Już są pierwsi zwycięzcy!
Nowa edycja konkursu. Zrób zdjęcie i wygraj nagrody!

Pufa Vinci Round Chesterfield

279 zł
Wysyłka 5-7 tygodni
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień
Na Państwa prośbę wykonamy ten produkt także w innych tkaninach niż prezentowane w zakładce Materiały. Przygotujemy go w dowolnej tkaninie wybranej przez Państwa z oferty firm Fargotex i Toptextil. W sprawie wyceny w tkaninie spoza oferty podstawowej prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.
Zamówienia na produkty marki Snap podlegają dłuższej produkcji. Zamówienia obecnie składane będą dostarczane do Klientów w styczniu 2021 r. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Funkcje i Cechy

Ozdobą tej okrągłej pufy do siedzenia jest pikowanie w stylu Chesterfield, które również występuje w jej nazwie Vinci Round Chesterfield.
To produkt marki Snap, która ugruntowała sobie mocną pozycję na rodzimym rynku.
Pufa ma efektowne siedzisko, które oprócz walorów wizualnych posiada jeszcze tę właściwość, że można je zdjąć. Vinci Round Chesterfield wówczas staje się pufą-schowkiem na drobne przedmioty.


Pufa jest w całości tapicerowana wybraną przez Państwa tkaniną - wybarwienie materiału można zobaczyć w zakładce Materiały (tkaniny) lub cenniku produktu.
Chętnie doradzimy telefonicznie w sprawie odpowiedniego doboru tkaniny i jej koloru.
Okrągłe siedzisko wypełniono piankami tapicerskimi o gęstości 25 kg/m3 (boki) i 35 kg/m3 (siedzisko), tak by zwiększyć komfort siedzenia. 
Pianki tapicerskie posiadają certyfikat ekologiczny OEKO - TEX 
Schowek wyściela czarna tkanina, którą można odkurzyć w razie potrzeby.