% PROMOCJA MIESIĄCA!
STYLOWE PUFY MONA % KLIKNIJ
Fotel Mike – nowy model fotela biurowego w ofercie Grospol

Oferta polskiej marki Grospol poszerza się o ergonomiczny fotel biurowy Mike. Nowy model wyróżnia się szeregiem ergonomicznych funkcji wpływających na jakość siedzenia. Staranne wykończenie, najlepsza jakość tkanin obiciowych i materiałów użytych podczas produkcji, a także Certyfikat Bezpieczeństwa, świadczą o wysokiej klasie produktu.

fotel biurowy Mike polskiej marki Grospol

Najważniejsze funkcje fotela Mike:

Wysokie, obustronnie tapicerowane oddychającą siatką oparcie, zapewniające odpowiednie podparcie na całej długości pleców. Model idealny także dla wysokich użytkowników.


Oparcie wyposażone w regulowany profil lędźwiowy w zakresie góra-dół.


Mechanizm synchroniczny SF2 w fotelu MIKE umożliwia swobodne kołysanie naśladując ruchy użytkownika w fotelu. Możliwa jest także blokada wybranej pozycji wychylenia. Siła oporu jaki stawia oparcia automatycznie dostosowuje się do wagi użytkownika.


Praktyczne podłokietniki R6 umożliwiające regulację w zakresie góra-dół.Regulowana głębokość siedziska (dostępna w opcji z mechanizmem SF2 Plus), dzięki której możliwe jest ergonomiczne dopasowanie fotela do wysokiego użytkownika.

Poznaj bliżej model fotela biurowego Mike - kliknij

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top