PIERWSZY DZWONEK JUŻ TUŻ TUŻ...
Do końca:
SKORZYSTAJ Z KODU NAUKA10 NA WYBRANE PRODUKTY
Miejsce spotkań w biurze

Jak zaaranżować miejsce spotkań w biurze – kilka przydatnych wskazówek

Biuro najczęściej kojarzy się z pracą. I słusznie. Jednak to także miejsce formalnych i tych nieformalnych spotkań. Jedne i drugie są potrzebne, bo z interakcji międzyludzkich oraz wymiany doświadczeń na ogół powstają kreatywne pomysły, które warto wdrożyć. Czasem bywa tak, że w biurze jest za mało miejsca, by wygospodarować taką przestrzeń. Mimo to rekomendujemy takie zaaranżowanie wnętrza, aby sala lub patio przeznaczone wyłącznie na miejsce spotkań znalazło się w każdym biurze - i tym małym, i tym większym.


krzesło 2ME 4L ARM marki Nowy Styl

Spotkania formalne – sale konferencyjne

W czasach PRL-u wystarczyło krzesło i biurko, by mogło odbyć się spotkanie. To rozwiązanie nie zostało z nami do dzisiaj. Obecnie każdy pracownik, nawet ten wykonujący swoje obowiązki w open space, powinien mieć własną strefę komfortu. Nie dziwi więc fakt, że w biurach powstają także miejsca, gdzie w grupie można przeanalizować raporty, spotkać się z nowym kontrahentem lub wspólnie pracować nad kolejnym projektem. Po to wymyślono właśnie sale konferencyjno-audytoryjne.

Warto pochylić się nad aranżacją tego wnętrza, gdyż jest ono wizytówką firmy. To tu będziemy zapraszać ważne dla nas osoby, toczyć biznesowe negocjacje, jak i spotykać się z kluczowymi klientami. Nie może zatem być wyposażone w twarde taborety, kawałek blatu i uschniętą palmę w doniczce. Takiej aranżacji mówimy stanowcze „nie”. Widząc nieciekawe wnętrze, od razu ma się ochotę z niego uciekać, a narady trwają zazwyczaj nawet po kilka godzin.

Zadbajmy o tę przestrzeń, tak by każdy gość wchodził do niej z przyjemnością. Niezbędne będą ergonomiczne fotele biurowe, najlepiej te skórzane, bo to także świadczy o prestiżu firmy. Mogą być także eleganckie krzesła na płozach. Dobrze jest, gdy są one wyposażone w podłokietniki, na których można swobodnie ułożyć dłonie. Oprócz foteli i krzeseł przyda się również duży i reprezentacyjny stół. Może być wykonany z drewna lub szklany. Całości aranżacji dopełnią regały lub pojemne szafki oraz dobre oświetlenie. Pamiętajmy, że meble powinny być funkcjonalne, ale i mobilne, najlepiej w stonowanych kolorach tapicerki.


krzesło Level V WS marki Grospol

Spotkania nieformalne – biurowe strefy relaksu

Podobno nie samą pracą żyje człowiek. Trudno się z tym nie zgodzić. W nowoczesnych biurach kładziony jest nacisk, by powstawały również strefy relaksu, miejsca nieformalnych spotkań. Ma to być przestrzeń służąca do wypoczynku, oddechu, wolna od stresu. Krótko mówiąc, przestrzeń przyjazna pracownikowi. To także miejsce, gdzie przy filiżance aromatycznej kawy toczą się ciekawe dyskusje, często na prywatne tematy. Biurowa strefa relaksu sprzyja efektywnej pracy. Można zaaranżować ją na dużej powierzchni typu open space lub wydzielić osobne pomieszczenie. Ta druga opcja sprzyja wewnętrznemu wyciszeniu. No dobrze, ale jak zaaranżować biurową strefę relaksu? Przydadzą się lekkie dwuosobowe sofy, fotele i stoliki kawowe. Taki „kącik kawowy” – z ekspresem rzecz jasna – pozwoli naładować „akumulatory”. W tej przestrzeni rekomendujemy bardziej zdecydowane barwy. O ile w salach konferencyjnych niezbyt mile widziane są ożywcze kolory, takie jak czerwień, zieleń czy pomarańcz, o tyle do stref relaksu są wręcz idealne.


sofa Vancouver 2 Lite marki Profim

Meble potrzebne do zaaranżowania miejsc spotkań w biurze znajdziecie w CentrumKrzesel.pl. W tym celu na naszej stronie internetowej powstały kategorie: Sala konferencyjna, Fotele biurowe i Meble biurowe – wszystko w jednym miejscu.

Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na biuro@centrumkrzesel.pl.

Biuro Obsługi Klienta

Fotel Lobo 4NG
1153 - 1697 zł
Kolory: 88 tkanin, 3 nóżek
Tkanina: 4 do wyboru
Wysyłka: 10-15 dni
Sferyczne siedzisko osadzone na czterech giętych nóżkach zakończonych stopkami. Solidna jakość wykonania, elegancki design oraz szeroka gama kolorystyczna. Przyjemnie i funkcjonalnie!
Fotel Neon M
2840 - 3629 zł
Kolory: 87 tkaniny, 3 nóżek
Tkanina: 4 do wyboru
Wysyłka: 10-15 dni
Kubełkowy fotel w rozmiarze M dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin. Swoim designem nawiązuje do okresu polskiego modernizmu. Piękny i funkcjonalny!

Sofa Vancouver 2 Lite
2275 - 4719 zł
Kolory: ponad 100 do wyboru, 2 nóżek
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Nowoczesna minimalistyczna forma, wysoki komfort i jakość wykonania sofa 2 osobowa, świetne tkaniny
Fotel Neon S
2444 - 3145 zł
Kolory: 87 tkaniny, 3 nóżek
Tkanina: 4 do wyboru
Wysyłka: 10-15 dni
Mały, kubełkowy fotel w rozmiarze S dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin. Swoim designem nawiązuje do okresu polskiego modernizmu. Piękny i funkcjonalny!
Fotel Lobo 4NP
1068 - 1607 zł
Kolory: 87 tkanin, 3 nóżek
Tkanina: 4 do wyboru
Wysyłka: 10-15 dni
Sferyczne siedzisko osadzone na czterech nóżkach zakończonych stopkami. Solidna jakość wykonania, elegancki design oraz szeroka gama kolorystyczna. Przyjemnie i funkcjonalnie!
Krzesło 2ME 4L ARM
960 - 1195 zł
Kolory: 100 kolorów do wyboru / 2 kolory stelaża
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni

Profilowane siedzisko i oparcie, szeroki wybór kolorów tkanin, funkcja sztaplowania, kółeczka umożliwiające łatwe przesuwanie krzesła. Sprawdź naszą ofertę!


Fotel Hello! 4L
1000 - 1580 zł
Kolory: aż 117 do wyboru
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Lekki ponadczasowy design, wysoki komfort i funkcjonalność, szeroka paleta kolorów, zobacz FILM
Sofa Hello! 4L Duo
1425 - 2390 zł
Kolory: aż 107 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Lekki ponadczasowy design, wysoki komfort i funkcjonalność, szeroka paleta kolorów, sofa dwuosobowa, zobacz FILM
Fotel Hello! 4S
1145 - 1720 zł
Kolory: 99 tkanin do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Lekki ponadczasowy design, wysoki komfort i funkcjonalność, szeroka paleta kolorów, OBROTOWY, zobacz Więcej ZDJĘĆ i FILM
Fotel Hello! Cross
1290 - 1825 zł
Kolory: 107 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Lekki ponadczasowy design, wysoki komfort i funkcjonalność, szeroka paleta kolorów, wersja OBROTOWA
Krzesło Level V BS
699 - 899 zł
Kolory: 108 produkujemy błyskawicznie
Tkanina: aż 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesło konferencyjne o wyjątkowym designie, z możliwością zamówienia wersji z podłokietnikami. Wiele tkanin do wyboru. Sprawdź!


Krzesło Rede
215 - 255 zł
Kolory: aż 64 kolorów do wyboru
Tkanina: 6 tkanin, w tym łatwo zmywalna Valencia
Wysyłka: 24-48h

Świetna relacja ceny do jakości i funkcjonalności. Wersja czarny stelaż. Podłokietniki w opcji, Sztaplowanie, trwała siatka i tkaniny. Sprawdź!


Fotel Sonata CF LB
1170 - 1550 zł
Kolory: 36 do wyboru
Tkanina: 2 rodzaje skóry, 2 tkanin
Wysyłka: 5-6 tygodni
Wygodny fotel na płozach. Niezwykle ergonomiczne i wyprofilowane siedzisko. Tapicerowane szeroką paletą tkanin, skór i kolorów. Przekona się!
Fotel Nova CF LB
850 - 1300 zł
Kolory: 28 do wyboru
Tkanina: 2 rodzaje skóry, 1 tkanina
Wysyłka: 5-6 tygodni
Fotel na metalowej płozie z wysokim oparciem i obszernym siedziskiem. Wzór i jakość cenione od lat. Przekonaj się sam!
Fotel Supreme
1479 zł
Kolory: kremowy, brązowy i czarny
Tkanina: skóra naturalna licowa
Wysyłka: 24h
klasyczna stylistyka, komfortowe profilowania, mechanizm Multiblock, Trzy KOLORY- skóra naturalna, zobacz FILM i Animacje 3D
Krzesło Level V BT
699 - 982 zł
Kolory: ponad 108 kolorów
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: do 9 tygodni

Krzesła na płozie! Tapicerowane krzesło konferencyjne na płozie. Dostępne w wersji z podłokietnikiem lub bez podłokietnika. Zapewnia komfort użytkowania i wyjątkowy design. Sprawdź!


Fotel Vancouver Lite
1865 - 3789 zł
Kolory: ponad 100 do wyboru, 2 nóżek
Tkanina: 8 do wyboru
Wysyłka: 5-6 tygodni
Nowoczesna minimalistyczna forma, wysoki komfort jakość materiałów i wykończenia, świetne tkaniny,
Krzesło Level V WS
759 - 957 zł
Kolory: 108 produkujemy błyskawicznie
Tkanina: aż 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Krzesło konferencyjne o wyjątkowym designie, z możliwością zamówienia wersji z podłokietnikami. Wiele tkanin do wyboru. Sprawdź!


© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top