MIKOŁAJKOWY PREZENT DLA WNĘTRZA
Do końca:
UŻYJ KODU MIKOŁAJ I OSZCZĘDŹ AŻ 10%

Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Karmazynowo-antracytowy (1079)

1247 zł
Wysyłka 2-5 dni
14 dni na zwrot
Zawsze bezpłatna
dostawa i opcja zwrotu
17+ lat na rynku
350 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

 • Postaw na wygodę i wybierz fotel gamingowy Diablo X-Player King Size. grania.
 • Fotel Diablo X-Player ma charakterystyczny i atrakcyjny wygląd, który nawiązuje do stylistyki gamingowej. Futurystyczne kształty inspirowane kubełkowym siedziskiem sportowego auta, charakterystyczne dla marki Diablo grafiki i logotypy, a także kilka wersji kolorystycznych, które pozwolą dopasować odpowiedni model do swojego pokoju i stylu wnętrza.


 • Fotel przeznaczony dla Graczy o wzroście od 175 cm do 205 cm.
 • Maksymalny udźwig fotela deklarowany przez producenta, to 160 kg.


 • Cechą wyróżniającą serię X-Player od klasycznych foteli gamingowych, jest materiałowa tapicerka wykonana z oddychającej tkaniny EcoFiber™ oraz siateczki Diablo Honeycomb™ o oddychającej strukturze plastra miodu. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, która nawet w ciepłe dni chroni przed nieprzyjemnym przegrzaniem.
 • Boki i tył fotela Diablo X-Player pokryte są gładką ekoskórą HDS™, dzięki której fotel zyskuje drapieżny wygląd, któremu nie oprze się żaden prawdziwy gamer.


 • Fotel gamingowy Diablo X-Player wyposażony jest w wyprofilowany zagłówek, który wspiera szyjny odcinek kręgosłupa, niwelując tym samym nieprzyjemne bóle szyi czy głowy.
 • Miękka poduszka lędźwiowa zapewnia ergonomiczne wsparcie postawy ciała i dopasowuje się do kształtu sylwetki gracza.
 • Dzięki sprężystej piance Memory, zagłówek i wsparcie lędźwiowe nie odkształca się i wraca do swojego pierwotnego wyglądu.


 • Cała konstrukcja siedziska i oparcia wypełniona jest miękką pianką HR, która zapewnia komfortowe siedzenie i amortyzuje wstrząsy wynikające z emocjonującej rozgrywki.
 • Fotel wyposażony jest w mechanizm Tilttech™, który daje możliwość przyjemnego bujania z blokadą wybranego kąta wychylenia.


 • Podłokietniki Armtech™ Hybrid SoftTouch w fotelu są nie tylko wytrzymałe, ale także niezwykle wygodne, dzięki miękkiej piance, która je pokrywa. Regulacja podłokietników w trzech płaszczyznach pozwala na idealne dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki temu, podłokietniki stabilizują sylwetkę i skutecznie odciążają barki, przedramiona oraz nadgarstki.


 • Mocna pięcioramienna podstawa wyposażona jest w kauczukowe kółeczka PFC™ 360, które zapewniają ciche użytkowanie i pełną mobilność po każdym typie powierzchni, unikając ewentualnych zarysowań. • Model objęty jest 2-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu.
 • Produkt dostarczymy do Państwa BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.
 • Co WAŻNE: zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych towarów, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.
   

Cennik

Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Karmazynowo-antracytowy (1079) 1247 zł

Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Karmazynowo-antracytowy (1079) - Diablo Chairs <p><b>Postaw na wygodę i wybierz fotel gamingowy Diablo X-Player King Size</b>. Ma on charakterystyczny i atrakcyjny wygląd, który nawiązuje do stylistyki gamingowej. <b>Futurystyczne kształty inspirowane kubełkowym siedziskiem sportowego auta</b>, charakterystyczne dla marki Diablo grafiki i logotypy, a także kilka wersji kolorystycznych, które pozwolą dopasować odpowiedni model do swojego pokoju i stylu wnętrza. <br><br></p> 2023-04-17 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/Diablo-x-player-king-czerwono-czarny-001
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Fotel Diablo X-Player 2.0 Normal: Dark Sunflower (1222)
Fotel Diablo X-Player 2.0 Normal: Biało-czarny (1078)
Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Biało-czarny (1081)
Fotel gamingowy Diablo X-Player 2.0 Normal: Frost White (1219)
Fotel gamingowy Diablo X-Player 2.0 Normal: Marshmallow Pink (1228)
Fotel Diablo X-Player 2.0 Normal: Karmazynowo-antracytowy (880)
Fotel Diablo X-Player 2.0 Normal: Czarno-czarny (1077)
Fotel Diablo X-Player 2.0 Normal: Frost Black (1225)
Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Czarno-czarny (1080)
Fotel Diablo X-Player 2.0 King: Dark Sunflower (1223)
Fotel do biurka dla dziecka Diablo Kids X-Player: Biało-czarny (1084)
Fotel gamingowy Diablo X-Player 2.0 materiałowy King Size: Frost Black (1226)
Fotel gamingowy G-Racer 2
Fotel gamingowy Xilium G Blue Edition
Fotel gamingowy Xilium G Red Edition
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top