Świętuj z nami Dzień Mężczyzn! 🧓👨‍🦰👦
Do końca:
Promocja na wybrane produkty!
Sukces rodziny Futura
#ergonomia #biuro

Wielu Klientów zadaje nam pytanie o popularność foteli Futura, które zyskały uznanie wielu z Państwa, setek firm i instytucji publicznych. Są wielokrotnie przedmiotem zakupów ponawianych dla wyposażenia nowych stanowisk pracy, co świadczy o ich wysokiej ocenie przez dotychczasowych Użytkowników. Zatem, gdzie leży ich sukces?

Przede wszystkim w rozsądnej relacji ceny do wartości ergonomicznych i jakości wykonania. Chwalą je Państwo za świetny profil siedziska, które dzięki regulowanej głębokości dostosuje swą długość do wzrostu niemalże każdego Użytkownika. Godne uwagi jest siatkowe oparcie wyposażone w profil lędźwiowy o regulowanej wysokości, dobrze dostosowujące się do kształtu pleców Użytkownika. 

Futura 4 posiada regulowany zagłówek, który pozwala na wsparcie głowy w chwilach relaksu lub podczas pracy. Nie bez znaczenia pozostaje ponadto szybka dostawa i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Warto zaznaczyć, iż nabywając modele Futura w CentrumKrzesel.pl mają Państwo prawo do ich zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.

Fotel Futura 3 S
749 - 850 zł
Kolory: 104 tkanin
Tkanina: Siatka + tkanina
Wysyłka: 5-7 tygodni

Bardzo popularny fotel wśród naszych stałych Klientów. Bardzo ergonomiczny z szeregiem regulacji. Wyposażony w nowy mechanizm SYNCHRO SELF oraz podłokietniki 4D. Przekonaj się!


Fotel Futura 4 S
979 - 1096 zł
Kolory: 104 tkanin
Tkanina: Siatka + tkanina
Wysyłka: 5-7 tygodni
Rewelacyjny fotel z nowym mechanizmem SYNCHRO SELF, podłokietnikami 4D oraz zagłówkiem. Dostępny w szybkiej wysyłce 24 h. Zobacz!
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top