% PROMOCJA MIESIĄCA!
STYLOWE PUFY MONA % KLIKNIJ

Krzesło Playa 11SL - wysyłka 24 h

1225 zł
Wysyłka 24h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień

Funkcje i Cechy

Nowoczesne, ergonomiczne krzesło biurowe  dostępne w szybkiej dostawie.
Zachęcamy Państwa do obejrzenia FILMU z prezentacją funkcji i ergonomii fotela opisanych dokładnie poniżej, kliknij w grafikę aby obejrzeć film:
W krześle zastosowano ergonomiczny i komfortowy mechanizm Synchro, w którym po zwolnieniu blokady wybranej pozycji oparcie wychyla się w ruchu łącznym z siedziskiem.
Oparcie wychyla się synchronicznie z siedziskiem w stosunku 2:1 (ruch oparcia jest szybszy i dalszy) dając jednocześnie możliwość blokady wybranego kąta wychylenia w kilku pozycjach.

Siłę nacisku (podparcia pleców) jaką będzie stawiało oparcie podczas "bujania się" mogą Państwo regulować dostosowując ją do wagi Użytkownika.
Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości.


Regulacja podłokietników (wersja P54PU) "góra - dół" pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas długiej pracy w pozycji siedzącej.
Wysokość podłokietników regulowana jest w zakresie 7 cm.
Podłokietniki w prezentowanej wersji (P54PU) posiadają miękkie, profilowane, poliuretanowe nakładki umożliwiające wygodne ułożenie przedramienia.
Istnieje również możliwość zamówienia krzesła bez podłokietników, wszystkie wersje zostały uwzględnione w Cenniku Krzesła.


Krzesło standardowo wyposażone jest również w regulacje głębokości (długości) siedziska, czyli odległości oparcia od siedziska w zakresie 5 cm.
Funkcja ta pozwala wykorzystać właściwości oparcia (odpowiednie podparcie pleców podczas pracy) zarówno wysokim jak i niskim Użytkownikom, a ponad to, pozwala na takie ustawienie długości siedziska by nie uciskało ono uda Użytkownika,
Płynna regulacja wysokości siedziska za pomocą podnośnika pneumatycznego.
Płynna regulacja wysokości oparcia w zakresie 9,5 cm możliwa bez wstawania z krzesła.


W naszej ofercie znajdą Państwo również wersje krzesła z regulowanym zagłówkiem - Playa 12SL - znajdziesz go w zakładce PODOBNE Produkty z Rodziny.
Oparcie posiada wyraźny profil w części lędźwiowej kręgosłupa, który zwiększa ergonomie pracy; profil pionowy odpowiada zaś za odpowiednie "trzymania" pleców Użytkownika.
Pianka wypełniająca oparcie oraz siedzisko zalewana jest w technologii wtryskowej co zapewnia jej większą trwałość i odpowiednią sprężystość.


W prezentowanej ofercie, w dostawie 24h, dostępna jest tylko podstawa jezdna w kolorze czarnym.
Krzesło posiada tapicerowane siedzisko oraz obustronnie tapicerowane oparcie, w dostawie 24h przygotowano dla Państwa 3 kolory popularnej i trwałej tkaniny Next - zobaczysz je w zakładce MATERIAŁY.
Krzesło w innych tkaninach i kolorach również znajdą Państwo w naszej ofercie - zapraszamy do zakładki PODOBNE Produkty z Rodziny.
Pięcioramienna podstawa jezdna jest wyposażone w samohamowne kółka miękkie, które nie rysują powierzchni typu parkiet, panele, gres. Hamulec w kółkach działa automatycznie. Po obciążeniu krzesła (wtedy, gdy na nim siedzimy) hamulec jest odblokowany i krzesło może swobodnie się przemieszczać. Po zwolnieniu obciążenia (wtedy, gdy nie siedzimy na krześle) hamulec jest zablokowany i fotel stoi nieruchomo.

 

Playa posiada pozytywną ocenę ergonomiczną krzesła do pracy przy komputerze zgodną z rozporządzeniem MPiPS z 1 grudnia 1998 r.
Krzesło objęte jest 5 letnim programem gwarancyjnym producenta.
Krzesło dostarczymy do Państwa zawsze BEZPŁATNIE pod wskazany adres na terenie całego kraju.
Co WAŻNE : zgodnie z prawem i naszym regulaminem mają Państwo pełne prawo do zwrotu nieużywanych krzeseł, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.
Wymiary modelu:


Tkaniny (1 rodzaj)

Next - Playa 11SL 24h

Tkanina o splocie płóciennym który cechuje się dużą wytrzymałością na rozciąganie. Tkanina Składa się w 100% poliestru ... czytaj więcej

Pokaż zdjęcia tkanin na żywo
NX-14
NX-15
NX-16 (czarny)

Cennik

Dostępne materiały
Wersja Next - Playa 11SL 24h
Playa 11SL czarny P54PU (Synchro) - 24h 1225 zł

Prezentacja 360


Pozostałe prezentacje 360

Playa 11SL P54PU, tkanina Next NX-3, podstawa black - (kliknij)Film

Prezentacja filmowa produktu Krzesło Playa 11SL - wysyłka 24 h - Profim Krzesło o wysokiej ergonomii, ze świetną tkaniną. Cieszy się ogromnym uznaniem klientów. <b>Sprawdź!</b> 2019-04-13 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/ea2108d7c74586cd736fb1d531916ee2.jpeg
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Krzesło Playa 11SL
Krzesło Playa 12SL
Fotel Kim
Krzesło Coco BS
Fotel Moon White
Fotel Moon
Krzesło Team PLUS black
Fotel Level BT
Krzesło Xenon 10SFL/STL
Krzesło Raya 21S/SL
Fotel Veris 111SFL
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top