Strzał w dziesiątkę!
W lipcu rabat 10% na cały asortyment Paged Meble
CentrumKrzesel.pl zdobywa nowe rynki

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że CentrumKrzesel.pl otwiera się na zagraniczny rynek. Od stycznia 2020 roku w Czechach działa bliźniaczy sklep internetowy eZidle.cz.

Dla nowego podmiotu powołano oddzielny zespół. Asortyment oferowany przez eZidle.cz podobnie jak w CentrumKrzesel.pl został podzielony na dwa segmenty - meble przeznaczone do biura oraz te dedykowane klientom indywidualnym. W pierwszym – biurowym – można znaleźć m.in. fotele biurowe skórzane i siatkowe, fotele gamingowe oraz krzesła konferencyjne. W drugim wyselekcjonowano meble do jadalni, kuchni i salonu. Wszystkie produkty pochodzą od uznanych producentów, wśród których są takie marki jak: Grospol, Nowy Styl, Snap czy Halmar. 

Uruchomienie sklepu w Czechach to naturalny proces w rozwoju firmy. Piętnaście lat doświadczeń zdobytych na polskim rynku i ponad 150 tys. zrealizowanych zamówień zaowocowało poszerzeniem oferty także za granicą. W CentrumKrzesel.pl na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta, dlatego tak ważne są dla nas jakość obsługi i szeroki wybór asortymentu. Te elementy będą również znakiem firmowym sklepu eZidle.cz.© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij