Rabat 15% na meble Paged
Do końca:
Taka promocja się opłaca!
Więcej niż fotel gamingowy

W ostatnich latach prym wiodą fotele gamingowe, które możemy spotkać w różnych rozmiarach, cenach, z wyszukanymi regulacjami i funkcjami.

Przeważnie fotele dla gracza kojarzą się z tymi, jakie zamontowano w sportowych autach – chodzi tu głównie o kształt. Warto także wspomnieć o drapieżnej kolorystyce.


Zatem co je wyróżnia? Skąd taka popularność?

Poniżej prezentujemy najważniejsze funkcje, w które wyposażono fotele gamingowe.

Możliwości foteli gamingowych

Na ten temat można długo mówić. My wskażemy te najistotniejsze.

Fotele gamingowe są bogate w ergonomiczne regulacje oparcia – oparcie rozkłada się całkowicie do pozycji leżącej. Jest to idealne rozwiązanie podczas wielogodzinnej pracy przy biurku, w trakcie wyczerpujących rozgrywek na komputerze, jak również gdy mamy czas na relaks, odpoczynek a nawet drzemkę!


Regulacja poduszki podpierającej kręgosłup w odcinku lędźwiowym – to możliwość, która zapewnia dopasowanie fotela do każdego użytkownika, zarówno o niższym jak i wyższym wzroście.


Regulowane podłokietniki są nieodzownym elementem wyposażenia każdego fotela biurowego. Pozwalają na prawidłowe podparcie i wsparcie przedramion, łokci i barków oraz odciążenie mięśni szyi, karku i kręgosłupa.


Czy może być coś więcej…. Owszem!

Podnóżek wysuwany spod siedziska!

Ten element pozwala na komfort, wygodę i ergonomię podczas pracy, gry na komputerze jak również gdy mamy chwilę odpoczynku.


Teraz to już koniec, więcej się nie da! A jednak!

Mamy coś jeszcze, przygotowaliśmy dwa ekstra modele ERGONOMICZNYCH FOTELI GAMINGOWYCH.

Dla tych, którzy cenią sobie: wygodę, precyzję wykonania i niezawodność podczas wielu godzin intensywnej pracy.

Fotel Ergohuman G-Racer oraz fotel Premium G-Racer. Ikony w swojej klasie foteli gamingowych. Wygodne, trwałe, świetnie wykonane z mnóstwem funkcji i regulacji!

Przekonajcie się sami!


Dwa modele foteli gamingowych – Ergohuman G-Racer i Pofit G-Racer

Fotel Ergohuman G-Racer posiada wszystkie niezbędne funkcje, jakie wymagane są do długotrwałej pracy przy biurku. Dodatkowo został wyposażony w funkcję regulacji podłokietników (zdjęcie powyżej), tak aby wygodnie było grać lub czytać książkę na swoim telefonie.

Podobne funkcje posiada model Pofit G-Racer. Ten model wykonany jest z przewiewnej siatki. Posiada duży, ergonomiczny zagłówek wspierający szyję, kark oraz głowę. Po stronie atutów zapisać można także szerokie podłokietniki z możliwością regulacji kąta nakładki - zobacz zdjęcia.

Można rzec, że to wręcz kosmiczna technologia!

Fotele gamingowe znajdziesz w CentrumKrzesel.pl.

Zapraszamy.


Biuro Obsługi Klienta
Zadzwoń pod numer 801 000 863 lub napisz do nas na biuro@centrumkrzesel.pl

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij