% PROMOCJA MIESIĄCA!
STYLOWE PUFY MONA % KLIKNIJ

Fotel Xilium Mesh White

4195 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Fotel Xilium Mesh White marki Nowy Styl to coś więcej niż zwykły fotel biurowy. To narzędzie, które może w szybki i naprawdę znaczący sposób podnieść komfort pracy.
Dzięki szerokiej możliwości regulacji fotel potrafi dostosować się do różnych potrzeb Użytkowników.
W prezentowanej wersji fotel posiada biały stelaż oraz siatkowe oparcie. W prezentowanej poniżej konfiguracji dostępny jest w dostawie 24h.


Tapicerowany zagłówek 3D (HRUA3) daje możliwość regulacji wysokości w zakresie 60 mm oraz jej blokadę w 7 pozycjach, regulacji głębokości zagłówka w zakresie 180 mm oraz kąta nachylenia (96 stopni). Odpowiednio wyregulowany zagłówek daje możliwość rozluźnienia mięśni w czasie relaksu i mniejszego napięcia mięśni barków i szyi podczas pracy.
Szkielet zagłówka został wykonany z polipropylenu, pokrytego pianką wylewaną o grubości 25 mm i gęstości 80 kg/m3Wysokość oparcia można regulować w zakresie 110 mm, co skutkuje także zwiększoną głębokością siedziska o dodatkowe 20 mm. Regulacja odbywa się za pomocą dwóch cichych i intuicyjnych przycisków zlokalizowanych po obu stronach siedziska.
Oparcie siatkowe (MESH) zostało osadzone na białej ramie wykonanej z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym. Fotel został wyposażony w poduszkę lędźwiową z regulacją głębokości za pomocą pokrętła w zakresie 20 mm (symbol tej opcji w konfiguracji fotela to LXD2).


Opatentowana funkcja X-Move pozwala na dynamiczny ruch w płaszczyźnie czołowej, czyli na boki. Dodatkowo w odcinku lędźwiowym aktywuje drobny ruch skrętny - tzw. płaszczyznę poprzeczną. 
Ruch ten pokazujemy na poniższym zdjęciu oraz na filmie, który znajdą Państwo na karcie tego produktu w naszym sklepie.Duże i płaskie tapicerowane siedzisko, pozwala wygodnie siedzieć w dowolnej pozycji. Szkielet i osłona wykonane z polipropylenu, szkielet pokryty pianką wylewaną o grubości 50 mm i gęstości 65 kg/m3    
Siedzisko tapicerowane jest tkaniną Step w kolorze widocznym na zdjęciach (symbol producenta to STMG60004). Jej odporność na ścieranie to aż 100 tys cykli Mardindale'a. Ma test trudnozapalności, EcoLabel oraz OekoTex.
Fotel w tej tkaninie zawsze dostępny jest w naszym magazynie. Chętnie zlecimy produkcję także w innych kolorach tkaniny.


Podłokietniki 4D (R54) umożliwiają obrót nakładki o 360° i najlepiej pasują do zadań, które wymagają częstej pracy na klawiaturze komputera. Są swoistym przedłużeniem blatu biurka, dzięki czemu odciążają mięśnie karku i szyi. Zostały wykonane z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym natomiast miękkie nakładki z czarnego poliuretanu (BPU).
Wysokość podłokietników można regulować w zakresie 100 mm i zablokować w 11-pozycjach. Regulacja szerokości podłokietnika w jedną stronę to aż 35 mm (zakres całkowity 70 mm). Ruch nakładki przód-tył odbywa się w zakresie 40 mm.  Synchroniczny mechanizmy SYN1-ST, w który został wyposażony fotel Xilium daje możliwość: 

- swobodnego kołysania się - oparcie odchylając się synchronicznie siedziskiem (stosunek 2,5:1), odchylenia oparcia do 30 stopni,

- blokady wychylenia oparcia w 5 pozycjach,

- regulacji siły oporu oparcia za pomocą pokrętła dostosowanego do wagi Użytkownika w zakresie 45-150 kg,

- regulacji głębokości siedziska w zakresie 100 mm (dodatkowe 20 mm można uzyskać poprzez regulację wysokości siedziska),

- uzyskania ujemnego kąta nachylenia w zakresie od 0 do 3 stopni, 

- płynnej regulacji wysokości fotela za pomocą podnośnika pneumatycznego, 

- zabezpieczenia przed uderzeniem oparcia w plecy Użytkownika po zwolnieniu blokady (system Anti-Shock).Pięcioramienna podstawa o średnicy 735 mm wykonana z poliamidu w kolorze białym (TS 30-W). Wyposażona w samohamowne kółka do twardych powierzchni. 


Linia foteli Xilium jest wdrażana z uwzględnieniem Bill of Materials, zawierającego wymagania dla dostawców dotyczące aspektów zdrowia i bezpieczeństwa Użytkownika. Wybierając Xilium, pomagają Państwo dbać o środowisko.
Około 96% materiałów nadaje się recyclingu po zakończeniu użytkowania krzesła.


Kupując fotel z serii masz pewność, że minimalizujesz emisję i wielkość odpadów.


Fotel posiada certyfikat bezpieczeństwa GS dla użytkowników o wadze do 150 kg, Certyfikat zgodności z normą EN 1335, Protokół oceny ergonomicznej, Certyfikat ergonomiczności oraz Certyfikat Blue Angel.


Model objęty jest 5-letnią gwarancją producenta.
Produkt dostarczymy do Państwa BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.
Co WAŻNE: zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych towarów, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.


                                           Wymiary:
Cennik

Fotel Xilium Mesh White 4195 zł

Prezentacja 360


Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Xilium Mesh White - Nowy Styl <b>Nowoczesny design i szereg ergonomicznych regulacji. Innowacyjna funkcja X-Move</b>. Oparcie zostało obite siatką i osadzone na białej ramie wzmacnianej włóknem szklanym. Sprawdź szczegóły! 2020-09-29 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/63dc064cbf5a90b4f985fe79d1ce2ef7.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Fotel Xenium Duo-Back HRUA
Fotel Xenium UPH HRUA
Fotel Xilium Mesh Black
Krzesło Xenium Duo-Back HRUA
Fotel Violle 151SFL TYP B jasnoszary
Fotel Smart W
Krzesło Coco BS
Fotel Ergohuman Plus Elite BS KMD31
Amortyzator
Krzesło Accis Pro 150SFL TYP B Jasnoszare - wysyłka 24h
Fotel Xenium Duo-Back HRUA
Fotel Ioo BS KMD31
Fotel Veris Net 111SFL - szybka wysyłka 24h
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top