JESIENNE INSPIRACJE - RABAT 8%
Do końca:
SKORZYSTAJ Z KODU AUTUMN
Ergohuman - dlaczego warto wybrać dostępną u nas wersję ELITE?

Ergohuman - dlaczego warto wybrać dostępną u nas wersję ELITE?

Podczas rozmów z Klientami często pada pytanie, czym wyróżnia się dostępna w naszej ofercie wersja "ELITE" foteli Ergohuman. Postanowiliśmy przygotować krótkie acz treściwe podsumowanie, które w pełni pokazuje różnice w stosunku do wersji Classic, jaką można spotkać na międzynarodowych rynkach.

Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie fotele Ergohuman dostępne w naszym sklepie są wersją Elite. W trosce o Państwa komfort i bezpieczeństwo fotele Ergohuman zakupione w CentrumKrzesel.pl objęte są 5-letnią gwarancją świadczoną w systemie od drzwi do drzwi. Funkcje foteli i ich tapicerki są szczegółowo opisane na stronie produktu, ale nasi specjaliści z Biura Obsługi Klienta chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

 

Zachęcamy Państwa także do stworzenia fotela według własnej konfiguracji kolorystycznej. Dla fotela Ergohuman Color umożliwiliśmy wybór koloru siatki oraz koloru i rodzaju tkaniny jakimi tapicerowane jest siedzisko. Wybraliśmy dla Państwa 3 sprawdzone atestowane materiały w wielu ciekawych barwach.

Oferujemy także zakup fotela w zestawie z podnóżkiem i standem do pracy z laptopem. Bezpośrednie linki do tych produktów znajdują się poniżej.

 

Aktualizacja - poznaj najnowszą generację fotela Ergohuman

 

Fotel Ergohuman 2 Elite GS Green
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: zielona
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz zieloną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman Plus Elite LE01
2995 zł
Kolory: Czarny
Tkanina: Naturalna skóra licowa
Wysyłka: 24-48h
Świetna ergonomia, szereg innowacji, naturalna SKÓRA licowa, Atest i 5 lat gwarancji, zobacz OPIS i Zdjęcia
Fotel Ergohuman 2 Elite BS Black
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: czarna
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 2-5 dni

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz czarną siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!Fotel Ergohuman 2 Elite BS Grey
2945 zł
Kolory: Stelaż: czarny; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 4-5 tygodni

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze czarnym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Grey
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: szara
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24-48h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz szarą siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


Fotel Ergohuman 2 Elite GS Pink
2995 zł
Kolory: Stelaż: jasnoszary; Siatka: różowa
Tkanina: Innowacyjna siatka
Wysyłka: 24h

Nowa generacja kultowych foteli Ergohuman! Oferowany model posiada stelaż w kolorze szarym oraz różową siatkę. Ergohuman Elite 2 to gwarancja zdrowej pozycji ciała oraz komfortu. Poznaj wszystkie jego funkcje!


© Wszystkie prawa zastrzeżone 2003-2023. CentrumKrzesel.pl
Zadzwoń 801 000 863, 22 781 48 38
Go Top