WYBIERZ NOWY STÓŁ NA WIOSNĘ!
Do końca:
PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Sukces rodziny Futura

Sukces rodziny Futura

#ergonomia #biuro

Wielu Klientów zadaje nam pytanie o popularność foteli Futura, które zyskały uznanie wielu z Państwa, setek firm i instytucji publicznych. Są wielokrotnie przedmiotem zakupów ponawianych dla wyposażenia nowych stanowisk pracy, co świadczy o ich wysokiej ocenie przez dotychczasowych Użytkowników. Zatem, gdzie leży ich sukces?

Przede wszystkim w rozsądnej relacji ceny do wartości ergonomicznych i jakości wykonania. Chwalą je Państwo za świetny profil siedziska, które dzięki regulowanej głębokości dostosuje swą długość do wzrostu niemalże każdego Użytkownika. Godne uwagi jest siatkowe oparcie wyposażone w profil lędźwiowy o regulowanej wysokości, dobrze dostosowujące się do kształtu pleców Użytkownika. 

Futura 4 posiada regulowany zagłówek, który pozwala na wsparcie głowy w chwilach relaksu lub podczas pracy. Nie bez znaczenia pozostaje ponadto szybka dostawa i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Warto zaznaczyć, iż nabywając modele Futura w CentrumKrzesel.pl mają Państwo prawo do ich zwrotu zgodnie z obowiązującym prawem, jeśli nie spełnią one Państwa oczekiwań.

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top