PIERWSZY DZWONEK JUŻ TUŻ TUŻ...
Do końca:
SKORZYSTAJ Z KODU NAUKA10 NA WYBRANE PRODUKTY
Kolekcja Jula

Szanowni Państwo,


miło nam poinformować, że w ofercie sklepu CentrumKrzesel.pl znalazła się technologiczna perełka – stolik bankietowy Jula Tower Inductive Charger. To produkt zaprojektowany i wyprodukowany przez polską markę Grospol.

Stolik sprawdzi się podczas branżowych eventów, szkoleń czy konferencji. Można na nim postawić talerzyk z przekąskami i w tym samym czasie podładować swój telefon za pomocą funkcji ładowania indukcyjnego. W tym celu należy swój smartfon położyć na środku blatu w wyznaczonym miejscu.


Stolik Jula Tower Inductive Charger posiada eleganckie wykończenie kolumny – mogą Państwo wybrać tkaninę z bogatego wachlarza materiałów obiciowych, a do tego pasujące kolorystycznie drewniane elementy, widoczne na blacie i na bokach mebla.

 

W naszej ofercie posiadamy również bliźniaczą wersję prezentowanego stolika, ale bez funkcji ładowania indukcyjnego – Jula Tower.

 

W kolekcji Jula znajdą Państwo także: stoliki bankietowe o różnej wysokości oraz krzesła konferencyjne na drewnianej (Jula 4HW) lub metalowej (Jula 4L) podstawie.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top