nowa generacja ergohuman 2 – fotel biurowy nowinką technologiczną w branży biurowej

Nowa generacja Ergohuman 2 – fotel biurowy nowinką technologiczną w branży biurowej

Nowoczesne biura coraz częściej wyposażone są w zaawansowane technologicznie urządzenia, które ułatwiają pracę oraz poprawiają jej efektywność. Jedną z najnowszych nowinek w branży biurowej jest nowa generacja bestsellerowego fotela Ergohuman, który w znacznym stopniu może zmienić sposób w jaki pracujemy.

Czym jest inteligentny fotel biurowy?

Inteligentny fotel biurowy Ergohuman 2 to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na maksymalne dostosowanie siedzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki zaawansowanym technologicznie mechanizmom, fotel zapewnia maksymalny komfort i wygodę podczas pracy, a także minimalizuje ból i napięcie mięśniowe. Wprowadzenie inteligentnego fotela biurowego do pracy może znacznie poprawić efektywność i jakość pracy, a także przyczynić się do poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia pracowników.

czym jest inteligentny fotel biurowy

Ergonomiczne funkcje fotela Ergohuman 2 są niezwykle zaawansowane. Możliwość regulacji wysokości siedziska to standard, ale ten fotel oferuje znacznie więcej. Z mechanizmem synchronicznym fotel ergonomiczny dostosowuje się do ruchów ciała, zapewniając maksymalny komfort podczas pracy. Ponadto, funkcja blokady mechanizmu synchronicznego pozwala na zablokowanie pozycji siedziska, co umożliwia stabilność i wygodę podczas wykonywania precyzyjnych czynności.

Nowoczesny design Ergohuman 2 Elite to połączenie eleganckiej formy z funkcjonalnością. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, fotel jest trwały i odporny na uszkodzenia. Estetyczny wygląd fotela sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych biurach.

Fotel biurowy Ergohuman 2 – poznaj całą kolekcję

Fotel Ergohuman jest jednym z najbardziej popularnych foteli biurowych na rynku. Istnieją trzy wersje wyposażenia drugiej generacji: Basic, Elite i Luxury. Każda z tych wersji różni się od siebie nie tylko wyglądem, ale także funkcjami ergonomicznymi i oczywiście ceną. W zależności od potrzeb, można wybrać fotel, który będzie najlepiej odpowiadał naszym wymaganiom.

Ergohuman 2 Basic

Wersja Ergohuman 2 Basic jest najbardziej podstawowa, ale i tak oferuje wiele zaawansowanych zalet. Posiada nowoczesny wygląd, mechanizm synchroniczny, który umożliwia regulację kąta pochylenia siedziska i oparcia. Oparcie jest również regulowane, co zapewnia odpowiednie podparcie pleców zarówno dla wysokich, jak i niskich użytkowników. Jest to wersja idealna dla osób, które poszukują ergonomicznego fotela z wyższej półki, ale w przystępnej cenie.

fotel biurowy ergohuman 2 basic bs blackErgohuman 2 Elite

Wersja Ergohuman 2 Elite wprowadza już bardziej zaawansowane funkcje, które przede wszystkim docenią osoby, które pracują przez większość dnia przed komputerem. Fotel posiada ujemny kąt siedziska i oparcia, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej postawy ciała, nawet podczas pochylenia się w kierunku klawiatury. Wersja Elite oferuje również ergonomiczne podłokietniki 5D z innowacyjną, 8-stopniową funkcją zagięcia przedniej części podłokietnika, która gwarantuje wsparcie przedramion podczas np. korzystania z telefonu, grania na konsoli czy czytania książki. Ponadto wersja Elite może zostać wzbogacona o rozkładany podnóżek czy funkcjonalny wieszak na odzież. 

fotel biurowy ergohuman 2 elite gs pink

Ergohuman 2 Luxury

Wersja Ergohuman 2 Luxury wprowadza nas w świat rozwiązań "SMART". Bezprzewodowe sterowanie estetycznie ukryte w podłokietniku pozwala na regulację wysokości siedziska oraz blokadę mechanizmu synchronicznego Drift Tilt. Bezprzewodowe sterowanie umieszczone w podłokietniku to prawdziwa rewolucja w branży meblowej. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik fotela może w pełni kontrolować ustawienia siedziska, nie przerywając pracy i nie tracąc czasu na poszukiwanie przycisków. Wszystkie funkcje sterowane są za pomocą estetycznych przycisków, które umieszczone są w wygodnym miejscu, tak aby użytkownik mógł je łatwo znaleźć i obsługiwać.

 

bezprzewodowe sterowanie fotela ergohuman 2 luxury

Ważną do zaznaczenia jest funkcja zapamiętywania maksymalnej pozycji wychylenia oparcia, która pozwala dostosować fotel do indywidualnych potrzeb, co jeszcze bardziej poprawia komfort użytkowania. Dodatkowo, wersja Luxury wyróżnia się aluminiowym wykończeniem podstawy nakładki podłokietnika, dzięki czemu jej wygląd stał się jeszcze bardziej prestiżowy. 

fotel biurowy ergohuman 2 luxury bs grey

Ergohuman 2 Luxury to połączenie wysokiej jakości materiałów z nowoczesnym designem oraz funkcjami, które pozwalają na maksymalną regulację ustawień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Podsumowując, wybór między wersją Basic, Elite i Luxury zależy od potrzeb i preferencji użytkownika. Wszystkie trzy wersje fotela Ergohuman 2 są ergonomiczne i zapewniają odpowiednie podparcie ciała podczas długiej pracy przed komputerem. Wersja Luxury wprowadza jednak najnowsze technologie i funkcje, co czyni ją idealną dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość i komfort pracy. 

Nowoczesny fotel gabinetowy Ergohuman 2 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, funkcjonalność oraz innowacyjne rozwiązania. Ergonomiczne funkcje fotela pozwalają na dopasowanie ustawień do indywidualnych potrzeb użytkownika, co przekłada się na komfort i efektywność pracy. Estetyczny design fotela sprawia, że będzie on idealnie pasował do każdego biura, dodając mu nie tylko funkcjonalności, ale również stylowego wyglądu. Dzięki Ergohuman 2 Elite wprowadzisz do swojego biura technologiczną nowinkę, która z pewnością przyczyni się do poprawy Twojej jakości pracy i życia.

Śledź nas uważnie - zapisz się do newslettera
i
zyskaj 3% na pierwsze zakupy!

zapis do newslettera

Nie przegap okazji do skorzystania z informacji o najświeższych promocjach i nowościach.

Fotel Ergohuman 2 Elite GS Black
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz czarną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Green
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: zielona
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz zieloną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Luxury BS Grey
3595 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Ergohuman 2 Luxury BS Grey to zaawansowana ergonomia i innowacyjna funkcja sterowania bezprzewodowego! Oferowany model posiada czarny stelaż oraz tapicerowany jest szarą siatką. Sprawdź!


Fotel Ergohuman 2 Luxury GS Black
3650 zł 3285 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Fotel Ergohuman 2 Luxury GS Black to zaawansowana ergonomia i innowacyjna funkcja sterowania bezprzewodowego! Oferowany model posiada szary stelaż oraz tapicerowany jest czarną siatką. Sprawdź!Fotel Ergohuman 2 Luxury GS Grey
3650 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Fotel Ergohuman 2 Luxury GS Grey to zaawansowana ergonomia i innowacyjna funkcja sterowania bezprzewodowego! Oferowany model posiada szary stelaż oraz tapicerowany jest szarą siatką. Sprawdź!


Fotel Ergohuman 2 Basic BS Black
2455 zł
Kolory: Siatka: czarna; Stelaż: czarny
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Ergohuman 2 Basic BS Black marki Grospol to udoskonalona wersja poprzedniej generacji foteli Ergohuman Basic. Fotel stanowi bardziej ekonomiczny odpowiednik zaawansowanych modeli – Ergohuman 2 Elite i Ergohuman 2 Luxury. Pełen zakres funkcji ergonomicznych!


Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz czarną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!Fotel Ergohuman 2 Elite BS Grey
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Grey
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 2-5 dni

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Pink
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: różowa
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz różową siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Luxury BS Black
3595 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Ergohuman 2 Luxury BS Black to definicja nowoczesnego podejścia do foteli biurowych! Pełen wachlarz ergonomii i innowacyjna funkcja bezprzewodowego sterowania. Oferowany model posiada czarny stelaż oraz tapicerowany jest czarną siatką. Sprawdź!Fotel Ergohuman 2 Basic GS Grey
2495 zł
Kolory: Siatka: szara; Stelaż: Jasnoszary
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Ergohuman 2 Basic GS Grey marki Grospol to bardziej ekonomiczny odpowiednik zaawansowanych modeli – Ergohuman 2 Elite i Ergohuman 2 Luxury. Posiada pełen zakres funkcji ergonomicznych w przystępnej cenie. Sprawdź!


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top