POCZUJ MAGIĘ ANDRZEJEK
Do końca:
PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY
Meble metalowe – gwarancja dobrego przechowywania

Meble metalowe – gwarancja dobrego przechowywania

#biuro

Spotykamy je najczęściej w szatniach fitness, na basenie, czy w miejscu pracy. Meble metalowe, bo o nich mowa, już na stałe zapisały się w aranżacji przestrzeni miejsc wspólnych - socjalnych. Ale co właściwie rozumiemy pod tym pojęciem? W naszym przypadku są to m.in. szafki ubraniowe, na laptopy oraz szafy kartotekowe. Każda z nich przeznaczona jest do bezpiecznego przechowywania ważnych dla nas rzeczy, niezależnie czy są to ubrania wierzchnie, czy też firmowe dokumenty.

Meble socjalne – niedoceniane, a jakże ważne

No właśnie, meble socjalne często traktowane są po macoszemu. Zupełnie niesłusznie. Wszak żadna strefa wspólna, żadna firma nie może obyć się bez szaf na ubrania, a te wykonane z metalu stanowią gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Szafy ubraniowe sprawdzą się tam, gdzie liczy się każdy zaoszczędzony metr powierzchni, np. w szkołach, szatniach pracowniczych oraz klubach fitness. Najczęściej wykonywane są z wysokiej jakości blachy, która odpowiada za ich wytrzymałość. Te marki Malow posiadają drzwiczki zaprojektowane w kształt litery „L”, przez co w jednym module można zmieścić dwie komory ubraniowe. Dodatkowo drzwiczki z perforacją osadzono na wewnętrznych zawiasach, niewidocznych z zewnątrz dla osób postronnych. Perforacja zaś zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w środku szafki. Ubrania, a także plecaki, jak i każda inna pozostawiona wewnątrz mebla rzecz są odpowiednio zabezpieczone. Metalowe szafy ubraniowe zamykane są na zamek cylindryczny, w tym przypadku z jednopunktowym ryglem. Mamy więc pewność, że nasza odzież jest w dobrym miejscu.


Szafa ubraniowa SUM W 40 marki Malow

Szafy kartotekowe idealne do biurowego archiwum

W każdym biurze gromadzi się stertę dokumentów, dlatego istotne jest, gdzie można je ulokować, by mieć do nich łatwy dostęp, a jednocześnie je zabezpieczyć. Pomocne są szafy kartotekowe, których zadaniem jest przechowywanie poufnych i prywatnych dokumentów, teczek, segregatorów oraz akt. Warto mieć je w swoim biurze, nawet tym domowym. Niektóre z nich otrzymały stosowne certyfikaty poświadczające ich wysoką skuteczność w zakresie bezpieczeństwa. Te z certyfikatem IMP zalecane są tam, gdzie wymagana jest klauzula poufności. Wyróżnia się trzy klasy wspomnianej certyfikacji:

  • A – dokumenty opatrzone tytułem „zastrzeżone” lub „poufne”,
  • B – dokumenty opatrzone tytułem „tajne”,
  • C – dokumenty opatrzone tytułem „ściśle tajne”.

Z certyfikatem IMP mamy do czynienia raczej w przypadku sejfów. Inne szafy kartotekowe spełniają wymogi przechowywania dokumentów zgodnie z obowiązującym obecnie rozporządzeniem RODO. Te głównie są w centrum naszej uwagi. Szafy metalowe są więc niezbędnym elementem wyposażenia w biurze. Pozwalają uporządkować wspólną przestrzeń, a także gwarantują bezpieczne przechowywanie dokumentów, dzięki wyposażeniu w zamek na klucz. I znów powrócimy do asortymentu marki Malow. Szafy kartotekowe i aktowo-kartotekowe tego producenta mają szuflady z zabezpieczeniem przed wypadnięciem. Oparte są na teleskopowych prowadnicach kulkowych o podwójnym wysuwie. Producent zadbał także o możliwość opisania szuflad. Służą do tego szyldziki na taśmie samoprzylepnej. To zdecydowanie ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas, który bez nich prawdopodobnie byłby wykorzystywany na odszukanie potrzebnego dokumentu.


Szafy kartotekowe SZK 03 marki Malow

Laptopy - dobro, które warto chronić

Na koniec warto wspomnieć o szafkach na laptopy i tablety. Tak, tak, są i takie szafki. Przenośne komputery to dość kosztowne sprzęty, dlatego należy je odpowiednio zabezpieczyć, gdy pracownicy opuszczają swoje stanowiska pracy. Chowając je do specjalnych szaf zamykanych na klucz, chronią swoje narzędzia pracy przed uszkodzeniem, zniszczeniem czy kradzieżą. Takie meble mają instalację do ładowania elektryki lub bez. Wewnątrz korpusu zamontowana jest listwa z gniazdkami elektrycznymi do podłączenia ładowarek. To estetyka i funkcjonalność w jednym. Na pewno szafy na laptopy przydadzą się w każdej korporacji. Jesteśmy tego pewni.


Szafka na laptopy SZNL 4110 marki Malow

Meble metalowe wyposażone są w zamki, systemy alarmowe i inne mechanizmy, by zapewniać bezpieczne przechowywanie przedmiotom pozostawionym wewnątrz nich. Wielorakie rozwiązania ochronne nie są widoczne na pierwszy rzut oka, może poza zamkami, ale z powodzeniem spełniają swoją rolę. A jak coś jest skuteczne, to warto w to zainwestować.

Szafka ubraniowa SUM W 410 ST
579 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 1-3 dni

Metalowe szafki ubraniowe do pomieszczeń socjalnych o szerokości 40 cm. Dostępne są w 16 kolorach. Szybka dostawa do 3 dni. Sprawdź!


Szafka ubraniowa z nóżkami SUM W 411 ST
605 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafki do pomieszczeń socjalnych wykonane z metalu. Szerokość modułu wynosi 40 cm. Dostępne są w 16 wybarwieniach blachy. Zobacz!


Szafka ubraniowa z nóżkami SUL W 31 ST
865 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafka ubraniowa o szerokości 30 cm i klasycznym designie. Sprawdzi się w tych przestrzeniach socjalnych, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy. Malowana jest proszkowo na jeden z 16 kolorów. Sprawdź!


Szafy kartotekowe SZK 301/5
2212 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości od 0,8 do 1,5 mm
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafki kartotekowe na teczki zawieszkowe w formacie A4. 5 szuflad w jednej kolumnie. Wykonane ze stalowej blachy. Możliwość pomalowania szaf na 1 z 16 kolorów z palety RAL. Sprawdź!


Szafy kartotekowe SZK 103 ST
2418 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości od 0,8 do 1,5 mm
Wysyłka: 5-7 tygodni

Metalowe szafki kartotekowe. Przystosowane do teczek zawieszkowych w formacie A6. Model z czterema szufladami. Malowane proszkowo na jeden z 16 kolorów. Przekonaj się!


Szafka ubraniowa SUL W 31 ST
830 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha o grubości 0,5 mm
Wysyłka: 5-7 tygodni

Metalowe szafki w kształcie litery "L" to idealne meble do małych pomieszczeń socjalnych. Szerokość modułu wynosi 30 cm, w jednym module znajdują się dwie komory ubraniowe. Do wyboru jest 16 kolorów z palety RAL. Przekonaj się!


Szafka na laptopy SZNL 4110
2735 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha stalowa
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafki do ochrony laptopów i tabletów. Możliwość przechowywania do 10 urządzeń. Wersja standard, bez instalacji elektrycznej. Szafa malowana proszkowo na 1 z 16 kolorów. Zobacz!


© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top