phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
NFZ – nowoczesne, funkcjonalne, z klasą

NFZ – nowoczesne, funkcjonalne, z klasą

#aranżacja

Współczesne zakłady lecznictwa to nie tylko państwowe szpitale, ośrodki zdrowia, poradnie, ale również domy opieki, mieszkania dla seniorów, instytucje leczniczo-opiekuńcze. Nie zapominajmy o sanatoriach i ośrodkach rehabilitacyjno-sanatoryjnych. Ich wyposażenie musi sprostać szczególnym wymaganiom pod względem funkcjonalnym, higienicznym, jak i wizualnym. Klimat wnętrza ma wywoływać uczucie spokoju, komfortu, bezpieczeństwa oraz swobody kuracjusza.


Nowoczesne

Świat pędzi nieustannie do przodu, nie zatrzymując się nawet na chwilę. Wraz z nim przyspiesza technologia oraz rozwój. Nowoczesne, inteligentne wnętrza to idealne rozwiązanie dla miejsc opieki zdrowotnej. Najnowsze rozwiązania pozwalają oszczędzić czas oraz pieniądze. Wyposażenie wnętrz również powinno spełniać najwyższe standardy. Użyte tworzywa i materiały muszą być zatem łatwe w utrzymaniu czystości, opatrzone szeregiem certyfikatów i atestów - a nienaganne wykonanie zapewnić ich wieloletnie użytkowanie.

Centrum Medyczne MAVIT – Katowice


Funkcjonalne

Funkcjonalność jest jedną z najistotniejszych cech dobrego projektu. Sprawia, że meble są użyteczne i każdy tworzący je element ma określone zadanie. Jednak i jej brak wpływa na komfort użytkowania. Zapewne niejednokrotnie spotykaliście się z uczuciem, że gdy coś nie działało tak jak należy, odczuwaliście dyskomfort, czasem wewnętrzny niepokój wynikający z zaistniałej sytuacji.

W ośrodkach służby zdrowia nie ma na to miejsca. Nie ma czasu na przypadek, przestawianie mebli czy zmiany konfiguracji. Funkcjonalne wnętrze zapewnia efektywne działanie.

Tam gdzie sprawowana jest opieka nad osobami starszymi, w sanatoriach, funkcjonalnie wyposażone wnętrza zapewniają spokojny i komfortowy pobyt rekonwalescenta.

Centrum Medyczne MAVIT – Katowice


Z klasą

To znaczy jak? Elegancko, klasycznie, nowocześnie, czasem minimalistycznie. Dla każdego z nas „z klasą” może oznaczać coś zupełnie innego, dlatego tę kwestię pozostawiamy Państwa indywidualnej ocenie.

Centrum Medyczne MAVIT – Katowice


W naszej ofercie łatwo odnaleźć meble, krzesła, fotele, które pozwolą na zaprojektowanie idealnego wnętrza zgodnie z potrzebami i upodobaniami.

Zaczynając od krzeseł biurowych, kończąc na meblach do salonu czy jadalni  posiadamy szeroki asortyment wiodących na rynku producentów, m.in.: Nowy StylProfim czy Grospol.

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika – Kraków

© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top