WYBIERZ NOWY STÓŁ NA WIOSNĘ!
Do końca:
PROMOCJA NA WYBRANE PRODUKTY
phone ico  801 000 863, 22 781 48 38 Infolinia czynna dzisiaj od: 8:00 - 16:00
Siatka poleca się na ciepłe dni… i nie tylko!

Siatka poleca się na ciepłe dni… i nie tylko!

W ostatnich latach fotele i krzesła tapicerowane siatką zyskały wielu zwolenników. Potocznie zwane są fotelami siatkowymi, sprawdzają się zarówno w upalne letnie dni, jak również w innych porach roku. Do tapicerowania tych modeli używanych jest kilka rodzajów siatki, m.in.:


 • Runner,
 • Mesh,
 • String,
 • i wiele innych dedykowanych do konkretnych modeli.


 • Każda z nich jest przyjemna w dotyku. Dodatkowo bardzo trwała, odporna na rozciąganie także przy długim i częstym użytkowaniu, co potwierdzają atesty wytrzymałościowe.

  Siatki zostały poddane testom Martindale’a. Specjaliści uznali, że są tkaninami o bardzo wysokiej wytrzymałości na ścieranie, nawet do 100 tys. cykli Martindale’a.


  Doskonale dopasowują się do ciała użytkownika, zapewniając przy tym odpowiednie podparcie na całej długości pleców, poczynając od obręczy barkowej, a kończąc na dolnej części odcinka lędźwiowego. Co ważne, umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza. Są też bardzo łatwe w utrzymaniu czystości: na drobne okruszki świetnie sprawdza się taśma do czyszczenia ubrań. Na większe zabrudzenia odkurzacz i wilgotna szmatka z delikatnym płynem do czyszczenia tapicerek. Siatki nie trzeba wycierać do sucha jak w przypadku innych tkanin. Dzięki swobodnej cyrkulacji powietrza powierzchnia sama wyschnie.  Szczególnie polecane modele to: Ioo i Ergohuman, bestsellery od lat cieszące się uznaniem Klientów indywidualnych oraz dużych firm, urzędów i zakładów pracy.


  ABSOLUTNA NOWOŚĆ – modele z rodziny POFIT! Innowacyjne fotele biurowe z zaawansowanym systemem wsparcia kręgosłupa.


  Niezawodny fotel Futura 3 – bez zagłówka oraz Futura 4 z zagłówkiem.


  Rodzina Foteli Coco, Veris Net, Xenon Net.


  Piękny fotel Violle zachwycający swoją harmonią i estetyką wykończenia.


  Dla najmłodszych też coś mamy!

  Modele Zuma, Optimal, Fit, Basic, Hit oraz nowość Nodi WS HD i zawsze aktualny Plus R.  © Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2024. CentrumKrzesel.pl
  CentrumKrzesel.pl logo
  Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
  Go Top