JESIENNE INSPIRACJE - RABAT 8%
Do końca:
SKORZYSTAJ Z KODU AUTUMN

Czy Twój kręgosłup zasługuje na najlepszą opiekę? Teraz możesz zapewnić sobie nie tylko wyjątkowy komfort, ale także nowoczesny design w biurze, dzięki kolekcji V-Basic od Diablo Chairs.

🚀 Skorzystaj z promocji i przekonaj się, jak fotele V-Basic od Diablo Chairs mogą poprawić jakość Twojego życia w biurze!

Działaj już dziś i wybierz fotel, który dostosuje się do Ciebie, niezależnie od Twoich wymagań i budowy ciała. Oszczędź na naszych ergonomicznych fotelach już teraz!

Produkty objęte promocją, znajdziesz poniżej.

Oferta obowiązuje do 29.09.2023 r. do godz. 11.00 lub do wyczerpania zapasów promocyjnych. Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

raty payu 0% w centrumkrzesel.pl


Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic czarno-szary
1397 zł 1197 zł
Kolory: Czarno-szary
Tkanina: Siateczka V-Mesh
Wysyłka: 1-3 dni

V-Basic w kolorze czarno szarym – ergonomiczny model z ekskluzywnej linii foteli biurowych Diablo. Odmień swoje biuro, pokój lub salę konferencyjną z tym niezawodnym, nowoczesnym modelem. Hybryda modernistycznego wzornictwa i tradycyjnych barw sprawia, że fotel biurowy Diablo V-Basic doskonale prezentuje się zarówno w eleganckich gabinetach, jak i domowych wnętrzach.


Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic: biało-czarny
1497 zł 1247 zł
Kolory: Biało-czarny
Tkanina: siateczka V-Mesh
Wysyłka: 1-3 dni

Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic w kolorze biało-czarnym, to wzornictwo premium i niezawodna konstrukcja.  Wygląd krzesła będzie budził zachwyt nie tylko u płci pięknej.


Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic: biało-szary
1497 zł 1247 zł
Kolory: Biało-szary
Tkanina: siateczka V-Mesh
Wysyłka: 1-3 dni

Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic w kolorze biało-szarym, to nowoczesny wygląd, niezawodna konstrukcja i mechanizmy wspierające Twoją postawę. Fotel idealnie sprawdzi się w biurze, gabinecie, sali konferencyjnej i pracowni.


Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic: czarno-czarny
1397 zł 1197 zł
Kolory: Czarny
Tkanina: siateczka V-Mesh
Wysyłka: 1-3 dni

Fotel ergonomiczny Diablo V-Basic w kolorze czarnym, to elegancja i styl. Jego ponadczasowy wygląd, klasyczna kolorystyka i wygoda użytkowania sprawi, że fotel będzie Twoim ulubionym meblem w domu czy biurze.


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top