ODKRYJ PRAWDZIWY RELAKS
Do końca:
FOTELE DO SALONU 10% TANIEJ
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria filtracji

Szafy na laptopy

Szafy i wózki na laptopy to doskonały sposób na zabezpieczenie i magazynowanie komputerów mobilnych w biurze, firmie, szkole lub innej instytucji. Przydają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest przechowywanie wielu urządzeń tego rodzaju w jednym miejscu. Dodatkowym ich atutem jest to, że są dostępne z instalacją elektryczną, z funkcją ładowania baterii. Można dzięki temu naładować laptopa, gdy jest nieużywany, przygotowując go do późniejszej pracy. Metalowa obudowa szafki dobrze chroni zawartość przed nieuprawnionym dostępem. W naszym katalogu znaleźć można wózki i szafy na laptopy o różnych wymiarach i różnej pojemności. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Szafka i wózek na laptopy i tablety

Mobilne urządzenia elektroniczne są dziś w powszechnym użytku. Laptopy i tablety potrzebne są do pracy w biurze, coraz częściej wykorzystywane są również w szkołach. Wyposażane są w nie urzędy, sale konferencyjne, biblioteki. Służbowe laptopy oraz komputery znajdziemy w wielu firmach. Sprzęt ten może czasem zawierać informacje wrażliwe, zwłaszcza jeśli wykorzystywany jest do przetwarzania ważnych dokumentów. Nie sposób też pominąć tego, iż są to urządzenia kosztowne. Duże znaczenie ma zatem ich odpowiednie przechowywanie. W tym zaś mogą pomóc właśnie szafki i wózki na laptopy oraz tablety.

Wózek czy szafka na laptopy?

Wózki i szafy na laptopy mogą znacznie różnić się wielkością i kształtem. Przy wyborze warto pamiętać, że poszczególne modele mogą mieć różną liczbę komór na urządzenia elektroniczne. Nasza oferta to m.in.:

·        szafa na tablety i laptopy 10 szt.

·        szafa mobilna na laptopy 10 szt.

·        mobilna szafka na laptopy 16 szt.

·        wózek na laptopy 20 szt.

·        mobilna szafa na laptopy 26 szt.

·        mobilna szafa laptopy i tablety 30 szt.

Stacjonarne i mobilne szafki na laptopy to gwarancja bezpiecznego przechowywania komputerów. Wybór odpowiedniego mebla zależy jednak od sposobu jego użytkowania. W pewnych warunkach szafa na laptopy z ładowaniem będzie lepsza niż wózek. Znaczenie może mieć również cena.

Warto przy tym zauważyć, że mobilne szafy na laptopy umożliwiają ładowanie tak samo jak stacjonarne meble. Dzięki uchwytom oraz gumowym kółkom jezdnym wózki można komfortowo przemieszczać. Aby zapobiec uszkodzeniu innych obiektów przez metalowe kanty wózka, do ich zabezpieczenia zastosowano gumowe narożniki.

Szafka na tablety i laptopy – meble metalowe w CentrumKrzesel.pl

CentrumKrzesel.pl oferuje różne modele szaf na tablety i laptopy. To solidne produkty, gwarantujące przechowywanym przedmiotom bezpieczeństwo ze względu na dobre zamykanie i porządne wykonanie. Wysokie standardy bezpieczeństwa dotyczą także zamontowanych w szafach instalacji elektrycznych (np. dzięki obecności bezpieczników czy układu utrzymującego niskie obciążenie instalacji podczas włączania). Każda stacjonarna i mobilna szafa do ładowania laptopów to produkt dobrej jakości, w pełni spełniający wymagania Klientów. Są one dostępne w różnej kolorystyce – wózki i szafy marki Malow można pomalować na jeden z 16 kolorów z palety RAL.

Oprócz szafek i wózków na laptopy sklep CentrumKrzesel.pl oferuje także meble biurowe, dzięki którym można w pełni wyposażyć firmowe biuro. Sprzedajemy również inne meble metalowe, takie jak szafy kartotekowe, szafy medyczne czy szafy gospodarcze. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego katalogu naszego sklepu.

czytaj więcej...
© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
CentrumKrzesel.pl logo
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top