Szukasz narożnika, sofy, fotela albo pufy?
Poznaj markę Eltap! 🙂🛋
Recepcja wizytówką firmy

Elegancka i przyjazna recepcja wizytówką firmy

#aranzacja #biuro

Kiedyś nudne, wręcz przytłaczające. Dziś kolorowe, jasne lub ciemne, o fantazyjnych kształtach. Recepcja to miejsce, gdzie kontrahent, gość hotelowy czy klient kieruje pierwsze kroki. Musi więc być to przestrzeń elegancka, stanowiąca wizytówkę firmy. Wnętrze, które zaprasza do odwiedzin i jest wizualną identyfikacją marki. W końcu liczy się pierwsze wrażenie.


Estetyka i funkcjonalność

Na samym początku, jeszcze przed aranżacją przestrzeni, trzeba sobie zadać pytanie, jakie funkcje ma „pełnić” recepcja. Czy będzie to miejsce połączone z poczekalnią, czy tylko strefa pierwszego kontaktu. Najczęściej wybierana jest opcja hybrydowa – recepcja i poczekalnia w jednym. Ważne jest, by odwiedzający nas goście już od chwili przekroczenia progu firmy mieli poczucie, że znajdują się wśród profesjonalistów. Na zaufanie trzeba sobie zapracować i składa się na to wiele czynników, a wśród nich uprzejmy i kompetentny personel, jak również odpowiednie zagospodarowanie wnętrza. Nas w tym momencie interesuje kwestia aranżacji. Mówiąc o recepcji, mamy przed oczami wielką ladę recepcyjną. Zgadza się, bo wspomniana lada jest głównym wyposażeniem tego miejsca. Przydadzą się także odpowiednie oświetlenie, ergonomiczny fotel oraz regały na dokumenty. Recepcja jest wizytówką firmy i musi tu panować porządek. Część z ladą to centrum recepcji, taki punkt dowodzenia. Obok niego jest także strefa dla oczekujących. W XXI wieku w nowoczesnych recepcjach nie spotkamy rzędu niewygodnych krzeseł, gdzie gość czuje się jak niechciany petent. Na szczęście to już za nami. Teraz poczekalnia przyrecepcyjna to miejsce, w które warto zainwestować. Sofa, stylowe fotele i stolik kawowy – od razu robi się przyjemniej. W dodatkach tkwi siła aranżacji. A na stoliku można wszak wyeksponować firmowe katalogi. To kolejna forma promocji.


sofa i fotel Columbia marki Nowy Styl

Lada recepcyjna i cała reszta

Lada dominuje w całym wystroju recepcji, dlatego tak istotny jest jej dobór. Najlepsza będzie modułowa, którą można wkomponować w przestrzeń. Dostępne są lady prostokątne i półokrągłe. Te marki Wuteh, które posiadamy w swoim asortymencie, składają się z kilku elementów. Górne i dolne części łączy się ze sobą, by wkrótce ułożyć całą ladę. To trochę jak budowa z klocków, ale te są znacznie większe. W dodatku lady marki Wuteh są klasyczne w formie i eleganckie. Można wybrać jeden z pięciu kolorów płyty melaminowej. Pamiętajmy jednak, że wybór lady musi być spójny z resztą pomieszczeń.


Ladę już mamy, więc czas na ergonomiczny fotel. Aby można było na nim siedzieć przez dłuższy czas, powinien posiadać profilowane oparcie, wygodne siedzisko i regulowane podłokietniki. Jeśli i głowa powinna mieć podpórkę, to niezbędny jest zagłówek. Fotele z siatkowym oparciem prezentują się elegancko, a materiał pozwala na cyrkulację powietrza. Uwagę zwraca m.in. fotel MaxPro BS HD marki Grospol z innowacyjnym systemem ruchu oparcia, który zapewnia wielopłaszczyznowe wsparcie plecom użytkownika. W CentrumKrzesel.pl fotelowych modeli jest bez liku i każdy może dobrać model, który spełnia jego oczekiwania.


szafa EC51 marki Svenbox

Recepcja to także miejsce, gdzie przechowywana jest firmowa poczta, jak i inne dokumenty. Segregatory można wyeksponować na regałach albo umieścić je w szafach. Miejsce przechowywania powinno być zatem niewidoczne dla postronnych osób, a jednocześnie łatwe w dostępie dla personelu. Szafy czy regały - szerokie i stabilne. Obok lady warto także postawić wolnostojący wieszak na ubrania wierzchnie gości. On także może być stylowy.


wieszak Space marki Grospol

Strefa dla odwiedzających – przyrecepcyjna poczekalnia

Swoją podróż aranżacyjną po recepcji zakończymy na kąciku dla gości. To równie ważne miejsce, co sama recepcja. W małym pomieszczeniu wystarczy stolik kawowy i krzesła, a w większym fotele, sofa i stolik. Nawet w wersji minimalistycznej wnętrze to powinno zapewniać komfort i wygodę. Dobrze jest wykorzystać zestawy mebli, sofa + fotel, które będą spójne aranżacyjnie. Te w skórze, jak np. komplet October prezentują się niezwykle elegancko. Całości dopełni stylowy stolik kawowy.

sofa i fotel October marki Profim

W recepcji ważna jest także przestrzeń, w końcu to miejsce spotkań. Wszystkie meble powinny być więc ustawne, ale i dostosowane gabarytami do wielkości pomieszczenia. Tuż nad ladą dobrze jest wyeksponować logo, które oprócz pięknej aranżacji i profesjonalizmu personelu jest kluczowym elementem pozytywnego odbioru firmy.


Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na biuro@centrumkrzesel.pl.

Biuro Obsługi Klienta

Szafa H51, Svenbox
735 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
Wysokiej jakości szafa aktowa, zabezpieczona zamkiem patentowym o wymiarach 80x38,5x183 cm. Idealny wybór do przestrzeni biurowych. Przekonaj się!
Lada LH90BG, narożna górna
395 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
Część narożna górna lady recepcyjnej, dostępna w 5 kolorach do wyboru. Svenbox - jakość w rozsądnej cenie. Przekonaj się!
Lada LH90B, narożna dolna
605 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
Część narożna lady recepcyjnej, dostępna w 5 kolorach do wyboru. Svenbox - jakość w rozsądnej cenie. Przekonaj się!
Lada LH72B dół, 120 cm
545 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni

Dolna część bocznej lady recepcyjnej o długości 120 cm, dostępna w 5 kolory do wyboru. Gwarancja jakości w rozsądnej cenie. Sprawdź!


Lada LH72BG, góra 120 cm
380 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
Górna część bocznej lady recepcyjnej o długości 120 cm, dostępna w 5 kolory do wyboru. Gwarancja jakości w rozsądnej cenie. Sprawdź!
Lada LH70B, dół 80 cm
509 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni

Dolna część bocznej lady recepcyjnej o długości 80 cm, dostępna w 5 kolory do wyboru. Gwarancja jakości w rozsądnej cenie. Sprawdź!


Lada LH70BG, góra 80 cm
350 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni

Górna część bocznej lady recepcyjnej o długości 80 cm, dostępna w 5 kolory do wyboru. Gwarancja jakości w rozsądnej cenie. Sprawdź!


Lada LH76BG, góra 160 cm
435 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni

Część górna lady recepcyjnej o długości 160 cm. Dostępna w 5 kolorach do wyboru. Svenbox - jakość w rozsądnej cenie. Przekonaj się!


Szafa Sove SV-01
615 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: Płyta melaminowana
Wysyłka: 2-5 dni
Szafa SV-01 - Wymiary zewnętrzne to: szerokość: 80 cm, głębokość: 35,5 cm oraz wysokość: 178,6 cm. 5 kolorów do wyboru.
Szafa Sove SV-05
490 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: Płyta melaminowana
Wysyłka: 10-15 dni
Szafa ubraniowa Sove SV-05. Wymiary zewnętrzne to: szerokość: 56 cm, głębokość: 35,5 cm oraz wysokość: 178,6 cm.
Szafa EC51, Echo Svenbox
800 zł
Kolory: Orzech Nizinny
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
Szafa z zamek patentowym w drzwiczkach. Wymiary to 80x38,5x183 cm. Szafa z zestawu Echo. Zobacz! 
Fotel October 11
3690 - 5575 zł
Kolory: 95 tkanin, 3 nóżek
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 15-20 dni
Stylowy i elegancki fotel, najwyższa jakość wykonania potwierdzona 5-letnią gwarancją, szeroki wybór atestowanych tkanin. Zobacz!
Lada LH76B, dół 160 cm
685 zł
Kolory: 5 do wyboru
Tkanina: płyta meblowa
Wysyłka: 10-15 dni
część dolna LADY RECEPCYJNEJ, 4 kolory do wyboru, jakość w rozsądnej cenie, dł.160 cm
Sofa October 21
5015 - 8325 zł
Kolory: 95 tkaniny, 3 nóżek
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 15-20 dni
Sofa dwuosobowa, wysoka jakość, stylowe wzornictwo, wiele kolorów tkanin, najwyższa jakość, 5-letnia gwarancja. Przekonaj się!
Fotel October 11 wood
4245 - 5940 zł
Kolory: 95 tkanin, 6 nóżek
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 15-20 dni
Stylowy fotel o minimalistycznej klasycznej formie, wykonany z najwyższej jakości materiałów i tkanin, 5 letnia gwarancją
Sofa October 21 wood
5575 - 8689 zł
Kolory: 95 kolorów, 6 drewna
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 15-20 dni
Stylowa sofa na drewnianych nóżkach, Szeroki wybór tkanin eleganckie wzornictwo z charakterystycznym pikowaniem, wysoka jakość 5 lat gwarancji
Sofa Columbia Duo
1200 - 1925 zł
Kolory: 98 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru w tym skóra naturalna
Wysyłka: NOWY STYL - 5-6 tygodni
Komfortowa sofa w całości tapicerowana. Stabilne, chromowane nóżki. Szeroka paleta kolorów, sprawdź ofertę!
Fotel Columbia
815 - 1315 zł
Kolory: 98 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: NOWY STYL - 5-6 tygodni
Stylowy kubełkowy fotel. Doskonały element w salonie lub poczekalni w biurze. Chromowane nóżki. Szeroka gama trwałych tkanin i kolorów. Zobacz!
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top