Dywan Statuario - Stone Collection by Maciej Zień

1299 zł
Wysyłka 2-5 dni
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Dywan Statuario z kolekcji "Stone" Macieja Zienia to doskonały przykład, jak przenieść zasoby natury na płótno, w tym wypadku tkaninę.
Jest elegancki i zarazem surowy w formie, idealny do salonu zaaranżowanego w stylu nowoczesnym, industrialnym lub skandynawskim. 
W przestrzeniach biurowych również odkryje swoje piękno.
Statuario posłuży Państwu przez lata, a dzięki stonowanemu wybarwieniu wciąż będzie modny mimo zmian zachodzących w designie.


Oferowany Państwu dywan pochodzi z serii Magic Home, co stanowi gwarancję najwyższej jakości. Jest plamoodporny, a proces czyszczenia odbywa się bez naruszenia struktury materiału.
Technologia ochrony Magic Home sprawia, że dywan nie wchłania rozlanych płynów, pozostawiając krople na powierzchni tkaniny.
Większość zabrudzeń można usunąć poprzez naniesienie na plamę wody i odsączenie rozlanej substancji papierowym ręcznikiem. Plamy z ketchupu, sosów, jogurtu czy majonezu należy usunąć za pomocą łyżeczki - delikatnie i bez wcierania zabrudzenia w dywan. Następnie znów sięgamy po wodę oraz papierowy ręcznik.
Zachęcamy do obejrzenia filmu, który w łatwy sposób pokazuje, jak usunąć zabrudzenia z dywanu.Materiał, z którego powstał dywan Statuario, tkany jest na krosnach tkaninowych.
Z przędzy utworzono wzór imitujący marmur, kamień niegdyś wyłącznie wykorzystywany w architekturze. Oferujemy Państwu dywan w trzech kolorach: dwóch odcieniach szarości połączonych w jedno (gray), kremowo-szarym (ivory) i czarno-szarym (black). Wybarwienia dywanu mogą Państwo zobaczyć w galerii produktu. Warto jednak pamiętać, że grafika ma jedynie charakter poglądowy. 
Dywan dostępny jest w dwóch rozmiarach: 160 x 230 cm oraz 200 x 300 cm (± 5%). Obie wersje zostały uwzględnione w cenniku.
Posiada antypoślizgowy podkład, by zapobiec ewentualnemu przesuwaniu się po podłodze.


Statuario jest przyjemny w dotyku, odporny na światło i odpowiedni dla alergików


W naszej ofercie znajdą Państwo również inne dywany firmy Fargotex - zakładka Produkty z rodziny.

 

Model objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Produkt dostarczymy do Państwa BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.
Co WAŻNE: zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych towarów, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.Tkaniny (2 rodzaje)

Tkanina - dywan Statuario

Dywan Statuario tkany jest na krosnach tkaninowych. Materiał, z którego powstał, jest przyjemny w dotyku i składa się w ... czytaj więcej

Czarno-szary (Black) 160x230 cm
Kremowo-szary (Ivory) 160x230 cm
Szary (Light gray) 160x230 cm

Tkanina - dywan Statuario

Dywan Statuario tkany jest na krosnach tkaninowych. Materiał, z którego powstał, jest przyjemny w dotyku i składa się w ... czytaj więcej

Czarno-szary (Black) 200x300 cm
Kremowo-szary (Ivory) 200x300 cm
Szary (Light gray) 200x300 cm

Cennik

Dostępne materiały
Wersja Tkanina - dywan Statuario
Dywan Statuario 160 x 230 cm 1299 zł
Dywan Statuario 200 x 300 cm 1999 zł

Film

Prezentacja filmowa produktu Dywan Statuario - Stone Collection by Maciej Zień - Fargotex <p>W <b>kolekcji "Stone" Macieja Zienia</b> kryje się wiele perełek - wśród nich jest <b>dywan Statuario</b>. Możesz go mieć w jednym z <b>trzech wybarwień</b>, a każde z nich nawiązuje do struktury marmuru, oraz w jednym z <b>dwóch rozmiarów</b> (160 x 230 cm i 200 x 300 cm). Twój salon stanie się przytulnym zakątkiem, gdzie wyciszysz się po dniu pełnym wrażeń.</p> 2019-10-16 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/69edb169640c15a9a67efc6fc58717fd.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Dywan Soil Dark Gray
Dywan Carrara - Stone Collection by Maciej Zień
Dywan Deco Blue Copper
Dywan Mono White
Dywan Gatsby
Dywan Ingrid Yellow
Dywan Metropolis Yellow
Dywan Moon Light Gray
Dywan Canvas Warm Gray
Dywan Beto Gray
Dywan Lyon
Dywan Atlantic
Dywan Flare
Dywan Pietra - Stone Collection by Maciej Zień
Dywan Concreto - Stone Collection by Maciej Zień
Dywan Faro Charcoal
Dywan Mystic Taupe
Dywan Scarabio - Stone Collection by Maciej Zień
Dywan Java Ivory
Dywan Ives Warm Blue
Dywan Tiffany
Dywan Marmara Palette
Dywan Blanche Pure
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top