Szukasz narożnika, sofy, fotela albo pufy?
Poznaj markę Eltap! 🙂🛋Szafka gospodarcza SMD 60
1210 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafka gospodarcza z czterema nieprzestawnymi półkami na środki czystości. Wykonana z blachy malowanej proszkowo na 1 z 16 kolorów. Zobacz!


Szafka gospodarcza SMD 61
1258 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafka wyposażona w drążek na ubrania oraz pięć półek na akcesoria do sprzątania. Szafa o szerokość 60 cm. Możliwość pomalowania szafy na 16 kolorów z palety RAL. Sprawdź!


Szafka gospodarcza SMD 62
1244 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafka wyposażona w 4 półki - dolna półka bez ścianki rozdzielającej dzięki czemu można postawić np. wiaderko. Wykonana z blachy malowanej proszkowo. Dostępna w 16 kolorach. Przekonaj się!


Szafka gospodarcza SMD 80
1394 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafka gospodarcza z czterema nieprzestawnymi półkami na środki czystości. Wykonana z blachy malowanej proszkowo na 1 z 16 kolorów. Szafa o szerokości 80 cm. Zobacz!


Szafka gospodarcza SMD 81
1444 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafa gospodarcza o szerokości 80 cm. Wyposażona w drążek na ubrania oraz pięć półek na akcesoria do sprzątania. Cała wykonana ze stalowej blachy malowanej proszkowo na wiele kolorów. Zobacz!


Szafka gospodarcza SMD 82
1394 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Blacha
Wysyłka: 5-7 tygodni

Szafa gospodarcza o szerokości 80 cm. Wyposażona w 4 półki - dolna półka bez ścianki rozdzielającej dzięki czemu można postawić np. wiaderko. Wykonana z blachy malowanej proszkowo na jeden z szesnastu kolorów do wyboru. Sprawdź!


Stacja do dezynfekcji rąk KDS
1728 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru.
Tkanina: Ocynkowana stal o grubości od 1 do 3 mm
Wysyłka: 4-5 tygodni

Kolumna umożliwiają nożne dozowanie płynu dezynfekującego do odkażania rąk. Wykonana z ocynkowanej blachy przystosowanej do użytku zewnętrznego. Dostępna w 16 kolorach do wyboru. Zbiornik na płyn dezynfekujący o pojemności 10 litrów. Zobacz!


Stacja do dezynfekcji rąk KDM
1904 zł
Kolory: 16 kolorów do wyboru
Tkanina: Ocynkowana stal o grubości od 1 do 3 mm
Wysyłka: 4-5 tygodni

Kolumna z nożnym dozownikiem płynu dezynfekującego do odkażania rąk. Wykonana z blachy ocynkowanej pomalowanej farbą poliestrową. 16 kolorów do wyboru. Zbiornik na płyn o pojemność 10 litrów. Miejsce na nowe i zużyte rękawiczki. Sprawdź!


Wózek do dezynfekcji pomieszczeń WAM
1568 zł
Kolory: 16 do wyboru
Tkanina: Stalowa blacha
Wysyłka: 4-5 tygodni

Wózek do dezynfekcji wyposażony w różnorodne akcesoria, które można dostosować do swoich potrzeb. Wykonany ze stalowej blachy. Dostępny w 16 kolorów. Przekonaj się!


Szafy gospodarcze

Szafka gospodarcza jest meblem o wielofunkcyjnym charakterze. Może służyć do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Przeważnie metalowe szafki gospodarcze są wykorzystywane do magazynowania środków czystości, wiader, szczotek, a także odzieży roboczej.

Takie meble sprawdzą się w każdej firmie. Mogą być przydatne w pomieszczeniach magazynowych i gospodarczych, halach, biurach, a nawet zwykłych mieszkaniach. Szafy gospodarcze są ułatwieniem dla pracowników socjalnych i osób odpowiedzialnych za sprzątanie. Pozwalają zachować porządek oraz pomagają w dobrej organizacji pracy.

W naszym sklepie znaleźć je można w różnych rozmiarach, jak i w różnych konfiguracjach wnętrza, co pozwala dobrać mebel do swoich potrzeb. Asortyment CentrumKrzesel.pl to także stacje do dezynfekcji rąk i wózki do dezynfekcji pomieszczeń.

Szafka gospodarcza do pomieszczeń socjalnych

Szafki magazynowe to meble wielofunkcyjne i praktyczne. Mają prostą konstrukcję, są komfortowe w użytkowaniu i łatwo utrzymać je w czystości. Przydają się w szczególny sposób w tych obiektach (szkoła, zakład pracy, hala produkcyjna), w których istotne jest stałe zachowanie porządku i czystości, a zarazem przebywa w nich wiele osób jednocześnie. Szafa metalowa na środki czystości jest w tych budynkach jednym z podstawowych i niezbędnych elementów wyposażenia.

Szafki do pomieszczenia gospodarczego powinny odznaczać się jakością wykonania. Muszą być solidne i trwałe. Dobrze, aby ich ścianki – z odpowiednio grubego metalu – były zabezpieczone warstwą antykorozyjną, która wydłuży okres użytkowania mebla. Warto zwrócić uwagę, czy szafki są dostatecznie pojemne, a także czy umożliwiają komfortowy dostęp do zawartości ich wnętrza. Znaczenie może mieć również sposób ryglowania szafek. Porządnie wykonany zamek to większa gwarancja bezpieczeństwa i utrudniony dostęp dla osób nieupoważnionych do ich otwierania.

Szafka magazynowa na środki czystości

Poszczególne modele szafek gospodarczych różnią się od siebie wnętrzem. Niektóre szafki magazynowe posiadają w środku kilka nieprzestawnych, poziomych półek na środki czystości i różne akcesoria. Inne modele wyposażono w pionową przegrodę. Ze względu na brak półek w bocznej części, są to meble z miejscem na mopa. Często są także wyposażone w drążek na ubrania na wieszakach, co pozwala przechowywać w szafce odzież roboczą. Można też wybrać model bez ścianki rozdzielającej w dolnej części, dzięki czemu zyskuje się więcej miejsca na wiadro i mop. Szafki do pomieszczeń gospodarczych można wszechstronnie wykorzystywać. Są zaprojektowane tak, by pracownicy ekip sprzątających mogli z nich komfortowo korzystać.

Metalowa szafka gospodarcza do domu i firmy

Szafki magazynowe na środki czystości kojarzą się przede wszystkim z zakładami pracy, firmami oraz instytucjami użytku publicznego. To właśnie w tych miejscach można się z tym meblem spotkać najczęściej. Jest on ceniony ze względu na funkcjonalność, a także wygodny i praktyczny charakter. Szafka na mopa i środki czystości może się jednak przydać także w domu. Każde gospodarstwo domowe o większych rozmiarach, w którym jest miejsce na tego rodzaju mebel, tylko skorzysta na jej obecności. Dzięki szafce gospodarczej można przechowywać domowe akcesoria do sprzątania w sposób uporządkowany. Metalowa szafka na mop zamykana na klucz pozwala zabezpieczyć środki czyszczące przed dostępem dla dzieci.

Szafy gospodarcze w sklepie CentrumKrzesel.pl to produkty solidnie wykonane. Do ich produkcji wykorzystano stal o optymalnych parametrach, zabezpieczoną w odpowiedni sposób, by mebel mógł jak najdłużej służyć Użytkownikowi. Posiadamy różne modele, które – dzięki różnicom w wyposażeniu wnętrza – można dobrać do własnych potrzeb. Szara lub biała szafka metalowa to nie jedyny wybór, jaki mają nasi Klienci. Meble u nas można zamówić w zróżnicowanej kolorystyce – od jasnej żółci, przez barwę pomarańczową, czerwoną i turkusową, po ciemną zieleń czy uniwersalną czerń.

Stacje do dezynfekcji rąk i wózki do dezynfekcji pomieszczeń

W ofercie CentrumKrzesel.pl można znaleźć zarówno metalowe szafki do pomieszczenia gospodarczego, jak i stacje do dezynfekcji rąk oraz wózki do dezynfekcji pomieszczeń. Stacje są przystosowane do użytku zewnętrznego. Posiadają pojemny zbiornik na płyn dezynfekujący. Są wygodne w użytkowaniu. Mają prosty i estetyczny wygląd. Nasze wózki do dezynfekcji posiadają natomiast modułowy charakter. Elementy ich wyposażenia można tak montować, by w optymalny sposób dostosować wózek do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty na inne meble metalowe w naszym katalogu.

czytaj więcej...
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top