ZAKOCHAJ SIĘ W MEBLACH PAGED
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI
Czerń i biel, nierozłączny duet

Czerń i biel, nierozłączny duet

Ktoś powie nuda, klasyka, bez polotu... ale czy tak jest? Postaramy się udowodnić, że klasyczne zestawienie kolorów czerni oraz bieli może nadać wnętrzu elegancji i charakteru!

Trend połączenia tych dwóch kontrastujących barw najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody. Powstał wraz z pojęciem designu i trwa po dziś dzień. Projektanci prześcigają się z pomysłami jak oryginalnie, nietypowo i nowocześnie je połączyć. Z jednej strony spokój i harmonia, z drugiej szaleństwo i hipnotyzujące wzory. Przewaga bieli czy czarnego?

Czarno-białe pasy to absolutny HIT! Zobaczcie, jak świetnie prezentują się na fotelu Open.


To propozycja przesłana od jednej z naszych Klientek. Świetna gra czerni z bielą. Aranżując swoją jadalnię, zestawiła sześć czarnych krzeseł z dwoma pokrytymi tkaniną w czarno-białe pasy. 

Do tego bardzo elegancki stół z marmurowym wzorem na blacie oraz czarnymi, zdobionymi nogami.

Kompozycja oryginalna, wyważona i nieco zaskakująca.

Czerń i biel pięknie wyglądają także w przestrzeni biurowej. Jeden z najpopularniejszych foteli z naszej oferty  ergonomiczny fotel Ioo WS KMD31 wersja z białym stelażem i czarną siatką  prezentuje się niezwykle elegancko i klasycznie.

Projektanci wnętrz i architekci nieustannie zmieniają zastosowanie trendu czerni i bieli, używając tych kolorów w coraz to bardziej zaskakujących miejscach. Czarna podłoga? Schody w pepitkę, a może sufit w czarno-białe pasy? Te propozycje raczej nie brzmią klasycznie i standardowo. Poniżej kilka inspirujących aranżacji. Mamy nadzieję, że i Was zainspirują. 


źródło: Pinterest


Jeśli obawiacie się dużych akcentów i wzorów, możecie też bawić się tym połączeniem kolorów za pomocą dodatków: świeczników, doniczek, poduszek, dywanów. 

Prześlijcie nam swoje propozycje połączenia czerni i bieli. Chętnie udostępnimy je w naszych mediach społecznościowych. Może właśnie Twoja aranżacja zainspiruje innych Użytkowników. 

Zdjęcia wysyłacie na adres marketing@centrumkrzesel.pl© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top