WYBIERZ NOWY STÓŁ NA WIOSNĘ!
Do końca:
PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Fotele dla managera

Fotele dla managera

W każdym zespole pracowniczym musi się znaleźć miejsce dla managera, czyli przedstawiciela kadry zarządzającej. Taka osoba spełnia się w roli informatora, negocjatora, rzecznika czy kierownika. W wielu firmach status managera podkreślany jest np. poprzez dobór odpowiedniego fotela. Choć wszyscy pracownicy powinni mieć ergonomiczne krzesła biurowe tapicerowane siatką lub elegancką tkaniną, to utarło się, że dla managera przeznaczone są modele z „wyższej” półki cenowej, czyli te skórzane i z szeregiem ważnych regulacji. Zatem jak wyglądają fotele dla managera?


fotel Mojito 606 M1T L3 K1F marki Nowy Styl

Wykończenie ma znaczenie

Odpowiadając na wyżej postawione pytanie, większość z nas od razu odpowiedziałaby, że fotel dla managera musi być skórzany. Przedmioty skórzane, czy to odzież i buty, czy też meble, kojarzą się z sukcesem, lepszym usytuowaniem w drabinie społecznej, prestiżem, bo nie jest to tani materiał. Synonim luksusu wziął się z tego, że w dawniejszych czasach na skórzane produkty mogli pozwolić sobie wyłącznie możnowładcy – ludzie bogaci, choć to produkt naturalny i zarazem najbardziej pierwotny. Co prawda, obecnie nie jest już tak droga, ale i do najtańszych nie należy. Ponadto naturalna skóra elegancko prezentuje się na meblu, jest wytrzymała i odporna na rozciąganie. Po stronie jej zalet można zapisać także to, że jest wstanie wchłonąć do ok. 30% wody i nadal jest sucha. Pochłania więc wilgoć, a dodatkowo nie starzeje się. Ten materiał, zwłaszcza skóra wysokogatunkowa, polecany jest alergikom. Wraz z rozwojem technologicznym popularność na meble skórzane nie maleje. Wiele wyznaczników tego trendu już opisaliśmy, choć nie wszystkie. Przedmioty skórzane nadal są wyznacznikiem luksusu i to miano już chyba na zawsze z nimi zostanie. Manager jako osoba zarządzająca może pozwolić sobie na droższy model fotela. Jednak i te tapicerowane siatką są i eleganckie, wygodne i funkcjonalne. Siatka bowiem zapewnia cyrkulację powietrza oraz dopasowuje się do kształtu pleców użytkownika, a wygląda równie dobrze jak omawiana wcześniej skóra. O właściwościach siatki pisaliśmy już wiele, więc odsyłamy Was do wcześniejszych artykułów m.in. „Siatka poleca się na ciepłe dni… i nie tylko!”. Oczywiście wybór materiału zostawiamy Wam.


fotel Ergohuman Plus LE01 oraz fotel IOO WS KMD32 marki Grospol

Regulacje ważne w fotelu

Nie tylko wygląd ma znaczenie. Równie istotne są regulacje, w które wyposażono idealny fotel dla managera. Oczywistym jest, że jako model z „wyższej” półki musi mieć ich sporo. Są to m.in. regulacje wysokości i głębokości siedziska, prawidłowe umiejscowienie podpórki lędźwiowej, zwłaszcza takiej, która jest niezależnym elementem oparcia, elastyczny zagłówek, regulowane w wielu płaszczyznach podłokietniki, itp. Wszystkie te części składowe fotela odpowiadają za przybranie prawidłowej postawy podczas siedzenia, a co za tym idzie bezpieczeństwo podczas użytkowania siedziska oraz zniwelowanie bólu w kręgosłupie. My szczególnie rekomendujemy poniższe modele:

 • fotel Ergohuman Plus LE01 marki Grospol – to produkt ze skórzaną tapicerką, mechanizmem ruchowym Synchro, niezależną częścią lędźwiową oparcia, a także szeroką gamą regulacji siedziska,

 • fotel Xenium Duo-Back marki Nowy Styl – wyróżnia się oryginalnym wyglądem - dwa skrzydła oparcia mogą poruszać się wielopłaszczyznowo i niezależnie od siebie, a do tego omawiany model wyposażono w podłokietniki 4D oraz odpowiadający za ergonomiczną postawę siedzenia mechanizm ruchowy Epron Syncron Plus,

 • fotel Mojito 606 M1T L3 K1F marki Nowy Styl – fotel z kategorii premium z tylną częścią oparcia wykonaną ze sklejki drewnianej, także z szeregiem niezwykle cennych regulacji jak: łatwa zmiana wysokości siedziska za pomocą przycisków + i – czy regulowany i przedłużany zagłówek.

 • Każdy z nich jest wart uwagi, a i prezentują się niezwykle elegancko, czyli mają wszyto to, w co powinien być wyposażony fotel dla managera.


  fotel Xenium Duo-Back marki Nowy Styl

  Fotel Xenium UPH HRUA
  2674 - 3477 zł
  Kolory: 84 kolory do wyboru, 2 kolory stelaża
  Tkanina: 6 do wyboru
  Wysyłka: 5-6 tygodni

  Innowacyjne krzesło biurowe z szeregiem funkcji i ergonomicznych rozwiązań. Lekki design połączony z wygodą i elastycznością, sprawdź ofertę foteli Xenium!


  Krzesło Xenium Duo-Back HRUA
  2836 - 4170 zł
  Kolory: 84 kolorów tkanin
  Tkanina: 6 do wyboru
  Wysyłka: 5-6 tygodni

  Jedno krzesło, a tak wiele możliwości! Nowoczesny fotel ergonomiczny z elastycznym oparciem DUO-BACK. Wygoda, ergonomia i design połączone w jedną wyjątkową całość. Sprawdź model Xenium.


  © Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
  CentrumKrzesel.pl logo
  Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
  Go Top