Szukasz narożnika, sofy, fotela albo pufy?
Poznaj markę Eltap! 🙂🛋

Fotel Ergohuman Plus Elite Color

2239 zł
Wysyłka 24-48h
14 dni na zwrot
za darmo
Zawsze bezpłatna
dostawa i zwrot
15+ lat na rynku
150 000+ zamówień
Fotel wzmocniony, dla Użytkowników o wadze do 150 kg.

Funkcje i Cechy

Ergohuman marki Grospol to rodzina ergonomicznych foteli biurowych wyposażonych w pełen zakres funkcji i szereg innowacyjnych rozwiązań.
Fotele od lat cieszą się uznaniem i są dostępne na międzynarodowych rynkach.
Zachęcamy Państwa do obejrzenia FILMU z prezentacją funkcji i ergonomii fotela opisanych dokładnie poniżej - kliknij w grafikę aby obejrzeć film:

  

Wersja PLUS Elite w nazwie fotela oznacza najwyższą dostępną na rynku wersję foteli Ergohuman. Przygotowaliśmy dla Państwa podsumowanie na naszym blogu (kliknij) aby pokazać co ją wyróżnia od wersji klasycznej.

- Joystick sterujący podstawowymi funkcjami fotela, znany już z dostępnej u nas serii IOO,
- niezniszczalna, aluminiowa polerowana podstawa jezdna,
- nowa, estetyczna stylistyka mechanizmu,
- podłokietnik z pełnym zakresem regulacji w 4 płaszczyznach.

Prezentowana wersja Color pozwala na swobodny wybór tkaniny którą obite będzie siedzisko.
Przygotowaliśmy dla Państwa trwałe tkaniny w wielu ciekawych kolorach.
Mogą Państwo wybrać także jeden z dwóch dostępnych kolorów siatki: Szarą (KMD30) lub Czarną (KMD31).
W zakładce MATERIAŁY pokazujemy wysokiej jakości zdjęcia aktualnie dostępnych tkanin, a także ich szczegółowy opis.


W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg gotowych wersji foteli Ergohuman z siedziskiem siatkowym (wersja BS) lub siedziskiem tapicerowanym tkaniną (wersja BT) gdzie kolor siatki oparcia będzie taki sam jak kolor siatki lub tkaniny siedziska.
Oferujemy również wersje skórzane - znajdą je Państwo wszystkie w zakładce PODOBNE.
Zastosowana na oparciu czarna siatka MESH w części zewnętrznej posiada warstwę tkaniny dzięki czemu jest:

- przyjemna w dotyku i użytkowaniu,
- niezwykle trwała, odporna na rozciągania nawet przy częstym i długim użytkowaniu,
- jest odporna na ścieranie (odporność powyżej 100 000 cykli),
- doskonale dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika,
- zapewnia swobodną cyrkulacje powietrza.

Rodzinę Ergohuman Plus Elite wyróżnia innowacyjny system regulacji, w którym wiele funkcji sprowadzono do Joysticka, na który będziemy powoływać się w dalszym opisie fotela.
Fotel wyposażony jest w mechanizm ruchowy Synchro, który umożliwia łączne wychylenie oparcia i siedziska z możliwością blokady w wybranej pozycji.
Ruch oparcia jest szybszy i wyraźniejszy aniżeli ruch siedziska. Aktywacji ruchu dokonujemy przesunięciem joysticka do tyłu zaś blokady wybranej pozycji przesunięciem joysticka do pozycji wyjściowej.
Opór jaki stawia oparcie podczas wychylenia jest regulowany za pomocą korbki po prawej stronie (pod siedziskiem), co pozwala dostosować fotel do wagi Użytkownika.
Jeśli synchroniczny ruch oparcia i siedziska jest włączony, fotel naśladuje ruch Użytkownika i zapewnia mu nieustanne podparcie pleców i głowy na całej długości.

 

Siedzisko foteli Ergohuman wyposażone jest standardowo w regulacje głębokości siedziska. To ważna funkcja, która pozwala na dostosowanie długości siedziska do wzrostu użytkownika.
Wybraną głębokość (długość) siedziska ustawiamy ruchem Joysticka do przodu. Odpowiednie ustawienie głębokości siedziska pozwoli w pełni wykorzystać funkcje oparcia i siedziska.
Fotel posiada również płynną regulacje wysokości siedziska. Ruchem Joysticka do góry podnosimy siedzisko, zaś ruchem Joysticka w dół opuszczamy siedzisko.


Szeroki, wysoki zagłówek zapewnia odpowiednie podparcie głowy podczas pracy oraz w chwilach relaksu.
Zagłówek posiada regulacje wysokości oraz kąta położenia nakładki co pozwala dostosować jego położenie do wzrostu Użytkownika.

Ergohuman daje możliwość ustawienia stałej pozycji zagłówka. W często porównywanym i dostępnym w naszej ofercie modelu Ioo, zagłówek jest elastyczny.
W nawiązaniu do Państwa licznych zapytań przygotowaliśmy analizę porównawczą modeli Ioo oraz Ergohuman - FILM Różnice Ioo/Ergohuman (kliknij).
Ważną funkcją fotela jest ruchoma, niezależna cześć lędźwiowa oparcia, która odpowiada na ruchy użytkownika w fotelu zapewniając odpowiednie wsparcie dla tej części pleców i kręgosłupa. Część lędźwiowa jest niezależnym elementem oparcia, który zajmuje ok. 1/3 jego wysokości.
Zakres ruchu podpórki lędźwiowej jest mniejszy (wymaga większego nakładu siły pleców Użytkownika) aniżeli w rodzinie foteli Ioo.
Całe oparcie fotela jest zaś wyposażone w regulację wysokości, która możliwa jest bez wstawania z fotela. Regulując wysokość oparcia, dostosowujemy również wysokość elastycznej części lędźwiowej oparcia. Oparcie możemy zablokować na 4 różnych wysokościach:

NOWOŚĆ! Mają Państwo możliwość dokupienia dodatkowego wyposażenia w postaci WIESZAKA, który montowany jest do tylnej części oparcia - więcej informacji u sprzedającego.


Ważnym elementem fotela są podłokietniki regulowane we wszystkich płaszczyznach. Pierwszą dostępną regulacją jest wysokość podłokietników.
Funkcja wysokości umożliwia ergonomiczne ułożenia przedramienia (90 stopni względem tułowia) co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy.

Podłokietniki są ponad to wyposażone w regulacje odległości od siedziska, co umożliwia ich dostosowanie do wzrostu i budowy Użytkownika.
Regulacja długości i kąta położenia nakładki podłokietnika wspiera m.in. pisanie na klawiaturze (ułożenie nakładek do środka) czy wstawanie z fotela (ułożenie nakładek do zewnątrz).
Aluminiowa, polerowana do koloru chrome podstawa jezdna jest niezwykle trwała i bezawaryjna (nie posiada elementów spawanych)
W wyposażeniu standardowym fotel posiada kółka miękkie, ograniczające zużycie powierzchni twardych (parkiet, panele, terakota).
W naszej ofercie znajdą Państwo również fotel Ergohuman w zestawie z regulowanym rozkładanym pulpitem dla laptopa, który czyni z fotela kompletne stanowisko pracy - Zestaw I Ergohuman oraz Zestaw II, w którym oprócz praktycznego laptop stand otrzymują Państwo praktyczny podnóżek.
Wszystkie wymienione zestawy znajdą je Państwo w zakładce PODOBNE.

Fotele Ergohuman Plus posiadają Atest Wytrzymałości i Bezpieczeństwa Użytkowania wydany przez PUR "Remodex" Zakład Badań i Wdrożeń Przemysłu Meblarskiego.
Fotel spełnia również wymogi oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Opieki Socjalnej z 1 grudnia 1998 roku w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku wyposażonym w monitory ekranowe.
Fotel o zwiększonej wytrzymałości dla Użytkowników o wadze do 150 kg. Wytrzymałość fotela potwierdzona atestem.


Fotel objęty jest 5-letnią gwarancją w systemie od drzwi do drzwi dla Państwa pełnego komfortu. W przypadku usterki fotel jest od Państwa odbierany przez kuriera i dostarczany niezwłocznie po jej usunięciu.
Fotel dostarczymy do Państwa zawsze absolutnie BEZPŁATNIE na terenie całego kraju.
Co WAŻNE: Jeśli fotel nie spełni Państwa oczekiwań zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni od dokonania zakupu bez konieczności tłumaczenia takiej decyzji.
Fotele Ergohuman znalazły uznanie wśród setek klientów indywidualnych a także uznanych firm i instytucji, takich jak: PKO BP, Lotos, PKP, TVN, Tauron, Pkn Orlen, Sejm RP i wielu innych.
Wymiary modelu:


Siedzisko: 505 (szerokość) x 440-490 (głębokość)


Tkaniny (3 rodzaje)

Cura

Piękna tkanina o delikatnym splocie, dwukolorowa. Zawsze z dodatkiem szarej nici. Wykonana w 98% z przetworzonego w proc... czytaj więcej

Pokaż zdjęcia tkanin na żywo
CU-01
CU-03
CU-04
CU-05
CU-06
CU-07
CU-10
CU-16

Flex

Przyjemna w dotyku tkanina wykonana w 100% z poliestru o gramaturze 480 g/m2. Flex jest bardzo odporny na ścieranie, w t... czytaj więcej

Pokaż zdjęcia tkanin na żywo
FX-01 (czarny)
FX-02
FX-03
FX-04
FX-05
FX-09 (grafit)
FX08 (j.niebieski)
FX10 (fiolet)

Medley Grospol

Tkanina, bardzo popularna wśród naszych Klientów, o ścisłym splocie i bardzo delikatnie wyczuwalnej fakturze. Świetnie "... czytaj więcej

Pokaż zdjęcia tkanin na żywo
MD-08
MD-01
MD-02
MD-03
MD-04
MD-05
MD-06
MD-09
MD-10
MD-11
MD-07
MD-13

Siatka (1 rodzaj)

Siatka - Ergohuman Color

Siatka oparcia dostępna dla foteli Ergohuman Individual. Siatka Mesh jest niezwykle odporna na ścieralność (100 tyś cykl... czytaj więcej

KMD30 (szara)
KMD31 (czarna) - wysyłka po 5.11.2021

Cennik

Dostępne materiały
Wersja Cura Flex Medley Grospol
Ergohuman Plus Color 2239 zł 2239 zł 2239 zł

Prezentacja 360


Pozostałe prezentacje 360

Fotel Ergohuman, oparcie BS KMD30, siedzisko tkanina Flex FX03  - kliknij

Fotel Ergohuman , oparcie BS KMD31, siedzisko Cura CU-07  - kliknij

Film

Prezentacja filmowa produktu Fotel Ergohuman Plus Elite Color - Grospol <b>Fotel z szeroką gamą tkanin do wyboru.</b>&nbsp;Ergonomiczny i niezwykle wygodny model. Przekonaj się! 2019-04-13 https://www.centrumkrzesel.pl/images/product/ergohuman-plus-elite-color-backrest-kmd-31-seat-medley-md02-1
Masz pytanie? Zadzwoń 801 000 863
Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 19:00
Podnóżek Ioo/Ergohuman
Fotel Ergohuman Basic BS KMD31
Fotel Ergohuman Plus Elite Color MD06 - OUTLET
Fotel Ergohuman Plus Elite BS KMD31
Fotel Ergohuman Plus Elite BS KMD30
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD30
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD34
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD35
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD31
Zestaw 1 Ergohuman
Zestaw 2 Ergohuman
Fotel Ergohuman Plus Elite LE01
Fotel Ergohuman Plus Elite LE02
Fotel Ergohuman G-Racer Black
Fotel Ergohuman G-Racer Blue
Fotel Ergohuman G-Racer Red
Fotel Kim HD
Fotel Level BT HD
Fotel Xenon Net 111 SFL
Fotel Ioo BT KMD30
Fotel Veris Net 111SFL - szybka wysyłka 24h
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top