Nasz produkt w Twojej aranżacji.
Zrób zdjęcie i wygraj nagrody!
Ioo czy Ergohuman?

Wielu z Państwa zadaje nam pytanie, który z naszych bestsellerowych modeli, Ioo czy Ergohuman lepiej spełni Państwa oczekiwania. Doświadczeni rozmową z wieloma Klientami możemy wypunktować kilka wskazówek. Z pewnością kobietom zdecydowanie bardziej przypadnie do gustu fotel Ioo. Ma świetnie profilowane siedzisko. Dynamiczny zagłówek i część lędźwiowa są gwarantem wysokiej ergonomii. Wiele z Pań chwali także design foteli i ich wyrazistą kolorystykę. Wysokim Panom (powyżej 180 cm) polecamy raczej serię Ergohuman, której siedzisko jest obszerniejsze a oparcie nieco szersze.

Oba modele mają regulację głębokości siedziska co pozwala dostosować jego długość precyzyjnej do wzrostu Użytkownika. Drugim ważnym kryterium jest podpora lędźwiowa i zagłówek. W fotelu Ioo one nieustannie pracują, w Ergohumanie ustawiamy je do wybranej stabilnej pozycji. Jedni z Państwa wolą raz dobrze ustawioną pozycję innym zaś absolutnie nie przeszkadza, kiedy te dwa elementy odpowiadają na ruch ciała. Aby jeszcze bliżej przedstawić Państwu różnice przygotowaliśmy krótki film porównawczy, który prezentujemy w serwisie YouTube.

 

 

W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Oba fotele dostępne są również na naszej ekspozycji.

© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2018. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top