phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: Zamknięte
Dla kogo sprawdzi się biurowy fotel ergonomiczny? – wywiad z fizjoterapeutą Piotrem Piaskowskim, twórcą bloga Fizjologika

Dla kogo sprawdzi się biurowy fotel ergonomiczny? – wywiad z fizjoterapeutą Piotrem Piaskowskim, twórcą bloga Fizjologika

Mamy przyjemność zaprosić Was do lektury naszego najnowszego wywiadu, który poświęcony jest tematyce niezwykle istotnej dla wielu z nas - są to ergonomiczne meble biurowe. W dzisiejszym świecie, gdzie długie godziny spędzamy przed komputerem, dbanie o odpowiednie warunki pracy staje się nieodzowne dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Jesteśmy przekonani, że odpowiednio zaprojektowane meble biurowe, takie jak fotel ergonomiczny czy regulowane biurko elektryczne, mogą odgrywać kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała i minimalizowaniu negatywnych skutków siedzącego trybu życia. Dlatego też zdecydowaliśmy się przeprowadzić ten wywiad ze znanym fizjoterapeutą, którego ekspercka wiedza na temat ergonomii pomoże nam lepiej zrozumieć te kwestie.

fizjoterapeuta Piotr Piaskowski jaki fotel biurowy wybrać
Fizjoterapeuta Piotr Piaskowski

Przedstawiamy Piotra Piaskowskiego, wyjątkowego fizjoterapeutę, który na co dzień pracuje z pacjentami z problemami ortopedycznymi w jednej z najbardziej renomowanych klinik rehabilitacji w Polsce. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu w fizjoterapię stara się zarażać pacjentów zdrowymi nawykami i motywować ich do codziennego dbania o własny organizm. Od lat edukuje nie tylko swoich pacjentów, ale także szkoli młodych fizjoterapeutów w zakresie rehabilitacji ortopedycznej oraz ergonomii.

Bez dalszych opóźnień, zapraszamy Was do lektury tego fascynującego wywiadu z naszym wybitnym gościem – fizjoterapeutą Piotrem Piaskowskim, który pomoże nam zgłębić tajniki ergonomii mebli biurowych.

Jakie są najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę wybierając fotel biurowy, aby zminimalizować negatywny wpływ długotrwałego siedzenia.

Fotel biurowy powinien być jak najbardziej dopasowany do użytkownika, zatem najlepiej, aby miał wiele regulacji pozwalających dostosować wszelkie ustawienia do sylwetki użytkownika. Inne ustawienia będzie miała osoba o wzroście 160 cm, a inne wysoka i postawna osoba mierząca nawet 190 czy 200 cm.

Jakie są potencjalne konsekwencje złej postawy i niewłaściwego wsparcia ciała podczas pracy przed komputerem na dłuższą metę?

Brak dbania o prawidłową ergonomię pracy siedzącej w dłuższym czasie może doprowadzić przede wszystkim do pojawienia się dolegliwości bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych, a po latach przyjmowania niekorzystnych dla organizmu pozycji, może zwiększyć ryzyko powstania trwałych zmian strukturalnych, np. dyskopatii, czy zmian zwyrodnieniowych innych struktur kręgosłupa.

Warto również zaznaczyć, iż długotrwałe utrzymywanie pozycji siedzącej wpływa nie tylko na nasz układ ruchu, ale także na układ krwionośny i inne aspekty funkcjonowania całego naszego organizmu.

Jakie są najważniejsze elementy ergonomiczne, które powinien mieć dobry fotel biurowy, aby zapewnić utrzymanie poprawnej pozycji ciała?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czy dany model fotela biurowego posiada regulację wysokości i głębokości podparcia lędźwiowego oraz możliwość dynamicznego wychylenia (minimum tył-przód) oparcia w trakcie siedzenia. Na pewno powinien również posiadać regulację wysokości siedziska w płaszczyźnie góra-dół, a także możliwość dopasowania wysokości podłokietników. Bardzo przydatną funkcją ergonomicznego fotela biurowego jest również możliwość ustawienia głębokości siedziska, dzięki której można go dopasować nawet do osób bardzo wysokich. Przy długotrwałej pracy siedzącej przydaje się również ergonomiczny zagłówek z możliwością dopasowania go do osoby korzystającej z fotela.

Czy istnieją specjalne funkcje lub technologie w fotelach biurowych, które mogą dodatkowo poprawić komfort i zdrowie użytkownika?

Oczywiście wysokiej klasy modele foteli ergonomicznych, w stosunku do swoich tańszych odpowiedników, zawierają wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym korzystanie z takiego sprzętu staje się bardziej komfortowe i korzystniejsze dla naszego organizmu. Jedną z technologii, która w ostatnim czasie podbiła moje fizjoterapeutyczne serce, jest tzw. „smart move”, czyli możliwość dynamicznego dostosowania się oparcia fotela biurowego do ruchów użytkownika w kilku płaszczyznach.

technologia smart move - dynamiczna praca oparcia fotela biurowego
Technologia Smart Move - dynamiczna praca oparcia

Siedząc na sprzęcie z technologią „smart move” czujesz, że oparcie podąża za Twoim ruchem nie tylko w przypadku odchylenia się kierunkach tył-przód, ale również np. w momencie rotacji kręgosłupa. Oparcie zachowuje się jakby było „przyklejone” do Twoich pleców, dając świetne wsparcie Twojemu kręgosłupowi we wszystkich płaszczyznach ruchu. 

Czy biurko z regulacją wysokości może pomóc w zapobieganiu bólom pleców i szyi, które często występują przy długotrwałym siedzeniu?

Warto stanowczo zaznaczyć, iż tak naprawdę nie ma pozycji siedzącej, która w długim okresie czasu nie wpłynęłaby negatywnie na nasz organizm. Dlatego też jednym z najważniejszych aspektów ergonomicznych pracy biurowej jest jak najczęstsza zmiana pozycji, np. z siedzenia do stania lub leżenia. W przypadku osób pracujących przed komputerem, biurko z regulacją wysokości może być idealną opcją do zapobiegania przyjmowania długotrwałej, statycznej pozycji siedzącej. Zdecydowanie warto wykorzystać jego możliwości, aby zmniejszyć ryzyko dolegliwości bólowych kręgosłupa. 

Jak często należy zmieniać wysokość blatu biurka podczas długotrwałej pracy? Czy istnieją zalecenia dotyczące czasu spędzanego w różnych pozycjach?

Literatura naukowa nie opisuje tego wprost, jednak większość z nas, fizjoterapeutów, zaleca zmianę pozycji lub przerwę od siedzenia co minimum 30-40 minut. Osobiście również uważam, że to bardzo rozsądne zalecenie. Nasz organizm stworzony jest do ruchu, im krótsze pozycje statyczne przyjmuje, tym lepiej dla niego.

Jakie są zalecenia dotyczące regularnych przerw i ćwiczeń, które mogą pomóc w utrzymaniu zdrowia i dobrej postawy podczas długotrwałej pracy siedzącej, nawet przy użyciu ergonomicznego fotela biurowego?

Oczywiście tak, jak już wspomnieliśmy w przypadku osób pracujących głównie w pozycji siedzącej kluczowym elementem profilaktyki bólu kręgosłupa jest częsta zmiana pozycji (minimum co 30-40 minut), a także wprowadzenie ćwiczeń mobilizacji i wzmacniania mięśni posturalnych minimum 3 razy w tygodniu.

Zdaję sobie jednak sprawę, że np. osoby pracujące w bezpośrednim kontakcie z klientem (banki, rejestracje w placówkach medycznych, itp.) nie zawsze mają możliwość pracy w pozycji innej niż siedząca. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem są na przykład fotele z mechanizmem synchronicznym, który pozwala na wprowadzenie choćby niewielkiej zmiany kątowej ustawienia kręgosłupa w trakcie siedzenia. Warto również zadbać o wsparcie odcinka szyjnego poprzez zagłówek z możliwością dostosowania jego ustawienia do lordozy szyjnej. 

regulowany zagłówek fotela biurowego
Regulacja zagłówka w fotelu biurowym

Podsumowując, co Twoim zdaniem, pod kątem ergonomii, tworzy idealne stanowisko pracy?

Moim zdaniem, kluczowym aspektem ergonomicznego stanowiska pracy jest możliwość jak najczęstszej zmiany pozycji. Nasz organizm stworzony jest do ruchu, dlatego im mniej długotrwale przebywamy pozycjach statycznych, tym lepiej. 

W większości zawodów wymagających pracy siedzącej możliwość wprowadzenia ruchu w trakcie dnia w biurze jest mocno ograniczona. W takich przypadkach bardzo dobrą alternatywą jest wysokiej jakości fotel biurowy z możliwością indywidualnego dostosowania go do pracownika oraz biurko z regulacją wysokości. To wszystko oczywiście z dodatkiem regularnego, zdrowego ruchu po pracy. 

Dziękujemy za fascynującą rozmowę. Zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do bliższego zapoznania się z tymi produktami i do podjęcia świadomej decyzji przy wyborze mebli biurowych, które przyczynią się do poprawy komfortu i efektywności pracy.

Podsumowanie wywiadu z fizjoterapeutą - propozycje ergonomicznych foteli biurowych i biurek

Podczas naszego fascynującego wywiadu z doświadczonym fizjoterapeutą, dowiedzieliśmy się o kluczowych aspektach ergonomicznych foteli biurowych i biurek, które mają istotne znaczenie dla utrzymania zdrowej postawy i komfortu podczas długiej pracy przed komputerem. Opowieści naszego gościa pomogły nam zrozumieć, jak istotne jest inwestowanie w odpowiednie meble biurowe.

W trakcie rozmowy, wyróżnione zostały cechy niektórych produktów naszej oferty, które możemy potraktować jako nasze ergonomiczne perełki.

fotele polecane przez fizjoterapeutów

Ergohuman 2 - fotel do pracy przy komputerze

Pierwszym z nich jest fotel ergonomiczny Ergohuman 2, który oferuje szereg ustawień, pozwalając na perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych wymagań użytkownika. Jego zalety i elastyczność z pewnością przyciągną uwagę osób poszukujących najwyższego komfortu podczas pracy.

Szczegółowy opis foteli Ergohuman 2 znajdziesz na naszym blogu

ergonomiczny fotel biurowy ergohuman 2 elite

Marti - innowacyjny siatkowy fotel ergonomiczny

Kolejnym znakomitym produktem, który warto wziąć pod uwagę, jest fotel Marti, wyposażony w innowacyjną technologię Smart Move. Dzięki dynamicznej pracy oparcia, ten fotel dostosowuje się do ruchów użytkownika, zapewniając optymalne wsparcie i komfort przez cały dzień pracy.

siatkowy fotel biurowy marti bs hd

Alto - ergonomiczne biurka z elektryczną regulacją wysokości

Nie można również pominąć biurek elektrycznie regulowanych ALTO. Ta zaawansowana technologicznie seria biurek umożliwia płynną regulację wysokości, umożliwiając użytkownikom pracę zarówno w pozycji siedzącej, jak i stojącej. Ich funkcjonalność i możliwość dostosowania do indywidualnych preferencji są nieocenione dla osób dbających o zdrowie i dobrą postawę podczas pracy.

biurko regulowane alto 101

Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego gościa, mamy pewność, że wybór tych ergonomicznych perełek, takich jak fotel Ergohuman 2, fotel Marti i biurka ALTO, przyniesie realne korzyści dla użytkowników, pomagając im w utrzymaniu poprawnej postawy ciała i zdrowia podczas długotrwałej pracy.

Zapraszamy do naszego sklepu online, gdzie znajdziecie te ergonomiczne perełki oraz wiele innych produktów, które pomogą Wam stworzyć zdrowe i przyjazne środowisko pracy.

Życzymy owocnych zakupów i długotrwałego komfortu przy pracy!


Śledź nas uważnie - zapisz się do newslettera i zyskaj 3% na pierwsze zakupy!

Newsletter

Nie przegab z okazji do skorzystania o najświeższych promocjach i nowościach!

Fotel Ergohuman 2 Elite GS Black
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz czarną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Zestaw: Fotel Ioo 2 + Biurko regulowane Alto 101 Black
5029 - 5071 zł
Kolory: 6 kolorów fotela; 5 kolorów blatu
Tkanina: Siatka; płyta melaminowana
Wysyłka: 24-48h

Zestaw: Fotel Ioo 2 + Biurko regulowane Alto 101 Black to idealny sposób na stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy. Wiele kolorów do wyboru!


Zestaw gamingowy: Fotel Enjoy 2 BS Black + Biurko regulowane Alto 101 Black
4479 - 4611 zł
Kolory: Czarna; Czarna
Tkanina: Siatka; płyta melaminowana
Wysyłka: 24-48h

Zestaw gamingowy: Fotel Enjoy 2 BS Black + Biurko regulowane Alto 101 Black - Pozwól sobie na maksymalną wygodę podczas gamingowych maratonów!


Biurko gamingowe Alto 101
2084 - 2216 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: czarny
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko gamingowe Alto 101 to doskonałe rozwiązanie dla pasjonatów gier komputerowych, którzy cenią sobie ergonomiczne i funkcjonalne miejsce do swojej rozgrywki. Biurko posiada funkcję regulacji wysokości, czarny blat oraz teleskopowe nogi. Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 102 White 140 cm
2264 - 2354 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 White 140 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Green
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: zielona
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz zieloną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Biurko regulowane Alto 101 Black 120 cm
2084 - 2174 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h
Alto 101 Black 120 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze czarnym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!

Biurko regulowane Alto 101 White 120 cm
2084 - 2174 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h
Alto 101 White 120 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze białym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!

Biurko regulowane Alto 101 Black 140 cm
2105 - 2195 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h
Alto 101 Black 140 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze czarnym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!

Biurko regulowane Alto 101 White 140 cm
2105 - 2195 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Alto 101 White 140 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze białym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 101 White 160 cm
2126 - 2216 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Alto 101 White 160 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze białym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 101 Black 160 cm
2126 - 2216 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h
Alto 101 Black 160 cm to biurko z możliwością regulacji wysokości. Biurko posiada stabilny, teleskopowy stelaż w kolorze czarnym oraz 3 kolory blatu do wyboru. Sprawdź!

Biurko regulowane Alto 102 Black 120 cm
2243 - 2333 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 Black 120 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Zestaw: Biurko Alto 101 Black + uchwyt na monitor + osłona kabli
2429 - 2472 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 1-3 dni

Pełny zestaw: Biurko z regulacją wysokości blatu Alto 101 Black + uchwyt na monitor + osłona kabli! Sprawdź!


Fotel MaxPro WS HD
1426 - 1686 zł
Kolory: 96 w szybkiej dostawie
Tkanina: 9 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Innowacyjne działanie oparcia - podparcie pleców w każdej pozycji, świetny mechanizm, szereg regulacji, siatkowe oparcie, biały stelaż. Sprawdź!
Zestaw: Biurko Alto 101 White + uchwyt na monitor + osłona kabli
2429 - 2472 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Pełny zestaw: Biurko z regulacją wysokości blatu Alto 101 White + uchwyt na monitor + osłona kabli! Sprawdź!


Zestaw: Biurko Alto 102 Black + uchwyt na monitor + osłona kabli
2588 - 2631 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Pełny zestaw: Biurko z regulacją wysokości blatu Alto 102 Black + uchwyt na monitor + osłona kabli! Sprawdź!


Zestaw: Biurko Alto 102 White + uchwyt na monitor + osłona kabli
2588 - 2631 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Pełny zestaw: Biurko z regulacją wysokości blatu Alto 102 White + uchwyt na monitor + osłona kabli! Sprawdź!


Fotel Smart W
1759 - 2249 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel biurowy wykonany w innowacyjnej technologii Smart Move! Wysokie oparcie sprawia, że model ten dedykowany jest osobom legitymującym się wysokim wzrostem. Elegancka stylistyka, szereg funkcjonalności i wygoda - to zdecydowane atuty prezentowanego fotela. Fotel ma biały korpus podłokietników. Sprawdź go jak najszybciej!


Zestaw: Fotel Ioo 2 + Biurko regulowane Alto 101 White
5029 - 5071 zł
Kolory: 6 kolorów fotela; 5 kolorów blatu
Tkanina: Siatka; płyta melaminowana
Wysyłka: 24-48h

Zestaw: Fotel Ioo 2 + Biurko regulowane Alto 101 White to idealny sposób na stworzenie ergonomicznego stanowiska pracy. Wiele kolorów do wyboru!


Biurko regulowane Alto 102 Black 140 cm
2264 - 2354 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 Black 140 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 102 Black 160 cm
2285 - 2375 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 Black 160 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 102 White 120 cm
2243 - 2333 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 White 120 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Biurko regulowane Alto 102 White 160 cm
2285 - 2375 zł
Kolory: Stelaż: biały; Blat: 5 kolorów
Tkanina: Stelaż: metalowy; Blat: płyta melaminowa
Wysyłka: 24-48h

Biurko regulowane Alto 102 White 160 cm umożliwia dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Kolor blatu do wyboru, szybka wysyłka! Sprawdź!


Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz czarną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!Fotel Ergohuman 2 Elite BS Grey
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Grey
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Pink
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: różowa
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz różową siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Valio WS HD
1689 - 1972 zł
Kolory: 102 w szybkiej produkcji
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Ergonomiczny fotel biurowy z zaawansowaną regulacją lędźwi. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej siatkowego oparcia i tapicerowanego trwałą tkaniną siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź! 


Fotel biurowy Marti BS
1285 - 1579 zł
Kolory: ponad 90 do wyboru
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel Marti BS wyposażony w innowacyjną technologię Smart Move, która w sposób dynamiczny dostosowuje się do ruchów użytkownika. Posiada opcję regulacji, podłokietników oraz wysokości i głębokości siedziska. Sprawdź!


Fotel Smart B
1699 - 2179 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel biurowy z wysokim oparciem dla Użytkowników o wzroście powyżej 200 cm. Wyposażony w technologię Smart Move oraz wiele innych rozwiązań ergonomicznych. Charakteryzuje się stonowanym designem. Koniecznie sprawdź!


Fotel Valio BS HD
1595 - 1899 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Ergonomiczny fotel do biurka z zaawansowanym zestawem regulacji. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej siatkowego oparcia i tapicerowanego trwałą tkaniną siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź!Fotel Smart AL1
1999 - 2399 zł
Kolory: Ponad 100 kolorów do wyboru
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel obrotowy z oparciem w technologii Smart Move. Dedykowany dla wysokich osób, nawet o wzroście powyżej 200 cm. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Wyposażony w polerowaną podstawę oraz stałe podłokietniki. Zobacz!


Fotel biurowy Marti BS HD
1399 - 1695 zł
Kolory: ponad 90 do wyboru
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 10-15 dni

Fotel Marti BS HD wyposażony w innowacyjną technologię Smart Move, która w sposób dynamiczny dostosowuje się do ruchów użytkownika. Posiada opcję regulacji zagłówka, podłokietników oraz wysokości i głębokości siedziska. Sprawdź!


Fotel MaxPro BS HD
1312 - 1580 zł
Kolory: 114 dostępnych w szybkiej produkcji
Tkanina: 11 do wyboru
Wysyłka: 24-48h
Innowacyjne działanie oparcia - podparcie pleców w każdej pozycji, świetny mechanizm, szereg regulacji, siatkowe oparcie. Sprawdź!
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top