% PROMOCJA MIESIĄCA!
STYLOWE PUFY MONA % KLIKNIJ
Bestsellery 2021 sklepu CentrumKrzesel.pl

Styczeń to dobry czas, aby podsumować 2021 rok i wskazać bestsellery, które podbiły serca naszych Klientów. Biorąc pod uwagę bardzo bogatą ofertą sklepu CentrumKrzesel.pl i ogromną liczbę zrealizowanych zamówień – aż 50 000 (!) – postanowiliśmy wyłonić 5 bestsellerów w 5 najważniejszych kategoriach:

Meble biurowe

Salon

Jadalnia

Kuchnia

Pokój dziecka

Meble biurowe

Rok 2021 był dla wielu z nas czasem wyzwań i przystosowania się do nowej rzeczywistości. Kącik czy pokój przystosowany do pracy zdalnej był mocno zauważalnym trendem w aranżacji wnętrza mieszkalnego. O znacznym wzroście świadomości naszych Klientów na temat prawidłowego przygotowania miejsca do „Home Office” świadczą produkty, które znalazły się w TOP 5 kategorii „Meble biurowe” – fotele ergonomiczne, które dają możliwość dostosowania wszelkich ustawień pod indywidualne potrzeby użytkownika, zapewniając tym samym prawidłowe podparcie pleców na całej ich długości.

Fotel Ergohuman BT KMD31
Fotel Futura 4S Plus
Fotel Ioo BS KMS31
Fotel Nodi WS HD
Fotel Ergofix

futura-4S-Plus
Fotel Futura 4S Plus marki Grospol
Salon

Wydarzenia ostatnich lat w znaczny stopniu wpływają na nasze poczucie bezpieczeństwa. Aranżując wnętrze mieszkalne, staramy się stworzyć oazę spokoju, w której będziemy czuć się dobrze i komfortowo. Mocno wyczuwalnym trendem 2021 roku był powrót do natury, spokoju i harmonii, m.in. poprzez wprowadzanie do wnętrza kolorów ziemi i struktur nawiązujących do naturalnych surowców, jak drewno i beton. Duży nacisk kładziony był także na komfort i wizualne ocieplanie wnętrza. Nie bez powodu w top 5 kategorii „Salon”  znalazły się wyjątkowo wygodne fotele Uszaki, minimalistyczne meble z serii Seaford czy dodatki w postaci dywanów Carpet Decor.

Fotel Uszak gładki
Zestaw 2 stolików Seaford (90954)
Dywan Beto Gray
Stolik okrągły Seaford o średnicy 40 cm (80710)
Regał Modern S08

snap-fotel-uszak
Fotel Uszak gładki marki Snap

Jadalnia

Jadalnia jest pojęciem bardzo szerokim, ponieważ stworzenie przestrzeni do spożywania posiłków możliwe jest tak naprawdę niemal w każdym wnętrzu. Możliwości jest wiele - oddzielne pomieszczenie, połączenie jadalni z kuchnią lub salonem – najważniejsze, aby przestrzeń ta była dla nas jak najbardziej funkcjonalna i komfortowa. W 2021 roku wyczuwalnym trendem w przestrzeni jadalnianej był styl nowoczesny i glamour. Rządziły w nim stonowane barwy: przede wszystkim biel, czerń, szarość, srebro i złoto.

Krzesło Sisi 3 z pinezkami i kołatką
Krzesło Dori
Krzesło Astoria Chesterfield 3 z pinezkami i kołatką
Krzesło K202
Krzesło Chelsea Plus

snap-krzeslo-sisi-3-z-pinezkami-i-kolatka
Krzesło Sisi 3 marki Snap

Kuchnia

Kuchenny bar to oryginalny i praktyczny pomysł na podzielenie lub połączenie kuchni otwartej na salon lub jadalnię. Ważnym elementem aranżacji przestrzeni z blatem barowym jest wykorzystanie hokerów, czyli wysokich stołków, które występują w wielu wariantach i wysokościach. Bestsellerami w tej kategorii okazały się być hokery o indywidualnej wysokości, czyli modele w których Klienci sami mogą określić wysokości siedziska.

Hoker Sisi 3 - Twoja żądana wysokość
Hoker Krabi czarny
Hoker Dori
Hoker Bari - Twoja żądana wysokość
Hoker Simple - Twoja żądana wysokość


snap-hoker-bari
Hoker Bari marki Snap

Pokój dziecka

Pandemia i konieczność nauki zdalnej zmieniła pojęcie uczenia się w domu. Obecnie nie jest to już tylko codzienne odrabianie lekcji, ale wiele godzin spędzonych przed komputerem. Rodzice stanęli przed dylematem, jak przygotować odpowiednie miejsce do nauki. W 2021 roku zauważalna była duża świadomość podczas wybierania krzesła dla dziecka i nastolatka. Coraz częściej oprócz walorów estetycznych, rodzice zwracali uwagę na ergonomię, czyli na funkcje krzesła, które pozwalają dopasować ustawienia m.in. do wzrostu dziecka, niwelując tym samym bóle pleców po wielu godzinach spędzonych przy biurku.

Krzesło Easy White
Krzesło Active Black
Krzesło Ministyle White Kotek w kocu
Krzesło Ministyle White Koń
Krzesło Smart White GTP

krzeslo-easy-white-rose
Krzesło Easy White marki Grospol

A jaki będzie 2022 rok? Już dzisiaj możemy zdradzić, że szykujemy wiele nowości, które już niebawem pojawią się w naszym sklepie i może w przyszłorocznym podsumowaniu roku to one pojawią się w Top 5 bestsellerów.

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top