CZAS NA ZMIANY WE WNĘTRZU!
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PUFY I ŁAWKI SNAP
Fotel dla copywritera

Niezbędnik copywritera

Zawód copywriter, dla starszego pokolenia nieznany, dla młodszego wyczekiwany. Niewątpliwie osoby pracujące na takim stanowisku muszą odznaczać się kreatywnością i wielką wrażliwością na słowo pisane. Mają milion pomysłów na minutę, a swoje wizje przelewają na kartkę papieru, tworząc ze słów chwytliwe hasła reklamowe, artykuły sponsorskie i specjalistyczne, krótkie notki prasowe lub posty w social mediach. Jednak aby ta kreatywność wciąż była pobudzana, copywriter musi mieć zapewnione narzędzia pracy. A jakie? Odpowiedź w dalszej części artykułu. Zapraszamy!

Narzędzia przydatne podczas pisania

Kalendarz

O programach edytorskich nie będziemy pisać, ale o zestawie przedmiotów, które mogą ułatwiać copywriterowi codzienną pracę już tak. Copywriterzy mogą być zatrudnieni w korporacjach, ale często także pracują jako freelancerzy. Jeśli jesteś w tej drugiej grupie lub działasz samodzielnie i w zespole, to zdecydowanie przyda ci się kalendarz, czy to w wersji standardowej – papierowej, czy też jako aplikacja w smartfonie lub na laptopie. Nigdy nie wiadomo, kiedy wpadanie ci nowe zlecenie, a mając wgląd do poprzednich, będzie ci łatwiej zorganizować sobie pracę. Terminowość w zawodzie copywritera to podstawa. Kalendarz sprawi, że zlecenia nie będą nakładały się na siebie, co pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu.

Komputer

Komputer, rzecz jasna, to najważniejsze narzędzie copywritera, podobnie jak przedstawicieli innych profesji w XXI wieku. Jednak laptop copywritera musi być wyposażony w programy edytorskie oraz słowniki języka polskiego oraz synonimów – ten ostatni tak na wszelki wypadek, gdy akurat zabraknie nam słowa, a w bliskim sąsiedztwie mamy już podobne. Niezbędnikiem przy pisaniu jest odpowiednia klawiatura. Pisanie ponad 20 000 znaków dziennie wymaga, aby zwrócić uwagę na tę część laptopa. Na rynku dostępne są klawiatury ergonomiczne, które sprzyjają szybkiemu pisaniu. Można je podpiąć nawet do laptopa za pomocą kabla USB. Ważne jest, by klawisze nie stawiały nadmiernego oporu, czyli wciskanie liter nie wymagało wielkiego nacisku.

Kubek

Najlepiej duży, poręczny i wypełniony aromatyczną kawą lub ulubioną herbatą. Kubek zdecydowanie musi być w zasięgu ręki i wzroku copywritera. Nie chcemy przecież, żeby coś ciągle odciągało nas od twórczej pracy. Wstawanie z fotela nie sprzyja koncentracji i „łapaniu” własnych myśli, zatem kubek z kawą czy herbatą musi znaleźć się na stoliku copywritera.


Fotel – kolejny niezbędnik

Komfort jest niezwykle ważny w pracy pisarskiej. W końcu copywriter swoje zawodowe obowiązki wykonuje w pozycji siedzącej. Chcąc zadbać o swój kręgosłup, musi mieć ergonomiczny fotel biurowy. Zatem w co powinien być wyposażony fotel dla copywritera? Naszym zdaniem przede wszystkim w wyprofilowane oparcie z regulowanym zagłówkiem, który odciąży napięte mięśnie szyi i karku. Wygodne siedzisko z funkcją regulacji głębokości i wysokości siedziska to także niezbędnik. Trzeba jednak mieć na uwadze, że siedzisko nie może być ani za miękkie, ani za twarde. To zbyt miękkie raczej będzie skłaniało do wypoczynku a nie do pracy, a to zbyt twarde nie pozwoli skupić się na wykonywaniu obowiązków.  Wracając jeszcze do oparcia to dobrze, gdy odpowiada ono na ruchy użytkownika. Odpowiednio wyprofilowane krzesło biurowe pozwala zachować prawidłową pozycję siedzenia, a im mniej bólu pleców, karku czy szyi, tym lepiej, bo nie spada koncentracja, a dyskomfort nie jest odczuwalny.

Dobór fotela zależny jest także od wzrostu użytkownika. Dla copywriterów o wysokim wzroście polecamy zwłaszcza modele Smart, wyposażone dodatkowo w innowacyjną technologię Smart Move - unikalna konstrukcja oparcia oraz siedziska sprawia, że dynamicznie dostosowują się one do ruchu użytkownika w fotelu. Plecy na całej wysokości są podparte nie tylko podczas pracy, ale też w trakcie wychylania czy ruchów skośnych, gdzie ciężar podparcia spoczywa na prawej lub lewej części pleców.

Innym modelem również godnym polecenia są fotele z rodziny Valio. Valio WS HD ma siatkowe oparcie wyposażone w profil lędźwiowy o regulowanej głębokości. Konstrukcja tej części fotela jest plastyczna, a to pozwala na skuteczne podparcie kręgosłupa nawet podczas ruchów niestandardowych, np. gdy copywriter sięga po słownik leżący na półce.

 

fotel Coco WS HD marki Grospol

W wielkim skrócie przedstawiliśmy przedmioty przydatne w pracy copywritera. Wygodny fotel, dobra klawiatura, sprawny laptop i kalendarz z pewnością ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków. Na zmęczone oczy przydadzą się krople kupione w aptece, które nawilżą i uchronią copywritera przed chorobą suchych oczu, a piłeczki do ściskania pozwolą się odstresować i wyćwiczą palce. Naszym zdaniem te niezbędniki ułatwią życie każdemu mistrzowi słowa.

Fotel Ergohuman Plus Elite BS KMD30
2585 zł
Kolory: Czarny Stelaż, Szara Siatka Oparcia i Siedziska
Tkanina: Siatka + Siatka
Wysyłka: 24h
PEŁEN zakres rozwiązań ergonomicznych, świetna jakość, obszerne siedzisko, zobacz Opis FILM
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD30
2595 zł
Kolory: Czarny Stelaż, Szara Siatka Oparcia i Tkanina Siedziska
Tkanina: Siatka + Tkanina
Wysyłka: 24-48h
PEŁEN zakres rozwiązań ergonomicznych, duże siedzisko zobacz Opis FILM, Zdjęcia
Fotel Ergohuman Plus Elite LE01
2995 zł
Kolory: Czarny
Tkanina: Naturalna skóra licowa
Wysyłka: 24h
Świetna ergonomia, szereg innowacji, naturalna SKÓRA licowa, Atest i 5 lat gwarancji, zobacz OPIS i Zdjęcia
Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD34
2595 zł
Kolory: Czarny Stelaż, Zielona Siatka Oparcia i Tkanina Siedziska
Tkanina: Siatka + Tkanina
Wysyłka: 24-48h
PEŁEN zakres rozwiązań ergonomicznych, duże siedzisko zobacz Opis FILM, Zdjęcia
Fotel Smart W
1759 - 2249 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Fotel biurowy wykonany w innowacyjnej technologii Smart Move! Wysokie oparcie sprawia, że model ten dedykowany jest osobom legitymującym się wysokim wzrostem. Elegancka stylistyka, szereg funkcjonalności i wygoda - to zdecydowane atuty prezentowanego fotela. Fotel ma biały korpus podłokietników. Sprawdź go jak najszybciej!


Fotel Moon White
1259 - 1495 zł
Kolory: 65 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Elegancki i ergonomiczny fotel tapicerowany, z komfortowym profilowaniem i obszernym siedziskiem. Najwyższa jakość wykonania. Diament Meblarstwa. Sprawdź!


Fotel Valio BT
1133 - 1511 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Obrotowy fotel biurowy z ergonomicznymi funkcjami. Wyposażony w regulację wysokości oparcia oraz podłokietniki 4D. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Tapicerowane opracie oraz siedzisko. Sprawdzi się w biurze i home office. Zobacz!


Fotel Ergohuman Plus Elite LE02
2995 zł
Kolory: Kremowy
Tkanina: Naturalna skóra licowa
Wysyłka: 24h
Ergonomiczny fotel tapicerowany skórą naturalną. Elegancja i wysoki komfort użytkowania. Przekonaj się!
Fotel Ioo B Color
2470 zł
Kolory: Oparcie: 2 do wyboru; siedzisko: 28 do wyboru
Tkanina: Oparcie: siatka Mesh; siedzisko: 3 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Bestsellerowy fotel biurowy w wersji z czarnym stelażem i możliwością personalizacji koloru oparcia i siedziska. Charakteryzuje go wysoki poziom ergonomii w połączeniu z nowoczesnym designem. Przekonaj się!


Fotel Ergohuman Plus Elite BS KMD31
2585 zł
Kolory: Czarny stelaż, czarna siatka oparcia i siedziska
Tkanina: Siatka + siatka
Wysyłka: 24-48h
PEŁEN zakres rozwiązań ergonomicznych, świetna jakość, obszerne siedzisko, zobacz opis i film.
Fotel Ioo W Color
2380 - 2470 zł
Kolory: 28 kolorów
Tkanina: Siatka Mesh, tkanina: Flex, Medley, Cura
Wysyłka: 1-3 dni

Stwórz własny model! Biały stelaż, siatka i tkanina do wyboru. Niezmienna jakość, design i ergonomia. Sprawdź!


Fotel Valio WS HD
1689 - 1972 zł
Kolory: 102 w szybkiej produkcji
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24h

Ergonomiczny fotel biurowy z zaawansowaną regulacją lędźwi. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej siatkowego oparcia i tapicerowanego trwałą tkaniną siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź! 


Fotel Ergohuman Plus Elite BT KMD35
2595 zł
Kolory: Czarny Stelaż, Niebieska Siatka Oparcia i Tkanina Siedziska
Tkanina: Siatka + Tkanina
Wysyłka: 24-48h
PEŁEN zakres rozwiązań ergonomicznych, duże siedzisko zobacz Opis FILM, Zdjęcia
Fotel Smart B
1699 - 2179 zł
Kolory: 80 tkanin, 2 podstawy jezdnej
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni

Fotel biurowy z wysokim oparciem dla Użytkowników o wzroście powyżej 200 cm. Wyposażony w technologię Smart Move oraz wiele innych rozwiązań ergonomicznych. Charakteryzuje się stonowanym designem. Koniecznie sprawdź!


Fotel Valio BS
1425 - 1722 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Fotel biurowy z całą gamą regulacji. Oparcie tapicerowane siatką natomiast siedzisko wybraną tkaniną. Wyposażony w podłokietniki 4D. Możliwość regulacji wysokości oparcia oraz głębokości profilu lędźwiowego. Sprawdź!


Fotel Valio WT HD
1395 - 1795 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Ergonomiczny fotel biurowy z zaawansowanym zestawem funkcji. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tapicerowanego tkaniną oparcia i siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź!


Fotel Valio WS
1493 - 1760 zł
Kolory: 105 w szybkiej produkcji
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24h

Fotel Valio to idealne rozwiązanie do biura. Posiada szereg ergonomicznych regulacji. Dostępny w szerokiej gamie kolorów i tkanin. Wyposażony w zaawansowaną regulacje odcinka lędźwiowego oraz podłokietniki regulowane w 4 płaszczyznach. Zobacz!


Fotel Valio WT
1232 - 1591 zł
Kolory: 105 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Tapicerowany fotel biurowy z ergonomicznymi funkcjami. Dostępny w wielu tkaninach i kolorach. Wyposażony w mechanizm SP3 oraz podłokietniki R9. Idealne rozwiązanie do biura i home office. Zobacz!


Fotel Valio BT HD
1338 - 1755 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Ergonomiczny fotel biurowy z zaawansowanym zestawem funkcji. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej tapicerowanego tkaniną oparcia i siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź!
Fotel Valio BS HD
1595 - 1899 zł
Kolory: 102 w szybkiej dostawie
Tkanina: 10 do wyboru
Wysyłka: 24-48h

Ergonomiczny fotel do biurka z zaawansowanym zestawem regulacji. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej siatkowego oparcia i tapicerowanego trwałą tkaniną siedziska. Wyposażony w podłokietniki R9 regulowane w 4 płaszczyznach. To model idealny do biura i home office. Sprawdź!Fotel Moon
1185 - 1519 zł
Kolory: 65 do wyboru
Tkanina: 7 do wyboru
Wysyłka: 1-3 dni
Ergonomiczne i bardzo komfortowe fotele. Wyposażone w mechanizm z szeregiem ważnych regulacji. Najwyższa jakość wykonania. Model otrzymał DIAMENT Meblarstwa. Sprawdź!
© Wszystie prawa zastrzeżone 2003-2021. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
W naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich używanie, możesz zablokować je w swojej przeglądarce. Polityka prywatności.
  Zamknij
Go Top