyjną w naszej firmie, trzeba wziąć pod uwagę wiele różnych aspektów. Na szczęście oferta mebli konferencyjnych jest bardzo szeroka i gwarantuje wybór odpowiednich produktów, które zapewnią nie tylko zadowalający efekt wizualny, ale także ergonomiczne i praktyczne rozwiązanie.

Stolik Jula High, blat dąb sonoma
840 zł
Kolory: 3 kolory podstawy do wyboru
Tkanina: Stal + płyta laminowana
Wysyłka: 24-48h

Wysoki stolik bankietowo-konferencyjny o średnicy blatu wynoszącej 80 cm. Produkt składa się z blatu wykonanego z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma oraz stalowego stelaża (estetyczna noga kolumnowa) w trzech modnych barwach do wyboru. Sprawdź!


Krzesło Set White
635 - 799 zł
Kolory: 73 dostępne w szybkiej produkcji
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Krzesło konferencyjne wyposażone w profilowane siedzisko i oparcie. Dostępne w szerokiej gamie kolorów tkanin. Sprawdź!
Krzesło Set V White
739 - 885 zł
Kolory: 73 do wyboru
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Ergonomiczne profilowane siedzisko i oparcie, wysoka jakość - to cechy charakterystyczne krzesła Set. Sprawdź!
Krzesło Set V Net White
735 - 870 zł
Kolory: 73 do wyboru w szybkiej dostawie
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Ergonomiczne krzesło na płozie, oddychająca siatka Runner, wyprofilowane siedzisko. Wysoka jakość, 3 letnia gwarancja. Szybka dostawa!
Stolik bankietowy Jula Tower Inductive Charger
1629 - 2145 zł
Kolory: Ponad 80 kolorów
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 2-5 dni

Stolik bankietowy z wbudowaną ładowarką indukcyjną w blacie. Wysoka i komfortowa konstrukcja. Szeroki wybór kolorów drewna i tkanin. Przekonaj się!


Krzesło 2ME-CFP
930 - 1212 zł
Kolory: 100 do wyboru, 2 kolory stelaża
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni

Nowoczesna linia krzeseł konferencyjnych i foteli biurowych 2ME&4ME. Połączenie najwyższej jakości, designu i funkcjonalności. Świetna propozycja do nowoczesnych przestrzeni biurowych.


Krzesło 2ME 4L ARM
960 - 1195 zł
Kolory: 100 kolorów do wyboru / 2 kolory stelaża
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni

Profilowane siedzisko i oparcie, szeroki wybór kolorów tkanin, funkcja sztaplowania, kółeczka umożliwiające łatwe przesuwanie krzesła. Sprawdź naszą ofertę!


Krzesło Jula 4HW
1349 - 1781 zł
Kolory: 88 tkanin, 7 drewna
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Konferencyjne krzesło z kubełkowym oparciem i drewnianymi nóżkami. Nieszablonowy design, wygoda i jakość wykonania czynią ten produkt wyjątkowym na tle innych podobnych modeli. Dostępne jest w szerokiej gamie kolorystycznej tapicerki, drewna i metalowych łączników. Zobacz, jak zaprezentuje się u Ciebie!


Krzesło Iso TR
357 - 439 zł
Kolory: 67 tkanin, 3 stelaża
Tkanina: 5 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
praktyczny, trwały, wygodny, demontowany składany PULPIT, sztaplowanie, atest i gwarancja
Krzesło Iso TR Wood
388 - 464 zł
Kolory: 67 tkanin, 3 stelaża
Tkanina: 5 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
trwały, uniwersalny, wygodny, DREWNIANY składany pulpit, możliwość sztaplowania
Stolik Jula Low, blat dąb sonoma
775 zł
Kolory: 3 kolory podstawy do wyboru
Tkanina: Stal + płyta laminowana
Wysyłka: 24-48h

Stolik kawiarniano-bankietowy z okrągłym blatem o średnicy 80 cm. Produkt składa się z blatu wykonanego z płyty laminowanej w kolorze dąb sonoma oraz stalowego stelaża (estetyczna noga kolumnowa) w trzech modnych barwach do wyboru. Stolik łatwo zmontować, a dołączona instrukcja sprawnie to opisuje. Sprawdź!


Stolik Jula Low, blat metalowy
1185 zł
Kolory: Blat: 3 kolory do wyboru, podstawa: 3 kolory do wyboru
Tkanina: Stal
Wysyłka: 24-48h

Stolik kawiarniano-bankietowy z okrągłym o średnicy 80 cm. Produkt składa się ze stalowego blatu oraz stelaża (estetyczna noga kolumnowa) w trzech modnych barwach do wyboru. Sprawdź, jak Jula Low MDF prezentuje się na żywo!


Stolik Jula High, blat metalowy
1285 zł
Kolory: Blat: 3 kolory do wyboru, podstawa: 3 kolory do wyboru
Tkanina: Stal
Wysyłka: 24-48h

Wysoki stolik bankietowo-konferencyjny o średnicy blatu wynoszącej 80 cm. Produkt składa się ze stalowego blatu oraz stelaża (estetyczna noga kolumnowa) w modnych barwach do wyboru. Sprawdź!


Krzesło Rede
235 - 285 zł
Kolory: aż 64 kolorów do wyboru
Tkanina: 6 tkanin, w tym łatwo zmywalna Valencia
Wysyłka: 24-48h

Świetna relacja ceny do jakości i funkcjonalności. Wersja czarny stelaż. Podłokietniki w opcji, Sztaplowanie, trwała siatka i tkaniny. Sprawdź!


Krzesło Rede White
245 - 295 zł
Kolory: ponad 60 kolorów do wyboru
Tkanina: 6 trwałych do wyboru,
Wysyłka: 1-3 dni

Lekki, trwały, stabilny. Biały stelaż. Podłokietniki jako opcja. Trwałe tkaniny i siatka. Sztaplowanie. Sprawdź!


Krzesło Set Net
625 - 770 zł
Kolory: aż 73 dostępnych w wysyłce 24h
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesła z możliwością sztaplowania. Ergonomiczne profilowane siedzisko oraz oparcie. Siedzisko tapicerowane tkaniną  natomiast oparcie siatką w kolorze czarnym. Sprawdź!


Krzesło Set
625 - 789 zł
Kolory: 73 dostępnych w wysyłce 24h
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Krzesło z funkcją sztaplowania. Niezwykle lekkie i trwałe o nowoczesnej stylistyce. Idealne do sali konferencyjnej. Tapicerowane ergonomiczne profilowane siedzisko i oparcie. Zobacz!
Krzesło Set V Net
725 - 855 zł
Kolory: aż 73 dostępne w wysyłce 24h
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesło na chromowanych płozach. Możliwość sztaplowania krzeseł do 4 sztuk. Oparcie wykonane z siatki. Sprawdź!


Krzesło Set V
725 - 875 zł
Kolory: 73 dostępne w szybkiej dostawie
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesła z możliwość sztaplowania. Ergonomiczne profilowane siedzisko oraz oparcie. W pełni tapicerowane wybraną tkaniną. Chromowany stelaż V - płozy. Sprawdź!


Stolik Jula Low, blat MDF
1129 zł
Kolory: 3 kolory podstawy, 5 kolorów blatu MDF
Tkanina: Podstawa: stal, blat: płyta MDF
Wysyłka: 24-48h

Stolik kawiarniano-bankietowy z okrągłym blatem wykonanym z płyty MDF o średnicy 80 cm. Blat dostępny jest w 5 eleganckich kolorach, a stalowa kolumna w 3 uniwersalnych barwach. Stolik łatwo zmontować, a dołączona instrukcja sprawnie to opisuje. Sprawdź, jak Jula Low MDF prezentuje się na żywo!


Stolik Jula High, blat MDF
1195 zł
Kolory: 3 kolory podstawy, 5 kolorów blatu
Tkanina: Podstawa: stal, blat: płyta MDF
Wysyłka: 24-48h

Wysoki stolik kawowy (110 cm) z okrągłym blatem wykonanym z płyty MDF. Blat podtrzymywany jest przez stalową podstawę, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna i o nowoczesnym wyglądzie. Produkt dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej. Sprawdź!


Stolik bankietowy Jula Tower
1085 - 1599 zł
Kolory: Ponad 80 kolorów
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 2-5 dni

Wysoki stolik bankietowy z tapicerowanymi elementami oraz kwadratowym blatem o wymiarach 40x40 cm. Dostępny w szybkiej dostawie i szerokiej kolorystyce. Sprawdzi się podczas eventów branżowych czy na targach. Sprawdź!


Krzesło Set Net White
645 - 780 zł
Kolory: aż 73 w szybkiej produkcji
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Ergonomiczne krzesło konferencyjne, siatkowe oparcie białe wykończenia, wygodne profilowane siedzisko.Trwałe tkaniny, Szybka wysyłka!
Krzesło Iso Ergo Mesh
275 - 352 zł
Kolory: 67 tkanin, 3 stelaża
Tkanina: 5 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Praktyczne SIATKOWE oparcie, profilowane ergonomiczne siedzisko, wysoka jakość, szeroki wybór tkanin
Krzesło Level V BS
699 - 899 zł
Kolory: 108 produkujemy błyskawicznie
Tkanina: aż 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesło konferencyjne o wyjątkowym designie, z możliwością zamówienia wersji z podłokietnikami. Wiele tkanin do wyboru. Sprawdź!


Krzesło Jula 4L
1139 - 1605 zł
Kolory: 88 tkanin, 4 stelaże
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Nowoczesne i eleganckie krzesło konferencyjne na metalowych nóżkach. Kulisty kubełek dostępny jest w szerokiej gamie tkanin i kolorów. To mebel, który zachwyca wygodą siedziska, lekkością bryły i jakością wykończenia. Sprawdź!


Krzesło Iso
173 - 255 zł
Kolory: 67 tkanin, 3 stelaża
Tkanina: aż 5 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Bestseller - sprawdzony w każdych warunkach, wysyłka zawsze gratis, gwarancja door to door, wiele tkanin i kolorów
Fotel Level BS HD
1239 - 1451 zł
Kolory: 103 do wyboru
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Nowoczesna stylistyka, świetna ergonomia - to właśnie fotel Level! Posiada regulowany zagłówek i siatkowe oparcie. Sprawdź! 
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top