WYBIERZ NOWY STÓŁ NA WIOSNĘ!
Do końca:
PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Smart Move

Smart Move – innowacyjna funkcja w fotelach biurowych

Na rynku jest znaczna ilość krzeseł i foteli biurowych. Jedne posiadają zaawansowane rozwiązania technologiczne, inne nieco prostsze. Jednak dla posiadaczy wysokiego wzrostu oferta wciąż nie jest tak atrakcyjna. Polski producent foteli biurowych - Grospol wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów, tworząc fotele z systemem Smart Move, o których zaraz nieco opowiemy.


Technologia dla wysokich użytkowników

Na początku rozwiniemy termin Smart Move. Pod tym angielskim sformułowaniem kryje się unikalna konstrukcja oparcia i siedziska. Jej wyjątkowość polega na dynamicznym ruchu oparcia, które błyskawicznie odpowiada na ruchy użytkownika w fotelu. Co ważne, kręgosłup na całej wysokości jest wsparty nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie wychylania się czy ruchów skośnych, gdzie ciężar podparcia spoczywa na prawej lub lewej części pleców. Mamy zatem gwarancję bezpieczeństwa nawet, gdy fotel jest mocno przez nas eksploatowany. Stelaż i siedzisko okrywa pianka w technologii wylewania, co pozwala na odpowiednie programowanie jej gęstości i sprężystości. To z kolei przekłada się na komfort siedzenia i żywotność produktu mimo dynamicznej pracy siedziska i oparcia.


Fotele z systemem Smart Move

Smart

W tej grupie naczelne miejsce zajmuje rodzina foteli Smart oznaczonych symbolami „W” – z białym korpusem podłokietników oraz „B” – podłokietnikami w czarnym kolorze. Z uwagi na wysokie oparcie (jedno z najwyższych oferowanych na rynku) polecane są osobom legitymującym się wzrostem nawet do 200 cm. Jak każde ergonomiczne siedzisko biurowe, tak i Smarty wyposażono w szereg ważnych regulacji. Warto wspomnieć o możliwości regulacji oparcia w zakresie do 5 cm. Korzystając z tej funkcji, nawet nie trzeba wstawać z fotela. To udogodnienie, które spodoba się wielu przyszłym użytkownikom. Maksymalna wysokość oparcia wynosi aż 80 cm.


A co z siedziskiem? Już odpowiadamy. Zdarza się, że siedząc w fotelu można odczuwać ucisk na uda. W Smarcie tego problemu nie ma. Fotel ten posiada mechanizm z funkcją regulacji głębokości siedziska. Można zatem tak odmierzyć odległość siedziska od oparcia, by komfortowo użytkować produkt. Tu zakres regulacji również wynosi do 5 cm.

    

Przechodząc do kolejnego modelu wspomnimy jeszcze o synchronicznym mechanizmie ruchowym LP11, w który wyposażono Smarty. Po zwolnieniu wybranej pozycji położenia oparcia wychyla się ono ku tyłowi, podążając za ruchem pleców użytkownika. Ta synchronizacja ruchów oparcia z ruchami siedziska umożliwia płynną regulację wysokości, a to kolejny plus zapisany po stronie omawianego fotela.

Soul

Technologię Smart Move mamy również w krzesłach Soul. To modele dedykowane do sal konferencyjnych, domu, jak i do biura. Na tle innych produktów wyróżniają się obszernym kubełkiem, dzięki czemu wygodnie się na nich siedzi. Soul to liczebna rodzina, którą tworzą krzesła z metalową lub drewnianą podstawą.


Wróćmy jednak do sedna obranej przez nas tematyki. Choć Soul jest krzesłem o innej konstrukcji, tak i ono zostało wyposażone w system Smart Move. Elastyczny acz stabilny stelaż pozwala na dynamiczny ruch oparcia i siedziska. Dzięki zastosowanej technologii górne elementy krzesła wspierają kręgosłup użytkownika nawet, gdy mamy do czynienia z jego ruchem. Można rzec, że jest to akcja-reakcja. Soul ma mniejszy zakres ruchowy oparcia niż opisywany wyżej Smart. Jest to wynik metalowego wzmocnienia tej części konstrukcji. A wszystko dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

System Smart Move to innowacyjna technologia opracowana i wdrożona w Polsce przez markę Grospol. Zarówno fotel Smart W i B, jak i krzesła z rodziny Soul wyposażono w tę funkcję ułatwiającą użytkowanie mebli, co podnosi komfort siedzenia, ale i wpływa na atrakcyjność produktu. My jesteśmy zdecydowanie za podnoszeniem jakości, a system Smart Move jest tego najlepszym przykładem.

Fotel Smart W
1759 - 2249 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel biurowy wykonany w innowacyjnej technologii Smart Move! Wysokie oparcie sprawia, że model ten dedykowany jest osobom legitymującym się wysokim wzrostem. Elegancka stylistyka, szereg funkcjonalności i wygoda - to zdecydowane atuty prezentowanego fotela. Fotel ma biały korpus podłokietników. Sprawdź go jak najszybciej!


Fotel Smart B
1699 - 2179 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel biurowy z wysokim oparciem dla Użytkowników o wzroście powyżej 200 cm. Wyposażony w technologię Smart Move oraz wiele innych rozwiązań ergonomicznych. Charakteryzuje się stonowanym designem. Koniecznie sprawdź!


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top