phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
CentrumKrzesel.pl otwiera nowy showroom w Brzezinach pod Łodzią - nowa przestrzeń dla miłośników komfortu i elegancji


CentrumKrzesel.pl z dumą ogłasza otwarcie drugiego showroomu w Polsce. Nowa lokalizacja w Brzezinach pod Łodzią, przy ulicy Południowej 12/14, stanowi kolejny krok w rozwijaniu dostępu Klientów do wyjątkowych produktów i inspiracji wnętrzarskich.

Po sukcesie pierwszego showroomu w Warszawie przy ul. Ostródzkiej 53 (Białołęka), CentrumKrzesel.pl postanowiło podzielić się swoim doświadczeniem i ofertą z Klientami z regionu łódzkiego. Nowa lokalizacja to nie tylko miejsce, w którym można na spokojnie obejrzeć bestsellery ze sklepu internetowego, ale również przestrzeń, w której Klienci mogą doświadczyć komfortu i elegancji krzeseł na żywo.

Najważniejszą kategorią prezentowaną w nowym showroomie są oczywiście krzesła - od funkcjonalnych i ergonomicznych krzeseł biurowych, po stylowe fotele do salonu oraz praktyczne hokery do kuchni czy jadalni. CentrumKrzesel.pl jest znane z różnorodności swojej oferty, dostarczając klientom produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Brzeziny, oddalone o zaledwie 20 km od Łodzi, zostały wybrane z myślą o wygodzie Klientów z tego regionu. Nowy showroom będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00, zapewniając dogodny czas na zapoznanie się z ofertą CentrumKrzesel.pl.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji i odkrycia, jak funkcjonalność i design mogą współgrać, tworząc idealne miejsce do pracy i relaksu.

Dokładny adres:

CentrumKrzesel.pl - Showroom Brzeziny k. Łodzi
Ul. Południowa 12/14
95-060 Brzeziny

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 17.00

Serdecznie zapraszamy!

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top