phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Włącz się do gry! Fotele gamingowe

Włącz się do gry! Fotele gamingowe

#gamer

Fotele gamingowe wdarły się na rynek siedzisk biurowych w spektakularny sposób, zyskując uznanie szczególnie młodszej części społeczeństwa. Uwodzą wyglądem, a ich nazwy niejednokrotnie odnoszą się do uznanych gier komputerowych. Nasz sklep długo jednak zwlekał z wprowadzeniem ich do oferty. Dlaczego?


Chcąc oferować Klientom wysokiej jakości funkcjonalne produkty, nasz zespół testuje niemalże wszystkie modele, które znajdą Państwo w asortymencie Centrum Krzeseł. Szukaliśmy zatem rozwiązania, które da nam pewność, że fotele dla Gracza prezentowane u nas w sklepie będą niezawodne i wygodne. Postanowiliśmy wykorzystać kilkanaście lat doświadczeń w sprzedaży i kilka lat w produkcji krzeseł biurowych, tworząc własną markę foteli gamingowych – G-Racer.


Podzespoły są atestowane i pochodzą od uznanych kooperantów. Gwarancja świadczona w systemie door to door nie jest pustym sloganem, a zapewnieniem, że poważnie traktujemy Państwa komfort oraz zadowolenie. Dbamy o każdy szczegół, od specjalnie przygotowanego opakowania po możliwie wysokie walory ergonomiczne czy miękkie kółka. By zagwarantować Państwu rozsądne ceny naszych produktów, oferujemy je tylko u nas w sklepie.


Kategorię foteli gamingowych podzieliliśmy na 3 grupy cenowe. W pierwszej - ekonomicznej - znajdą Państwo fotel G-Racer 2 oraz G-Racer Basic. Wyróżnia je gamingowy design oraz wysokiej jakości pianki i ekoskóra.

          

Druga grupa zawiera produkty, które najczęściej wybierane są przez amatorów gier komputerowych. Standardem będzie tu: regulowany podłokietnik, regulowana wysokość zagłówka i profilu lędźwiowego, mechanizm Tilt pozwalający na kołysanie się całego fotela, a także regulacja kąta położenia oparcia względem siedziska aż do punktu, w którym jest ono równoległe do podłogi. Polecamy Państwu fotel G-Racer, G-Racer 4U, G-Racer Optimum, jak również fotel gamingowy G-Racer Premium wyposażony dodatkowo w regulowany i składany podnóżek.


Przed nami trzecia i zarazem ostatnia grupa. Znalazła się w niej absolutnie innowacyjna i unikalna na naszym rodzimym rynku gama produktów, korzystająca z doświadczenia kultowych modeli znanych poza granicami Polski. Mowa o fotelach Ergohuman i Pofit.


Ich „cywilne” wersje używane są w dziesiątkach tysięcy polskich domów, instytucji i firm. Notują także wysokie wyniki sprzedaży w takich krajach jak Japonia czy Stany Zjednoczone. Zarówno modele Ergohuman jak i Pofit posiadają wiele innowacyjnych funkcji. Warto aby zapoznali się Państwo szczegółowo z ich opisami, gdyż nie sposób wymienić tu ich wszystkich możliwości. Trzeba jednak wspomnieć choćby o joysticku, którym dokonujemy kluczowych regulacji, wielopłaszczyznowych ruchach oparcia i profilu lędźwiowego, które odpowiadają na ruch Użytkownika w fotelu. W fotelach G- Racer Ergohuman zmieniają Państwo kąt położenia siedziska, a w fotelach Pofit wykorzystają bioniczną budowę szkieletu oparcia, który wzorem kręgosłupa podzielony jest na kilka funkcjonalnych odcinków. Bezsprzecznie wyróżnia je także design oraz precyzja wykonania.


Staramy się, aby wszystkie oferowane przez nas fotele gamingowe były gotowe w naszych magazynach do bezzwłocznej wysyłki. Będzie ona zawsze bezpłatna, podobnie jak zwrot fotela, kiedy po rozpakowaniu uznają Państwo, że nie spełnia on pokładanych oczekiwań.

Duże zainteresowanie marką G-Racer sprawia, że nieustannie prowadzimy pracę nad jej rozwojem.


Fotel gamingowy G-Racer 2
399 zł
Kolory: Niebieski, szary i czerwony
Tkanina: Ekoskóra
Wysyłka: 24h
Kubełkowy fotel GAMINGOWY, fotel dla GRACZA, ekoskóra, trzy zestawy kolorystyczne. Gwarancja. Sprawdź!
Fotel G-Racer Basic
399 zł
Kolory: czarno-szary
Tkanina: Ekoskóra
Wysyłka: 24h

Fotel Basic dla graczy. Szybka wysyłka. Bezpłatna dostawa! Sprawdź ofertę! 


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top